Підходить 2016 рік для весілля

Підходить 2016 рік для весілляВесілля – це дуже відповідальний крок у житті кожної людини. Саме в такому випадку люди нерідко звертаються до астрології. Особливо важливо дізнатися всі аспекти у зірок тим, хто одружується або виходить заміж в перший раз.

Від вибору правильної дати весільного торжества може залежати, чи буде щасливе подружнє життя. Про те, чи підходить для весілля 2016 рік Мавпи, ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Прогноз для знаків Вогню (Баранів, Львів, Стрільців)

Незалежність і волелюбність вогняних знаків Овна, Лева і Стрільця всім відомі навіть без гороскопів. Але, незважаючи на це, ці природжені одинаки можуть бути цілком щасливими в подружніх стосунках.

У 2016 році для весілля Овнів, які, нарешті, зважилися вступити в законний шлюб, сприятливими будуть такі дати: 12 січня, 16 березня, 10 травня та 18 серпня.

Лев, який славиться своєю надмірною влюбливістю, буде готовий узаконити стосунки з черговою коханою в 2016 році. Якщо наміри представника знака дійсно серйозні, то здійснити задумане краще всього 14 березня, 5 квітня, 18 червня або 6 вересня.

Стрільцям, які живуть у цивільному шлюбі, зірки пророкують збільшення шансів отримати штамп у паспорті. Для офіційного оформлення відносини з партнером краще всього підійдуть: 11 січня, 17 березня, 3 серпня та 11 листопада.

Прогноз для знаків Землі (Тельців, Дів, Козерогів)

А тепер давайте з’ясуємо, підходить для весілля 2016 рік Мавпи для представників знаків Зодіаку Землі.

Практичні, розважливі і перебувають у стані постійної аналізу Тельці, Діви і Козероги пріоритетом вважають роботу та визнання своїх особистих трудових заслуг. При цьому плотські радості для представників стихії землі теж має не останнє значення. У 2016 році зірки попереджають про ймовірний вступ у шлюб.

Тільця в рік Вогненної Мавпи очікують конфлікти в особистих відносинах. Швидше за все, їм доведеться відкласти весілля. Тельці, які зустрінуть другу половинку в 2016 році, мають всі шанси в кінці року відправитися в ЗАГС.

Мавпа принесе Діві нові знайомства із представниками протилежної статі. Можливо, що одна з таких зустрічей стане фатальною. У Дів, які не планують ставати женихами або нареченими, виникне такий ризик у першій половині 2016 року. Гарний час для весілля: 1 лютого, 13 травня, 5 серпня і 10 листопада.

Козерога в рік Вогненної Мавпи чекає безліч випробувань, сварок і розставань. Саме тому про весілля мови не йде. Зірки радять Козерогам в 2016 році спрямувати сили на вирішення робочих питань і завдань.

Прогноз для знаків Повітря (Близнюків, Терезів, Водоліїв)

Сприятливий і підходить для весілля 2016 рік Мавпи представникам знаків Зодіаку стихії Повітря?

Невтомні і відкриті всьому новому Близнюки, Терези і Водолії завжди з радістю йдуть на контакт. У любові представники знаку повітря слідують велінням розуму, а не серця. При цьому вони здатні на справжні глибокі почуття.

Близнюки, яким вже пощастило знайти свою другу половинку, можуть сміливо укладати шлюб. Весілля, призначена на 2016 рік, виведе відносини з партнером на новий рівень і стане приємною емоційним потрясінням. Сприятливі дні для весілля:11 лютого, 22 квітня, 4 червня та 10 жовтня.

Терезам слід постаратися менше ображатися на свого коханого. Якщо ви і ваш партнер визначте для себе правильні пріоритети у відносинах, то швидше за все ваші почуття спалахнуть з новою силою. Вступ у сімейне життя краще всього планувати на літо. Вдалими днями для укладення шлюбу в 2016 році будуть: 2 січня, 15 квітня, 29 листопада та 3 грудня.

У Водоліїв в рік Вогненної Мавпи буде дуже багато турбот. Весільні клопоти в житті представників знаку не виключені. 8 лютого, 19 травня, 14 серпня і 9 грудня – ідеальний час для офіційного оформлення відносини з партнером.

Прогноз для знаків Води (Раків, Скорпіонів, Риб)

Підходить для весілля 2016 рік Мавпи представникам знаків Зодіаку стихії Води?

Щире співчуття відрізняє Раків, Скорпіонів і Риб від інших знаків Зодіаку. Вони дуже чутливі і завжди готові пожертвувати собою. Саме завдяки цим якостям представники водної стихії чудові коханці і нерідко стикаються з сильними щиросердечними потрясіннями.

Ракам, у яких є людина для життя, з весіллям затягувати не варто. Рік Вогняної Мавпи в цілому обіцяє представникам знака успіх в любовних справах. Весільне торжество буде особливо пам’ятним в такі дні: 3 березня, 28 травня, 2 липня або 17 жовтня.

Невгамовним пристрасним Скорпіонам в 2016 році краще почекати з офіційним оформленням ставленням і побути в статусі холостяка. Змінити ситуацію в бік весілля зможе тільки дуже наполегливий партнер. Навіть за умови, що торжество відбудеться, шлюб не буде довгим.

Багато спокус чекає Риб в рік Вогненної Мавпи. Представникам знаку доведеться проявити стійкість і вірність по відношенню до своєї коханої людини. Тим Рибам, які недавно познайомилися зі своїм партнером, зі вступом у шлюб бажано почекати. Весілля краще планувати на 24 березня, 5 червня, 19 листопада або 18 грудня.

На закінчення хочеться сказати, що, незважаючи на те, що 2016 рік буде високосним, переважній більшості людей весілля відкладати не варто. Найголовніше – вибрати відповідну дату для вступу в шлюб. Не забувайте, що астрологія може лише підказати, а відповідальність за свій вибір лежить на людях.

Сподіваємося, нам вдалося вас обнадіяти в питанні, чи підходить для весілля 2016 рік Мавпи. Зі свого боку бажаємо вам щастя, любові і благополуччя!