Плановані Новобудови Москви в 2017 році: які здаються і плануються

Плановані Новобудови Москви в 2017 році: які здаються і плануються

Плановані новобудови Москви в 2017 році

Наступного року В російській столиці забудовники планують здати в експлуатацію кілька десятків будинків. Всі новобудови Москви 2017, безсумнівно, мають цінність і важливість, але частина з них не викликає підвищеного інтересу у майбутніх покупців. У даній статті будуть згадані адреси новобудов Москви в 2017 році, які найбільш очікувані, і здача в експлуатацію яких заплановано на 2017 рік.

Мова йде про новобудовах нового покоління, в яких для мешканців передбачені найбільш комфортабельні умови – на цьому зроблений основний акцент. Варто додати, що інформація має виключно ознайомчий характер. Ні один з перерахованих нижче житлових комплексів не позиціонується як перевершує інші РК по тим чи іншим параметрам.

ЖК «Видатний місто»

Забудовою «Видного міста» займається відома в широких колах компанія «Урбан груп», яка має десятирічний досвід роботи на даному ринку.

Житловий комплекс розташований в селі Лопатіно. Найближча до новобудові станція метро «Бульвар Дмитра Донського» в Ленінському районі. На особистому транспорті дістатися до цієї станції можна за 14 хвилин.

Житло в «Видному місті» відноситься до класу комфорт. Тип будівлі – цегляно-монолітний. Поверховість будинків комплексу становить 8 рівнів. Покупці мають можливість вибрати між студією, 1-, 2 – та 3-кімнатною квартирою.

Орієнтовно, новобудова в Лопатіно буде здана в експлуатацію в третьому кварталі 2017 року. Що стосується вартості житла, на даний момент забудовник не оприлюднив інформацію щодо ціни на квадратний метр у «Видному місті».

ЖК «Іспанські квартали»

Забудовник «Іспанських кварталів» – компанія «А101 Девелопмент». РК розташований в селі Миколо-Хованское, якщо бути точніше – в селищі Сосенское на Калузькому шосе. Найближча до комплексу станція метро «Теплий стан», дістатися до неї на автомобілі можна приблизно за 15 хвилин.

«Іспанські квартали» являють собою новобудову класу комфорт. Тип будов – цегляно-монолітний. Поверховість будинків, що входять до складу комплексу, не перевищує 15 рівнів. Найнижча з будівель височіє на 6 поверхів. Покупцям доступні квартири з кількістю кімнат від однієї до трьох, а також студії.

Здача першої черги житлового комплексу в Сосенском запланована на четвертий квартал майбутнього року. Друга і третя чергу будуть здані восени 2018-го. Ціни на квартири в новобудовах Москви в 2017 році, саме в цьому житловому кварталі, за один квадратний метр обійдеться майбутнім покупцям не менш ніж в 68,5 тисячі рублів.

ЖК «Сонячна система»

За зведення «Сонячної системи» відповідає вже згадуваний раніше забудовник «Урбан груп». Житловий комплекс знаходиться в Хімкинському районі Московської області, на Транспортному проїзді. Найближчим до новобудові метро – станція «Планерна». Дорога від комплексу до «Планерной» на автомобілі займає не більше 25 хвилин.

Житло в «Сонячній системі» відноситься до класу економ. Тип будівлі – цегляно-монолітний. До складу комплексу входить 14 будинків висотою від 5 до 17 поверхів. Кількість кімнат у квартирах варіюється від однієї до чотирьох, в наявності є студії.

Якщо «Урбан груп» уникне переносів, то вже в третьому кварталі 2017 року буде здана в експлуатацію друга черга будинків новобудови в Хімкинському районі. Один квадратний метр житла в «Сонячній системі» можна придбати за 73 тисячі рублів.

ЖК «Новоград Павлино»

В ролі забудовника даного комплексу виступає група компаній «МІЦ», столична ЦК, провідна діяльність на території Москви вже більше 15 років. Житловий комплекс розташований в Балашихинском районі Московської області. Адреса: місто Залізничний, мікрорайон Павлино, вулиця Керамічна. Найближча до новобудові станція метро – «Новокосіно». Дістатися до неї на транспорті можна приблизно за півгодини.

«Новоград «Павлино»» відноситься до житлових комплексів економ-класу. Тип конструкцій – цегляно-монолітний. Поверховість будинків становить 17-22 рівня. Максимальна кількість кімнат у квартирах, виставлених на продаж, дорівнює трьом. Крім іншого, в цьому житловому комплексі є можливість придбання студії.

Імовірно, здача новобудови в Балашихинском районі в експлуатацію відбудеться в третьому кварталі наступного року. Вартість одного квадратного метра в ЖК «Новоград «Павлино»» на даний момент оцінюється в 56 тисяч рублів.

ЖК «LIFE-Ботанічний сад»

Забудовником цього комплексу, розташованого в районі Свіблово, є компанія «Піонер», що зарекомендувала себе на ринку з 2001 року.

Точна адреса РК «LIFE-Ботанічний сад»: проїзд Лазуровий, 3. Найближча до новобудові станція метро «Ботанічний сад» – знаходиться в пішій доступності від СВАО. До неї майбутні мешканці комплексу зможуть дістатись всього за 7 хвилин.

Квартири в новобудові відносяться до комфорт-класу. Тип будівлі – монолітна конструкція. Що стосується поверховості, найнижчий з будинків комплексу складається з 16 поверхів, а найвищий – з 24. Всього до складу РК входить 2500 квартир, кількість кімнат у яких варіюється від однієї до п’яти.

У третьому кварталі 2017 року буде здана в експлуатацію вже друга черга ЖК «LIFE-Ботанічний сад». Третій (і останній) забудовник планує здати не пізніше другого кварталу 2018-го. За один квадратний метр житла в цій новобудові у покупців просять від 161,7 до 280 тисяч рублів.

Інші новобудови Москви, гідні уваги

Серед інших, можна виділити ще, як мінімум, п’ять житлових комплексів, здача в експлуатацію яких заплановано на 2017 рік. Ці новобудови викликають чималий інтерес у покупців нерухомості:

  • ЖК «Зелені алеї»: забудовник – ГК «МІЦ», найближче метро – станція «Домодєдовському»;
  • ЖК «Одинбург»: забудовник – «AFI Development», Одинцовський район, найближче метро – станція «Кунцевская»;
  • ЖК «Промені»: забудовник – «ЛСР», район ЗАТ, найближче метро – станція «Румянцево»;
  • Клубний будинок «Гришина 16»: забудовник – «КунцевоСтройИнвест», ЗАТ, найближче метро – станція «Кунцевская»;
  • ЖК «Тетянин парк»: забудовник – ГК «МІЦ», Ленінський район; найближче метро – станція «Південно-Західна».

Слід зазначити, що поблизу кожного з перерахованих вище РК є всі необхідні об’єкти соціальної та розважальної інфраструктури: зони відпочинку, паркінги, розважальні центри, лікарні, аптеки, школи і т. п.