Передбачення Павла Глоби на 2017 рік для Росії та України

Передбачення Павла Глоби на 2017 рік для Росії та УкраїниНезалежно від свого положення в житті, більшість людей, так чи інакше, замислюється про майбутнє. Як мінімум, про завтрашній день хочуть знати більше або менше все.

До чого готується, як себе вести, що придбати і чи варто переживати чи можна насолоджуватися спокійним життям? Звичайна людина часто не може самостійно відповісти на ці хвилюючі питання, тому він шукає допомоги у екстрасенсів і астрологів, які підкажуть, як зустріти уготовані долею сюрпризи у повній готовності.

Павло Глоба, один з найавторитетніших провісників сучасності, як раз відноситься до тієї категорії людей, які здатні передбачати події майбутнього.

Хто такий Павло Глоба?

Павло Павлович народився в Москві, в 1953 році. Коріння його родовідного древа — суто дворянські, а багато предки Глоби були в свій час відомі своїм пророчим даром, пристрастю до астрології і здібностями в медицині.

Сам Павло за своє життя змінив безліч професій, встигнувши попрацювати і сторожем в нічну зміну, і телеведучим. Крім того, він змінив і чотирьох дружин, і це тільки офіційні шлюби, про цивільних ж просто немає достовірних даних. Так що недоліку життєвого досвіду Глобу дорікнути досить складно.

Що ж стосується його пророчої діяльності, відразу варто обмовитися, що Павлу Глобе, як і будь-якій людині, властиво помилятися. Наприклад, він передрікав в 1991 році прихід до влади в Росії диктатора і тирана. Крім того, невірним виявилося передбачення, що Росія вже на початку XXI століття стане світовим духовним центром.

Однак кількість точних прогнозів від Павла Глоби переважає над кількістю неправильних, та існує ще кілька причин враховувати його авторитетну думку:

 • Астролог намагається чітко обґрунтувати свої пророцтва.
 • Як сучасник подій, що відбуваються, має грунт під передбаченнями і багато що відчуває на інтуїтивному рівні.
 • Володіє розвиненими аналітичними здібностями і глибокими знаннями в психології.

І що стосується подій сучасності, Павло в будь-якому випадку може дати більш точний прогноз, ніж той же Нострадамус, який жив у XVI столітті, тому передбачення Павла Глоби на 2017 рік цілком заслуговують уваги.

Передбачення Павла Глоби на 2017 рік для України

Щодо України, в останні роки справдилися песимістичні прогнози Глоби для цієї країни. Зокрема, початок громадянської війни і розкол території на три частини. Всі ці події відбулися в 2014 році, нехай офіційного оголошення війни і не було. Україна втратила Крим, і вже третій рік у східних областях тривають бойові дії.

Пророцтво Глоби на найближче майбутнє — ймовірний прихід на пост президента країни Юлії Тимошенко. Астролог говорив про це ще в «нульових», але Тимошенко в 2010 році прийти до влади не вдалося, хоча вона була максимально близька до успіху. Можливо, Юлії Володимирівні вдасться перемогти на наступних виборах.

Передбачення Павла Глоби на 2017 рік для Росії

На відміну від України, Росії астролог постійно пророкує світле майбутнє. В 80-е і 90-е роки Глоба запевняв, що в країну прийде диктатор, порівнянний зі Сталіним, який влаштує кривавий терор. Однак левова частка песимізму з пророцтв зникла після обрання Володимира Путіна на другий президентський термін. Не можна стверджувати, що Глоба таємно працює на російського президента і є його особистим астрологом, але можна говорити про явної схильності.

Регулярно Глоба говорить про швидкий крах Європейського союзу і НАТО, а це означає, що для Росії, на думку астролога, повинні настати хороші часи. Незважаючи на прогнози провідних аналітиків, які говорять про подальше падіння ціни на нафту і ослаблення рубля, Глоба вважає, що з глобальної кризи світ виведе саме Росія.

Збулися прогнози

Частина людей звинувачує Глобу в шахрайстві і відсутності прорицательского дару, але закрити очі на список точно передбачених їм подій просто так не вийде:

 • Трагедія з поромом «Естонія»;
 • обрання Єльцина на другий термін Президентом;
 • крах СРСР;
 • прихід до влади в Росії людини з структури КДБ;
 • теракт 11 вересня у Сполучених Штатах Америки;
 • відхід від влади Фіделя Кастро;
 • чорнобильська катастрофа;
 • військові конфлікти в Іраку і Лівії;
 • землетрус у Вірменії в 1988 році.

І тут обрані тільки найбільш значущі події, що розширений список зайняв би кілька сторінок.

Підводячи підсумки

Розсудлива людина вірити в передбачення сліпо не стане, але прислухатися до них все-таки варто, щоб бути готовим до всіляких сюрпризів. У будь-якому випадку, яку б світле майбутнє не пророкували екстрасенси і астрологи, замислюватися про каламутні часи і відкладати на чорний день завжди корисно.