Підставка під гаряче в’язана гачком — Собача лапа

Новий рік – пора сюрпризів! Хорошим і оригінальним подарунком на Новий рік 2018 може стати симпатична кругла підставка під гаряче в’язана гачком у вигляді лапи собаки. Така вязана підставка проста у виконанні, складної схеми в’язання немає. Зробити її буде під силу, навіть для початківців в’язальниць. Простий майстер-клас з фото допоможе легко і просто впоратися з виробом.

Щоб зв’язати підставку під гаряче вам потрібно:

  • досить товста акрилова або напівшерстяна пряжа двох кольорів – молочного і коричневого 150-200 м100 гр — зауважте, що від товщини пряжі буде залежати розмір майбутньої підставки.;
  • гачок відповідного розміру потрібний номер завжди вказується на упаковці пряжі;
  • нитка;
  • голкою.

Як зв’язати підставку під гаряче гачком своїми руками

Для виконання подушечок пальців світлої пряжею наберіть ланцюжок з 3 повітряних петель. Потім, з першої в. п. вывяжите 12 стовпчиків з накидом, з’єднайте останній стовпчик ряду з самим першим за допомогою соед. ст. Вийшов маленький коло. Потрібно зв’язати 4 таких гуртка.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Зв’яжіть велику подушечку лапи. Для цього, також світлої пряжею зв’яжіть ланцюжок з 3.в.п. Потім, з першої петлі зв’яжіть коло з 12 ст. с. н. і замкніть коло за допомогою соед.ст. На початку наступного ряду і кожного нового, потрібно виконувати 2 в. п. для підйому. У наступному ряду в’яжіть по 2 ст. з. н з кожного стовпчика попереднього ряду – на перших 5 стовпчиках. Потім, формуйте «куточок» — зв’яжіть 3 ст. с. 2н. з одного загального стовпчик попереднього ряду і завершіть в’язати коло за допомогою ст. з. н по 2 з кожної петлі попереднього ряду в наступних 5 стовпчиках. Останню петлю ряду пров’язати ст. б.н. Вийшла форма сердечка.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Третій ряд зв’яжіть стовпчиками з накидом, роблячи надбавки – по 1 ст. з. н додатково з кожної 2-ї петлі попереднього ряду.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Для виконання основи лапи пряжею темного кольору необхідно пов’язати коло з 12 стовпчиків з накидом. Спочатку виконайте ланцюжок з 3 ст. п, потім, з першої петлі зв’яжіть 12 ст. з. н, замкніть коло. В’яжіть по колу з 2-го по 4-й ряд, рівномірно роблячи надбавки. Отже, у другому ряду вийде 24 ст. з. н, в третьому рядку 36 ст. з. н, в четвертому ряду 45 ст. с. н. На початку кожного ряду виконуйте 2 в. п. для підйому, в кінці ряду 1 соед. ст. в 1 петлю ряду.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

У 5-му ряду для формування маленької подушечки пальця зв’яжіть 1 ст. з. н, з третьої петлі ряду 10 стовпчиків з 2 накидами, потім, пропустивши 2 петлі попереднього ряду, 1 ст. н. Потрібно 4 таких фестонів, що залишилися петлі ряду в’яжіть ст. б.н.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Для більш щільного краю обв’яжіть деталь за допомогою 1-2 рядів ст. б.н., додаючи в кожному 4-5 стовпчику по 1 п., щоб краю кола не стягувалися.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Ось такі деталі у нас повинні вийти.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Сховайте кінці пряжі і акуратно зшийте всі деталі. Красива підставка під гаряче в’язана гачком готова.

Підставка під гаряче вязана гачком — Собача лапа

Такі милі круглі плетені підставки стануть прекрасним доповненням новорічного столу не тільки в Рік Собаки. Такі оригінальні, зроблені своїми руками вироби можна подарувати друзям або рідним до Нового року або на день народження.