План оборони Росії на 2016-2020 роки

Російський план оборони на 2016-2020 роки покликаний відреагувати на мінливість міжнародних відносин.

Передумови для виконання нового оборонного плану

План оборони Росії на 2016 2020 рокиМіністр оборонного відомства Росії Шойгу в січні місяці 2015 року провів селекторну нараду. Це була відеоконференція з Центру керування обороною держави.

У своєму виступі Шойгу виділив основну спрямованість роботи: нарощування бойових можливостей родів військ, цільова вишкіл військовослужбовців.

Багато уваги Він приділив ДОЗ на 2015 рік. Мова йде про передачу в армію:

  • бронетехніки в кількості 701 одиниці;
  • бригадних ракетних установок (2) «Іскандер-М»;
  • багатофункціональних автомашин (1545);
  • літаків (26) і вертольотів (88);
  • підводних човнів (2);
  • надводних крейсерів (5).

Міжнародна обстановка зажадала оснастити військову частину міста Енисейска радіорелейної станції «Воронеж-ДМ» на рік раніше планованого терміну, в Барнаулі забезпечити бойове стеження такий же станцією з прискоренням на півроку.

Шойгу підкреслив, що до кінця року необхідно забезпечити 70-відсоткове заміщення комплектуючих, які надходили на озброєння в рамках кооперації із зарубіжними партнерами.

Крім того, він оголосив про початок роботи над планом оборони РФ на 2016-2020 роки.

Коротка передісторія оборонної тактики

Російський оборонний проект, затверджений на початку 2013 року (січень) вперше окреслив можливі ризики, що представляють загрози державній безпеці, і дії держави, що мають відношення:

  • до вдосконалення армійських сил;
  • до планів оснащення новим озброєнням;
  • до планів мобілізації.

Про нього, як про першому плані оборони, президент Путін заявив на заключному селекторній нараді представників Збройних сил держави 13 листопада цього року.

Сьогодні зміцнення обороноздатності держави за твердженням Валерія Герасимова, який очолює Генштаб армії Росії, виконується в умовах, коли західні країни в протистоянні застосовують різноманітні види впливу від військового до політичного, економічного та інформаційного.

Оборонний план на наступне п’ятиріччя, розроблений протягом поточного року, врахував необхідність тісної співпраці міністерств та відомств.

ЗМІ повідомили: у перший січневий день 2016 року набуває життя план оборони РФ на 2016-2020 роки з Указом, підписаним президентом.

Читайте також:

» План перевірок на 2016 рік: прокуратура

» Підвищення зарплати депутатам в 2016 році

» Військові пенсії в 2016 році