Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивні

Едгар Кейсі — це дивовижний ясновидець з Америки, який вважається одним з найкращих провісників на планеті Земля. Унікальні прогнози та передбачення Едгар робив у стані трансу, при цьому йому задавали різні питання і він давав відповідь. При цьому слова ясновидиці записувала його особиста стенографістка, що цікаво, сам Кейсі навіть не міг згадати про те, що говорив в стані трансу.

Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивні

Сьогодні є багато видань цих стенографічних загальних записів, найперші з яких побачили світ ще в 1930-х роках. З його прогнозів вже дуже багато збулися і сьогодні продовжують збуватися, в цьому багато разів переконалася все людство.

Що чекає людство

Народився цей легендарний містик ще в 1877 році і пішов з життя у 1945 році, багато передбачення його продовжують збуватися і донині. Його унікальні пророцтва, що стосуються всього світу, досить жахливі, зокрема, він сказав, що більша частина Японії і ряд країн Європи будуть затопленими.

Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивні

А ось Америка, як сказав ясновидець, може буквально зникнути з карти нашої планети, так як там почнуться катаклізми, повені і цунамі, будуть виверження вулканів та інші природні лиха. Чи збудуться пророцтва 2016 від Кейсі про Росії, ми побачимо дуже скоро. Едгар Кейсі про Росію у своїх інтерв’ю говорив дуже багато, зокрема, він стверджував, що саме ця країна буде надією християнства. Також величезну міць Росії й Ванга пророкувала, що саме вона сказала, що цій країні буде процвітання в 21 столітті.

Унікальні пророцтва про Росію

За своє життя цей чудовий чоловік зробив більше ніж 25 тис. передбачень на найрізноманітніші теми. Велика кількість передбачень вже збулося, зокрема, багато було сказано про 21 століття і про Росію в цілому. Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росію дивно позитивні, він говорив, що саме ця країна стане оплотом світу майбутнього. Що дивно, ясновидець говорив, що саме ця країна стане буквально царством Божим на Землі. Едгар зробив чимало унікальних пророцтв, що стосуються Росії, в тому числі і до 2016 року, багато передбачення є просто дивовижними.

Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивні

У цієї чудової людини було особливе ставлення до всієї слов’янської дивовижною нації в цілому. Він стверджував, що Місія Росії це повна зміна сутності загальних взаємовідносин людства. Саме зі Сходу прийде у світ загальне звільнення від грубості, пристрастей і від жорстокості в цілому. Після можливих зіткнень між державами завдяки Росії відносини між різними народами відновляться на основі мудрості і загальної довіри.

Буквально всі прогнози Кейсі про Росії говорять про те, що це держава зазнає немало бід і будуть жертви. Однак Росія очиститься від проблем у вогні кривавого і демонічного століття, після цього вона встане омита сльозами і кров’ю, але не принижена, а дивно могутня. Саме Росія стане унікальним місцем для порятунку буквально всього сучасного людства. Що цікаво приблизно такі ж передбачення є і в Біблії, про це говорили пророки, які жили з часів Старого завіту. Такі ж прогнози робив і Кейсі на 2015 і 2016 рік.

Росія — це майбутнє Землі 2016, відродження Імперії

Едгар Кейсі говорив багато разів, що у Росії і всієї нації слов’ян в цілому є особлива унікальна місія. Більшовикам його дивні пророцтва не подобалися, та й сам Кейсі не брав цього жорсткого ладу. Тим не менш він давно вже передбачив розпад СРСР і говорив, що це буде падіння Унікального колоса має глиняні ноги, це передбачення збулося в точності. Ясновидець стверджує, що до 2016 року Росія скине тяжке ярмо і з нею прийде дух свободи. Далі, передбачення Кейсі на 2016 рік вказують, що з Росії в світ прийде спільна надія і воля, без старого жорстокого більшовизму.

Едгар сказав, що після 2010 року до 2020 року люди будуть жити для побратимів, цей принцип вже став зароджуватися. Для кристалізації Росії буде потрібно багато років, але саме з цієї країни з’явиться надія для всього світу. Це держава відомо дружбою всього народу і на грошах цієї країни буде написано що: В бога ми віримо. А дасть надію релігійне вільний розвиток всієї Росії. Росія стане дивним ковчегом для зруйнованого світу, країна стане главою відродження цивілізації, а центром її буде Західна Сибір. Це буде країна християн-праведників і від них прийде порятунок, засноване на вірі в Бога.

Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивні

І пощастить тим державам, які в 2016 році будуть в дружніх відносинах з Росією. У світі станеться багато страшного, але після цих поневірянь і лих повстане наддержава Росія. Передбачення Едгара Кейсі на 2016 рік для Росії позитивні, а для інших слов’янських держав було передбачене прагнення з’єднання слов’янських народів та відродження старого союзу. В цілому були пророкування про те, що країни і континенти підуть під воду, а ось Росія майже не постраждає при цьому. Також Едгар бачив унікальний союз православних народів, саме православ’я буде оплотом людства. До 2010-2016 році Кейсі говорить про відродження Союзу, тобто до Росії потягнеться Східна Україна і Білорусь, а також Казахстан і Вірменія. Частина цих передбачень вже почали збуватися, ці ж пророцтва робила і Ванга раніше.


Резюме:
Едгар Кейсі — американський ясновидець, бачення до якого приходили в трансі.
Кейсі передбачив, що Росія в 2016 році стане наддержавою.
Православні країни утворюють союз.

  • Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивніРіздвяний святвечір в 2016 році
  • Передбачення на 2016 рік від Едгара Кейсі про Росії вельми позитивніНоворічні витинанки на вікна 2016
  • Розкажіть про нас друзям: