Піфи рейтинг в 2016 році

Піфи рейтинг в 2016 році

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) – це організація, куди люди роблять вклади коштів, отримуючи з цього пай, тобто частина фонду. Далі фонд проводить внутрішній аналіз і вкладає інвестиційні кошти в ті чи інші цінні папери (акції або облігації), від чого все і отримують прибуток, і фонд, і інвестори даного фонду.

Як відомо, у рейтинг кращих потрапляють ті пайові інвестиційні фонди, прибутковість паю яких вище. Проводитися аналіз ефективності, а також розраховується перспектива приросту його вартості і відповідно до цього, виводиться загальний рейтинг.

Одним з кращих Піфів сьогодні є Газпромбанк – Світова продовольча кошик. Компанія-засновник цього фонду – Газпромбанк – Управління активами. Це відкритий фонд без певної спеціалізації. Приріст прибутковості активів цього фонду становить 9,9%.

На другому місці знаходиться Райффайзен – Боргові ринки розвинутих країн від компанії Райффайзен Капітал. Це також відкритий фонд з приростом в 8,47%

Компанія Менеджмент-консалтинг заснувала фонд МК бивалютный, приріст прибутковості якого становить 6,71%. Цей фонд належить до категорії фондів грошового ринку.

На четвертому місці фонд УРАЛСИБ Глобальні сировинні ринки. Фонд знаходиться під егідою компанії “УРАЛСИБ”, він також відкритий фонд фондів без спеціалізації, приріст прибутковості якого знаходиться на рівні 6,68%.

П’яте місце займає компанія Відкриття з фондом Відкриття-Сировина. Фонд фондів, без спеціалізації, відсоток приросту прибутковості нижче, ніж у попередньому фонді, всього на 0,01% і становить 6,67%. Тому можна сказати, що фонди УРАЛСИБ Глобальні сировинні ринки та Відкриття-Сировину ділять між собою 4 місце, оскільки працюють практично однаково ефективно.

На шостому місці рейтингу знаходиться фонд РСХБ – Валютні облігації. Цей фонд заснований компанією РСХБ Управління активами. Приріст його прибутковості знаходиться на рівні 6,39%.

На сьомому місці Арсагера – Акції 6.4. Це інтервальний інвестиційний фонд, який належить до категорії фонди акцій. Спеціалізація даного фонду – другий ешелон, а приріст прибутковості – 6,03%. Це єдиний фонд в даному рейтингу, який відрізняється за всіма параметрами.

На восьмому місці фонд Єврооблігацій, керуюча компанія — Атон-менеджмент. Фонд відкритий, без спеціалізації. Приріст прибутковості – 5,90%.