Передбачення на 2018 рік для Росії

Передбачення на 2018 рік для РосіїУ всі часи існували люди, які вміли пророкувати майбутнє. При цьому ставлення людей до віщунів практично завжди було неоднозначним: одні вірили в пророцтва і як доказ наводили збулися прогнози ясновидців, інші, навпаки, проявляли скепсис і відмовлялися вірити в їх правдивість.

Тим не менш, у сучасному суспільстві у людини завжди є вибір: вірити чи ні в передбачення. Саме тому ми вирішили розповісти про те, що готує наступний рік для нашої країни. З цієї статті ви дізнаєтеся, які прогнози на 2018 рік для Росії існують, і зможете визначитися, довіряти їм чи ні.

Пророцтва Нострадамуса

Прогноз Мішеля Нострадамуса на 2018 рік для Росії не можна назвати обнадійливими. Він вважав, що РФ нічого хорошого не чекає. Крім того, пророк вказував на можливість землетрусів і катастроф, які зможуть знищити значну частину населення Далекого Сходу.

Нострадамус був упевнений в тому, що в 2018 році на Камчатці прокинуться вулкани, які сплять досить давно. Виверження вулканів призведуть до великої кількості людських жертв. Для Сибіру особливу небезпеку будуть представляти лісові пожежі. Вони розпочнуться навесні і триватимуть до вересня.

Вірити чи ні Нострадамусу досить спірне питання. Всі його прогнози, описані у віршованій формі, туманні і можуть мати різні тлумачення. Крім того, багато пророцтва Нострадамуса, зроблені для Росії до сьогоднішнього дня, так і не збулися. Саме тому на це питання відповісти складно.

Пророцтва Вольфа Мессінга

Існує історія про те, що до пророкувань відомого пророка Вольфа Мессінга прислухався сам Йосип Сталін. Правда це чи ні, досі невідомо. Мессінг пророкував Росії набуття статусу наддержави на початку XXI століття.

Він дотримувався думки про те, що на Росію будуть орієнтуватися всі держави в світі. Але це зовсім не означає, що в житті росіян щось зміниться докорінно. Нагадаємо, що в одному з прогнозів для Росії на 2016 рік, Вольф Мессінг повідомляв про напад РФ на Китай.

Тим не менш, військового конфлікт між сусідами поки не відбулося. Однак чи станеться зіткнення інтересів Росії і Китаю в найближчому майбутньому, тобто, в 2018 році – покаже час.

Пророцтва Парацельса

Пророцтво, яке було зроблено Парацельсом, представляє особливий інтерес. При цьому передбачення складно прив’язати до якоїсь конкретної дати. Він заявляв, що російська територія заселена прабатьками всіх народів, існуючих у світі. Парацельс стверджував, що це арії або гіпербореї.

На його думку, гипербореям випаде нелегка доля – вони будуть страждати від безлічі бід. Парацельс пророкував їм злидні, страшні війни, а також нещастя. Він вважав, що ці випробування загартують дух гіпербореїв і початок XXI століття стане етапом їх духовного відродження.

Парацельс також зробив згадка про те, що до 2040 року Росія стане однією з провідних світових держав.

Пророцтва Матрони Московської

У прогнозах Матрони Московської неодноразово зустрічалася дата кінця світу – 2017-2018 рік. Перед смертю віщунка закликала людей більше молитися про душу і менше думати про гроші.

У виденияхМатроны Московської люди вмирали без кровопролитних воєн. Вона заявляла про те, що вранці люди на землі, а ввечері – під землею. Цей прогноз Матрони пов’язують із подією 2017 року – повз Землі повинна пролетіти комета величезних розмірів. Зіткнення з кометою не виключається.

Пророцтва Марії Дюваль

Передбачення на 2018 рік для Россииот парапсихолога Марії Дюваль досить обнадійливі. За її прогнозом у світі вибухне важка економічна криза. Більшість країн чекає бідність, а рівень життя жителів Європи суттєво знизиться.

Росію криза не торкнеться, так як країна буде стрімко розвиватися. Марія Дюваль стверджує, що в 2018 році Росія стане наддержавою. Вона буде диктувати свої умови іншим державам. Крім цього всередині РФ відбудеться культурна революція, яка позитивно відіб’ється на населенні країни. Росіяни переживуть період духовного оновлення.

Пророцтва Ванги

Існує думка, що Ванга передбачила не тільки розпад Радянського Союзу, але і возз’єднання Криму з Росією і виникнення російсько-українського конфлікту. У зв’язку з цим, до прогнозами Ванги не варто ставитися легковажно.

Болгарська провидиця передбачила прекрасне майбутнє для Росії. Вона вважала, що в країні має розпочатися період зародження нового духовного вчення, яке згодом пошириться по всьому світу.

Ванга відзначала, що це відбудеться в 2010-2020 році. На її думку, вже до 2030 року лідируючі позиції Росії визнає «світовий жандарм» США. Крім того, Ванга повідомляла про те, що Росію знову буде називатися Руссю.

Віщунка не виключила налагодження відносин Росії з Україною в 2018 році. Всі конфлікти між державами, на думку Ванги, повинні вирішитися. Жителям обох країн необхідно буде усвідомити, що вони єдиний народ, а всі суперечки продиктовані політикою нечесних лідерів.

Ванга зробила прогноз про природні катаклізми в першій половині XXI століття. Європа буде страждати від катастроф, а Росію ця доля не торкнеться. Дуже хочеться сподіватися, що прогнози Ванги для Росії збудуться в 2018 році.

Передбачення древніх старців для Росії

Жителі Росії все більш активно цікавляться прогнозами стародавніх старців для нашої країни. І це не дивно, адже багато хто з їх прогнозів вже збувалися.

Пророцтва отдревних старців для Росії на 2018 рік до наступного:

 • Монах-провидець Авель вважав, що всі слов’янські народи будуть прагнути до об’єднання. Це зробить їх непереможними.
 • Святитель Ігнатій Брянчанінов висловлював думку про те, що всі хто бажають зла Росії, тим самим наближають апокаліпсис.
 • Феофан Затворник передбачав створення нової Русі в самих кращих її традиціях.
 • Паїсій Святогорець вказував на можливість війни, яка спалахне на Середньому Сході. У війну будуть втягнуті Китай і Росія.
 • Преподобний Серафим Саровський зробив прогноз про те, що європейські країни будуть заздрити Росії і тим самим перешкоджати її розвитку. Незважаючи на це, Росія буде процвітаючою країною.
 • Паїсій Афонський висловлював думку про те, що Росія буде духовним центром всього світу. Росію очолить талановитий лідер, пріоритетом якого стане турбота про народ. Він не виключив військового протистояння Росії та Європи.
 • Амвросій Оптинський говорив про особливий шлях розвитку Росії і наголошував на необхідності припиняти всі спроби збити російське держава з обраного шляху, який виявиться вірним.
 • Анатолій Оптинський попередив про виникнення заворушень і воєн у багатьох державах. Він згадав про страшний вибух в Китаї, після якого з’явитися Бог. Після цих подій Росію стане землею обітованою.
 • Інші пророцтва про Росію

  Распутін не один раз вказував на те, що в Росію зі сходу прийде пророк. Він зазначав, що людям варто частіше звертати погляди в бік сходу. Крім того, Распутін заявляв про те, що небезпека може підстерігати Росію з боку західних і східних країн, що обіцяють нашій країні «золоті гори». Ці держави будуть намагатися до підкорення Росії.

  Роблячи прогнози на 2018 рік для Росії, Едгар Кейсі передбачив, що люди поступово почнуть звільнятися від егоїзму і переживати за друзів і близьких. Він повідомляв про те, що Росія буде укладати союзи з іншими країнами, що дозволить їй забезпечити благополуччя і процвітання на роки вперед.

  Апокаліпсис в 2018 році: буде чи ні?

  Ясновидці, астрологи і вчені зі всього світу дотримуються думки, що в 2018 році людям нема чого побоюватися. Тим не менш, деякі віщуни попереджають про неприємні події, які можуть відбутися. У їх числі:

 • Поява нових хвороб і вірусів, проти яких не будуть знайдені ліки. В результаті може загинути велика кількість людей.
 • На Землю може впасти метеорит, який принесе дві катастрофи – техногенну та екологічну.
 • В Америці і Східної Азії можуть бути повені.
 • Вірогідні виверження вулканів та лісові пожежі. Після цих катастроф люди можуть змінити світогляд.
 • У світовій економіці ймовірний криза. Після нього залишиться лише дві найпопулярніші світові валюти.
 • В США може приземлитися НЛО, що вплине на світові військові конфлікти.
 • Багато молоді люди у всіх країнах стануть психічно неврівноваженими з-за впливу віртуального світу на повсякденне життя.
 • Розвиток безпілотної системи відбудеться в авіації. Ці досягнення будуть застосовуватися у військовій сфері.
 • Сильне забруднення навколишнього середовища призведе до краху суспільної ідеології та економіки в світі.
 • Побутові роботи будуть виконувати роботи, а не люди. Це буде актуально для всіх держав, за винятком африканських.
 • Чи почнеться нова світова війна в 2018 році?

  Більшість ясновидців, пророків і екстрасенсів вважають, що світ очікує дуже жорстока війна. В результаті військових дій загине величезна кількість людей. Не виключається і повне зникнення планети Земля.

  У разі ядерного вибуху період відновлення структури земної може затягнутися на довгий час. А в свій початковий вигляд планета зможе повернуться не скоро. Важко сказати, чи збудуться пророцтва провидців в 2018 році, адже точних передбачень про Третю світову війну на даний момент не знайдено.