Передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії

Вміння передбачити майбутнє, сказати, що принесе завтрашній день або наступаючий рік — дар, про який мріють сотні тисяч людей. Лише деяким видатним особистостям вдалося домогтися успіху в цій сфері і здивувати недовірливих критиків вірними передбаченнями. Передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії цікаві і хвилює дуже багатьох, адже навіть ті, хто не дуже в них вірять, все одно допускають хоч мінімальну ймовірність виконання.

Багато хто з недовірою ставляться до провидців, які пропонують за допомогою різноманітних ворожінь передбачити долю конкретної людини, однак навіть скептикам цікаво, яке майбутнє пророкують людству віщуни з світовим ім’ям.

Що стосується прогнозів на 2017 рік для Росії, можна відзначити їх неоднозначність, але в більшості своїй передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії — неспокійні й тривожні. При цьому деякі передбачення досить складно інтерпретувати правильно з-за шифрованого стилю їх написання.

Ванга

Прославлена ясновидиця страждала від сліпоти, що, втім, не заважало її внутрішньому зору давати точні прогнози щодо майбутнього всього людства.

З передрікання Ванги, жителям Росії і всієї планети слід готуватися до повномасштабної війни в 2017 році. Внутрішні і зовнішні конфлікти держав призведуть до жахливих за своїми наслідками битв. Цілком ймовірно, що бойові дії стануть причиною екологічної катастрофи і спалаху епідемій.

Війна, передбачена Вангою, почнеться в 2017 році на Близькому Сході, а згодом у неї будуть залучені всі країни. Результатом військових дій стануть загальний голод і розруха.

Павло Глоба

Самий відомий астролог у всьому СНД прогнозує на 2017 рік глобальні зміни у геополітиці. Ключові зміни очікують Європейський союз, який покинуть країни-лідери. На цьому тлі варто очікувати утворення нових коаліцій і розпаду інших старих альянсів.

На думку Глоби, 2017 рік стане сприятливим для Росії. Країна також буде залучена в геополітичні процеси, але переживе їх успішно і об’єднає навколо себе країни-партнери в рамках абсолютно нового союзу. Це дозволить Росії зайняти лідируючу позицію в світовій політиці.

Нострадамус

Передбачення французького астролога написані в оригінальній зашифрованій формі, тому їх інтерпретація викликає безліч суперечок і іноді є неточною, але провидець здобув всесвітню славу своїми сбывшимися пророцтвами.

На 2017 рік Нострадамус віщував жахливу посуху, яка відіб’ється на всьому людстві, а також прогнозував проблеми з прісною водою і охороною навколишнього середовища. У зв’язку з цим, аж до 2020 року населення Землі буде знаходитися під загрозою зникнення.

Костянтин Ціолковський та Олена Блаватська

Передбачення цих видатних особистостей у чому сходяться. Наприклад, і Ціолковський, і Блаватська передрікали в 2017 році початок нової космічної ери в історії людства.

Між тим, Костянтин Едуардович був твердо впевнений, що наступаючий рік стане часом бурхливого розвитку технологій, що може призвести (в залежності від того, як ними розпорядяться) до катастрофи планетарного масштабу або до сприятливого результату. А на думку Олени Петрівни, п’ятирічка з 2012 по 2016 рік визначає також характер взаємин людини і навколишнього середовища.

Учасники «Битви Екстрасенсів»

Переможець 7 сезону популярного телешоу Олексій Похабов стверджує, що в 2017 році істотно збільшаться ціни на основні природні ресурси, і це стане запорукою успішного розвитку держав з великими запасами корисних копалин, таких, як Росія.

Фіналістка того ж сезону 7 Бахит Жуматова зробила прогнози на 2017 рік для Казахстану, своєї рідної країни. За словами Жуматовой, Казахстан чекає розквіт і наступ щасливих часів. А ИГИЛ ясновидиця передрекла швидкий крах і невдачі у військових діях в наступаючому році.

Що стосується песимістичних прогнозів, Жуматова передрекла догляд територій деяких країн під воду. У найближчий рік такі країни як Ізраїль, Японія і Афганістан можуть зникнути з лиця Землі.

Як бачите, передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії (тих, хто брав участь у цій передачі) дуже і дуже відрізняються.

Джеймс Хансен

Ведучий кліматолог з США регулярно нагадує всім жителям планети про те, що діяльність людей вкрай негативно позначається на стані навколишнього середовища і тим самим призводить до непоправних змін у кліматі. Хансен прогнозує в 2017 році цілий ряд природних катастроф. Почнеться все з сильного потепління, за яким підуть танення великих льодовиків і затоплення більшої частини суші водою.

Джеймс Хансен закликає все населення Землі схаменутися як можна швидше, інакше вже у найближчому майбутньому все людство чекають глобальні природні катастрофи, які призведуть до зникнення багатьох видів рослин і тварин, а пізніше — самих людей.

Можливий кінець світу в 2017 році?

Один з найбільш хвилюючих питань, як правило, залишається без чіткої відповіді. Такий песимістичний сценарій можливий, згідно теорії ієрархічних катастроф, яка бере за основу статистичні відомості про глобальні події. Проте людство вже пережило кілька «кінців світу», так що подібний розвиток подій малоймовірним, незважаючи на деякі передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії.

У будь-якому випадку, до всіх подібних прогнозів слід ставитися з обережністю і не покладатися на них сліпо, а перевірити правильність прогнозів можна буде зовсім скоро.