Передбачення Павла Глоби на 2016 рік

Передбачення Павла Глоби на 2016 рік

Павло Глоба є одним з найбільш відомих нині живуть астрологів і віщунів не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. В останні роки його передбачення стали слухати все більше і більше людей, ну а як інакше, адже це саме він ще три роки тому передбачив конфлікт в Україні, який ми зараз з вами спостерігаємо. А сьогодні громадськість хоче знати, що ж пророкує Павло Глоба на 2016 рік за східним календарем.

Передбачення Павла Глоби на 2016 рік говорять про те, що саме цей рік стане знаковим, саме в цей часовий період відбудуться ключові події які докорінно змінить геополітичну ситуацію в усьому світі. Перш за все хочеться сказати про ослаблення впливу США за серйозної економічної кризи, яка важко вдарить не тільки по Америці, але і порушить цілісність Євросоюзу. Так само швидше за все саме про ці події згадувалися в прогнозах Нострадамуса на 2016 рік. Половина населення США вийде на вулиці з мітингами і акціями протесту спрямовані проти зовнішньої і внутрішньої політики країни. Уряду доведеться переглянути свої інтереси щоб залишитися при владі.

У прогнозах Павла Глоби на 2016 рік багато говориться про Євросоюзі. Де до економічної кризи додасться і внутрішньополітичний. Португалію оголосять країною-банкрутом. Із-за нестабільної ситуації багато держав захочуть вийти з альянсу і першою державою яке про це оголосить буде Великобританія. І це стане початком розвалу Євросоюзу. Така ж страшна доля чекає і на європейську валюту яка практично в один момент припинить своє існування через це криза тільки посилиться.

Так само Глоба говорить про серйозне глобальний катаклізм який загрожує Європі. А саме потоп який накриє під собою Італію, Великобританію і кілька Балканських країн.

Якщо говорити про Україну то Павло Глоба пророкує їй серйозні економічні проблеми і загрозу нової революції. В Євросоюз країна так і не набере і все частіше замислюватися про вступ у Євразійський союз і приєднання до Росії.

Передбачення Павла Глоби Росії в 2016 році

Передбачення Павла Глоби на 2016 рік говорять про те, що з настанням 2016 року Росія стане одним з найбільших гравців на геополітичному ринку в світі. Вже найближчої весни весь світ накриє третя хвиля економічної кризи але в нашій країні це не загрожує. А за рахунок продажу енергоресурсів наша Батьківщина стане однією з найсильніших економік світу.

Зміцнення могутності Росії на світовому ринку послужить ще той факт що наша країна вступить до Євразійського союзу. Ближче до середини року заявку на вступ в даний союз подадуть Грузія і Придністров’я. Так само перед союзом постане питання про вступ Новоросії – отсоединившихся від України південних і східних частин. Даний союз стане потужною противагою розширенню НАТО на Схід. Росія встане в один ряд з США, які в цей момент будуть переживати самий пік економічної та внутрішньополітичної кризи.

Як би там не було передбачення Павла Глоби на 2016 рік здаються цілком реальними. А на скільки вони збудуться ми побачимо зовсім скоро ж новий рік вже не за горами.