Передбачення на 2016 рік для України

Щодо 2016 року провидиці виявилися скупі. Можливо, що фантазія пророків трохи втомилася, коли їм довелося описувати моторошні події тепер уже минулих років. А можливо пророки і справді вірили в кінець світу в 2012 році. Але в будь-якому випадку 2016 рік ознаменували локальними війнами та глибокою кризою.

За прогнозами Ванги в 2016 році повинна бути третя світова. При чому Ванга не залишила жодного шансу всьому населенню, так як під час війни повинні застосувати хімічну і ядерну зброю. Тому Європа буде порожня. В Україні 2016 рік буде найважчим для даної держави і всього іншого світу. Свого максимуму досягне економічна криза. Далі він піде на зниження, але це буде довгий процес.

Сумніватися не доводиться, що в 2016 році Україну чекає шокова терапія. У влади будуть пройдисвіти, які завжди будуть всі розгортати. У 2016 році В Україні може бути дефолт і безробіття. Але хоча таки передбачення нікого не дивують, адже безробіття є і буде завжди у всьому світі. Однозначно Україні потрібен сильний лідер. Павло Глоба говорив, що такий прийде, він буде один і військових. На даний момент ця людина себе не показав. Але коли він прийде до влади, то Україна стане на ноги. Так от зійшлися зірки.

Інші екстрасенси кажуть, що Україна буде переживати важкий період, але криза має скоро закінчитися. Країна піде вгору і війна повинна закінчитися, при цьому держава збереже свою територіальну цілісність. Ясновидиця Галина Потоцька каже, що рік вівці повинен принести зміни, які ніхто не чекає. У 2016 році народиться багато нових лідерів. Галина також говорить, що 2016 рік не буде стабільним для України. Нові можливості, звичайно, з’являться, тільки от вони будуть перетинатися з великими ризиками.

Враховуючи те, що в 2014 році Україна перенесла важкий час, то тепер люди почнуть заново мислити і щось робити. Це все позначиться на країні в подальшому, тому Україна встане з колін дуже швидко. А ще Мішель Нострадамус передбачав, що Росія може зайняти головне місце в світі, однак це може спричинити на ній позначитися, тим більше що і природа буде проти цих земель. Спочатку почнуться повені, потім у центрі країни буде багато пожеж, які довго не будуть вщухати. Проти природи не підеш. Тому варто тільки чекати і сподіватися, що все буде добре.