Передбачення на 2016 рік для Росії, що нас чекає

Передбачення на 2016 рік для Росії, що нас чекає

Всіх, хто живе в Росії, хвилює майбутнє, і це цілком нормально, тільки от як дізнатися? Єдиним джерелом інформації споконвіку був передбачення екстрасенсів і віщунів. На сьогоднішній день ці передбачення теж актуальні. Так що є сенс познайомитися ближче з висловлюваннями даних унікальних особистостей і подивитися прогнози на 2016 рік.

Сучасний астролог Павло Глоба найбільше розповідав свої видіння Росії в 2016 році. У 2011 році Павло прогнозував розкол України і воєнні дії на території цієї країни. У 2016 році Глоба каже що бачить, як під час глобально економічної кризи, який так сильно розбушувався в світі, Росія не зможе втратити всі свої позиції, і навіть збільшить свій вплив у світі. При цьому вона стане нарівні з Китаєм і Америкою, а їх вплив в цей момент – ослабне.

Також Глоба заявляє, що буде посилення могутності Росії в плані освіти євразійського союзу. В цей союз у 2016 році буде водити мінімум чотири держави. В цьому році навесні Придністров’ї увійде до складу союзу, а інші заявки на вступ подадуть східна і південна Україна і Гагаузія. Павло пророкує розпад Євросоюзу в 2016 році і каже, що багато країн буде масово починати виходити із складу даного об’єднання. У цей момент два балканські держави будуть обговорювати можливість приєднатися до Росії і утворити союз.

Знаменита провидиця Ванга теж пророкувала Росії велике і величне майбутнє. З 2014 року, як висловлювалася Ванга, зростання величі почнеться в російському державі. Успіхи Росії всі будуть пов’язані з одним правителем, якого всі скоро будуть називати Великим. Економіка Росії в 2016 році повинна бути на найвищому рівні та допомагати іншим країнам. А ще з 2016 року буде духовне відродження Росії і у даної держави з’явитися національна ідея, завдяки якій всі національності у цій країні стануть більш згуртованими.

Ще один провісник це Мішель Нострадамус. Найбільший провісник повідав, що Росія в 2016 році стане гегемоном, це означає, що вона займе головне значення в світі, але це може зіграти злий жарт з країною, в межах якої будуть перевороти і розбіжності. Проти Росії буде налаштована і сама природа, в цьому році навесні східні частини країни зазнати неймовірного затоплення. З-за цього людям доведеться переселитися на південь. Також цим літом центральну Росію будуть пожирати пожежі, і вони будуть бушувати до самої осені.