Пільги багатодітним сім’ям в 2016 році

Державна турбота про підвищення національного генетичного фонду – пріоритетне завдання, що виражається в пільгах багатодітним сім’ям в 2016 році.

Згідно із законодавством РФ, багатодітна сім’я та, яка має трьох і більше дітей кровних, прийомних або усиновлених.

Про різновиди пільг

Законодавство РФ надає:

  • пільгову оплату за надані послуги комунальним господарством (30-50%) навіть після повноліття (18 років);
  • школярам – безкоштовне харчування, навчальну та спортивну форму, підручники в першу чергу;
  • безкоштовні ліки для дітей, які не досягли шестирічного віку;
  • безкоштовний проїзд в муніципальному транспорті;
  • кредитування за низькими відсотковими ставками, безвідсоткові позики на придбання земельних наділів, житлове будівництво чи купівлю квартири;
  • безкоштовне одноразове відвідування міських культурних заходів протягом місяця.

Регіональні органи влади, в свою чергу, сприяють багатодітним батькам у працевлаштуванні, у становленні фермерського господарства або комерційного справи.

Працюючі батьки, які мають статус багатодітних, одержують пільговий не двотижневий оплачувану відпустку, якщо в сім’ї є не менше 2-х дітей до 14 років або школярів до16 років.

Пільги поширюються на прибутковий податок, з якого щомісяця вираховується неоподатковувана сума. Ще один момент – мати, яка виховує 5 дітей, має право вийти на пенсію за віком 50 років, достроково.

Батьки, які мають 10 дітей, отримують виплати до свят – Дню сім’ї та Дню знань, присвяченому до 1 вересня.

Пільги багатодітним сімям в 2016 році

Прогнозовані пільгові доповнення в 2016 році

Привілеї для багатодітної сім’ї, що діють сьогодні, не втратять значущості в 2016 році. Крім цього, державні соціальні служби прогнозують доповнення до пільг. Мається на увазі безоплатне отримання із спеціального фонду державної квартири при забудові багатоповерхових будинків.

Забезпечать таким житлом приблизно 13 000 сімей, які мають до кінця 2016 року більше 3 дітей, в тому числі приймальних і усиновлених. Ці сім’ї можуть розраховувати на розмір квартири згідно з житловим нормативами, які залежать від кількості членів сім’ї. Більшість батьків цікавить, скільки дітей повинна мати багатодітна сім’я в 2016 році, щоб отримувати спеціальні пільги. Держава не передбачає змін умови отримання цього статусу.

Допомога таким сім’ям у 2016 році закінчується при досягненні шістнадцятиріччя наймолодшій дитині.

Переваги для багатодітних сімей реалізуються на основі нормативних актів як у федеральному законодавстві, так і суб’єктів федерації. Уточнити перелік пільг, які діють на регіональному рівні, багатодітні батьки можуть в органах соціального захисту.

Читайте також:

» Виплати за народження третьої дитини в 2016 році

» Декретні виплати в 2016 році

» Молочна кухня з 1 січня 2016 року