Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для РосіїПрактично кожна людина хоче хоч трохи зазирнути в майбутнє, щоб дізнатися, що чекає його і його країну. Події, що відбуваються останнім часом у світі, викликають резонні побоювання за долю нашої країни. І неспокій, бажання дізнатися, що буде далі, росте з кожним днем. Спеціально для вас ми підготували передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії.

Для жителів нашої країни найбільший інтерес традиційно становлять передбачення болгарської ясновидиці Ванги, свята блаженна Матрона Московська, російський астролог Павло Глоба. Тому наша сьогоднішня публікація буде присвячена прогнозам саме цих людей.

Пророкування Ванги на 2016 рік для Росії

Нинішній період болгарська провидиця називала дуже складним. Згідно прогнозам, в цей час має зникнути відразу кілька держав Європи. Ванга пророкувала і початок Третьої світової війни, бачачи загрозу в одній з країн Близького Сходу. Вона говорила про можливе використання зброї масового знищення, в результаті чого загинуть багато тисяч людей.

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Болгарська провидиця Ванга

В цей же час Росія повинна стати найбільшим притулком для біженців. В іншому про долю нашої країни Ванга нічого не говорила. Що дозволяє зробити висновок, що великих катаклізмів нашу країну не чекає.

Але в цілому на період початку XXI століття Ванга пророкувала зміцнення Росії на політичній арені, зростання економічного потенціалу. Зокрема, Ванга говорила, що Росія зміцніє завдяки Володимиру. Очевидно, що болгарська ясновидиця говорила про Володимира Путіна, нинішньому президентові країни. А оскільки цей політичний діяч знаходиться на чолі держави вже третій президентський термін, можна зробити висновок, що в самому найближчому майбутньому Росію чекають глобальні зміни в кращу сторону. Дізнатися більше пророцтв Ванги на 2016 рік можна в цій публікації.

Передбачення Павла Глоба на 2016 рік

Відомий астролог Павло Глоба склав астрологічний прогноз для нашої країни, стосується як політичної, так і економічної сфери. Нагадаємо, астролог прогнозує три хвилі економічної кризи в нашій країні. Згідно з цими прогнозами, перша хвиля припала на період 2008-2012 рр. Друга хвиля припала на 2014-2015 рр. А третя хвиля чекає нас найближчим часом, і триватиме до 2020 року.

На думку Павла Глоби, в найближчому майбутньому Росію чекають глобальні зміни. Активними темпами будується нове економічно і політично сильна держава. Між тим, третя хвиля кризи викликає у астролога великі побоювання. Він стверджує, що особливо негативні наслідки торкнуться соціальну сферу. В результаті всього цього в країні можуть початися заворушення суспільства, розгул злочинності.

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Астролог Павло Глоба

В цілому перші 20 років XXI століття астролог вважає найскладнішим періодом для нової Росії. Але після 2020 року почнеться бурхливий розвиток в усіх сферах життя держави і суспільства. Пройшовши через низку важких випробувань, Росія знову стане великою, могутньою імперією.

Таким чином, Павло Глоба поділяє передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії, вважаючи, що в цьому році країна все ще зіткнеться з безліччю труднощів.

Але оптимістичність прогнозів астролога, що стосуються подальшого періоду, вселяє надію. У 2020 році зірки займуть дуже вигідну для нашої країни розташування. Країну очолить сильний лідер, який проведе безліч ефективних реформ. Саме в цей період Росія виступить на міжнародному рівні в якості нового світового лідера. Більше прогнозів Павла Глоби на 2016 рік ви знайдете в цьому матеріалі.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Провісник Нострадамус

Деякі висновки про майбутнє нашої країни ми можемо зробити і на підставі тлумачень пророцтв Нострадамуса. На жаль, точно розшифрувати послання цього провісника вдається не завжди. Велика частина його прогнозів була інтерпретована лише після події. Між тим, деякі тлумачі зробили спроби розшифрувати записи Нострадамуса, що стосуються нашого найближчого майбутнього.

На думку цих тлумачів, французький мислитель передбачав початок Третьої світової війни, яка розгорнеться на території Європи, і побічно зачепить Росію. В результаті цієї війни багато європейські країни зазнають непоправних втрат людських життів та матеріальних ресурсів. Можливо навіть застосування зброї масового ураження.

Після цієї війни зміниться світоустрій. Відправною точкою будівництва нового світопорядку стане саме Росія, а її головним союзником у цей період повинен стати Китай. Детальніше про прогнози Нострадамуса на 2016 рік читайте тут.

Передбачення Матінки Матрони на 2016 рік

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Матінка Матрона

Розділяє передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії в тому сенсі, що країну чекають важкі випробування, і Матінка Матрона. Відповідно до її пророцтв, в найближчому майбутньому весь світ загрузне у війнах, пожежах, розрусі і голоді. На допомогу російським людям, як і в минулі часи, прийде православ’я. На думку цієї ясновидиці, країна зможе пережити ці важкі часи тільки завдяки допомозі Бога.

Найважчим гріхом вважається втрата віри. Саме це злочин і розплачується зараз наш народ. Матінка Матрона передбачала падіння Російської Імперії в результаті Жовтневої Революції. Нагадаємо, тоді, як і в наші дні люди просто втратили істинну віру в Бога.

2016 рік, згідно прогнозам Матінки Матрони, стане важким роком для всіх православних. Тому нам залишається лише вірити в Бога, надіятися на краще майбутнє і молитися.

Передбачення екстрасенса Олександра Литвина на 2016 рік

Передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії

Екстрасенс Олександр Литвин

Цікава думка про найближчому майбутньому Росії висловив і переможець одного з сезонів “Битви Екстрасенсів” А. Литвин. Екстрасенс говорить про те, що в державі і суспільстві в цей час буде проходити безліч нових процесів, велика частина з яких буде мати спонтанний характер. Зокрема, спонтанні рішення допоможуть людям, які ведуть бізнес. В цьому році у виграші опиняться не ті бізнесмени, які вибудовують логічні ланцюжки планів і дій, а ті, хто діє сміливо, рішуче, а часто і спонтанно.

Не будує ілюзій А. Литвин і щодо швидкого завершення економічної кризи. Він вважає, що в 2016 році люди будуть перебувати у стані постійної боротьби за виживання. При цьому удача буде супроводжувати тим, хто займе активну позицію з готовністю в будь-який момент кинутися в бій.

Різкі зміни, на думку цього екстрасенса, відбудуться в 2016 році та у сфері державної влади. Багато високопоставлені чиновники втратять своїх насиджених місць, а замість них прийдуть нові молоді фахівці.

Рекомендуємо подивитись це відео, в якому висловлена ще одна точка зору на можливий розвиток подальших подій:

Деякі висновки

Підводячи підсумки передбачення екстрасенсів на 2016 рік для Росії, можна сказати, що нашу країну в цьому році чекає низка важливих подій. Буде і економічна криза, і природні катаклізми і тиск з боку західних сусідів. Але країна зможе витримати всі ці випробування, а через кілька років Росія займе набагато більш вигідне місце серед світових лідерів.

На завершення рекомендуємо вивчити Місячний календар на 2016 рік. Плануючи своє життя у відповідності з фазами Місяця, можна розраховувати на досягнення більшого успіху і гармонії.