Піцунда 2016: пансіонати, санаторії, ціни

Піцунда – курортної селище прекрасною Абхазії, знаходиться в сотні кілометрів від великого міста Сухумі і в 20 кілометрах їзди від курорту Гагри. Таке вдале розташування щорічно привертає сюди безліч туристів. Селище був не менш популярний і в радянський час, тому що розташовується в безпосередній близькості від колишніх державних дач товариша Сталіна і Горбачова. А пансіонати і санаторії в Піцунді в 2016 році буде доступні за тими ж цінами, що і в попередньому році.

Особливості курортного селища

Абхазький курорт по-своєму унікальний. На території Піцунди розташований сосновий гай, оспівана багатьма поетами та піснярами. На даний момент вона є заповідною зоною. Її багаторічному цвітінню сприяють природно-кліматичні умови, які приваблюють сюди гостей з різних країн.

Піцунда – один з найбільш мальовничих курортів в Абхазії. Серед усіх її безмежних пам’яток можна виділити:

  • шикарні мандаринові і яблучні гаї;
  • гірські луки, де щодня пасуться величезні отари овець;
  • кришталево чисті води довколишнього озера Інкіт і річки Бзибь;
  • мальовничі шторми Чорного моря, які ніколи не перевищує 3 балів.

Що стосується температурного режиму, то місцеві жителі відзначають його як м’який. Відпочинок в Піцунді влітку 2016 року обіцяє бути теплим, середня температура буде варіюватися в діапазоні від 25 до 28 градусів вище нуля. Купальний сезон за традицією буде відкрито в середині травня, а закриється не раніше жовтня. А солоність вод Чорного моря не зашкодить навіть самим чутливим відпочиваючим. Вона приблизно буде оцінюватися в 19 г морської солі на один літр морської води.

Піцунда 2016: пансіонати, санаторії, ціни

Кращі пансіонати Піцунди

  • Пансіонат «Мюссера» (колишній санаторії КДБ в СРСР) був побудований на самому березі Чорного моря. На даний момент в його розпорядженні є власний пляж, золотистий і доглянутий. На нього не можуть потрапити сторонні, а значить, труднощі з лежаками і іншими неприємностями громадського пляжу, не буде.

Пансіонат знаходиться на території біосферного заповідника, на відстані 60 км від найближчого шумного поселення.

Відпочинок в Піцунді в 2016 році в пансіонаті «Мюссера» примітний тим, що сюди можуть приїхати у відпустку люди середнього, похилого віку і молодь. Для других у пансіонаті організовуються дискотеки, є бар з караоке, ресторан, дайвінг, прогулянки на конях. Перші ж зможуть проводити час на лоні природи, на чистому повітрі, відвідати концертні програми, орієнтований на свій вік і спеціальні SPA-процедури.

Тур в пансіонат на 2 тижні з триразовим харчуванням можна придбати в середньому за 29000 рублів.

  • Пансіонат «Самшитовий гай» також розташований біля підніжжя морських вод в 5 км від селища Піцунда. Для дітей тут побудована спеціальна площадка, а вечорами проводяться цілі вистави. Літні люди зможуть відвідати широкий спектр різноманітних лікувальних процедур, а також пляж, який розташований в крокової доступності від пансіонату. Молоді люди можуть вести активний спосіб життя, граючи у волейбол, футбол, теніс і займаючись плаванням і фітнесом в тренажерному залі. Тижнева путівка в пансіонат з триразовим харчуванням на дорослої людини — 18000 рублів, дитини — 12000. У вартість не входять додаткові послуги.

Кращі санаторії Піцунди

Санаторії курортного селища відомі на весь світ. Люди всіх віків їдуть сюди відпочивати або відновлюватися після перенесених хвороб або захворювань і, що найголовніше, успішно одужують. А це головна мета подібних зон відпочинку.

  • Санаторій «Питфонд» в Піцунді зробить ваш відпочинок влітку в Абхазії в 2016 році незабутнім. Він розрахований на гостей будь-якого віку. Для кожного тут знайдеться заняття за інтересами: прокат спортивного інвентарю, басейн, спорт зал, медичні та рекреаційні послуги, процедури і багато іншого.

На сніданки санаторій балує своїх гостей шведському столом. Вартість проживання з харчуванням в середньому 1400 рублів на добу з людини. Діти до 5 років проживають безкоштовно.

  • Санаторій «Курорт Піцунда» на березі моря оточений розвиненою інфраструктурою. Однак, на території пансіонату є також багато всього цікавого, наприклад: мальовничі пейзажі і власний пляж, бари, ресторани, перукарні, всілякі атрибути активного відпочинку, лазня, сауна і багато іншого. На території санаторію також є критий басейн. Інструктори і тренери готові провести заняття з літніми людьми, і тренування з молодими. Вартість одного дня проживання з триразовим харчуванням в середньому коштує 1500 рублів на дорослу людину.

Читайте також:

» Новорічні рецепти на 2016 рік

» Новий 2016 рік в Абхазії

» Що дарувати в рік Мавпи 2016