Передбачення Джуни на 2016 рік

Майже кожна людина на пострадянському просторі знає ім’я провісниці Джуни. Джуну можна назвати майстерною цілителькою, астрологом, віщункою і доктором медичних наук. У Джуни було багато знаменитих пацієнтів серед акторів, співаків і політичних діячів: Аркадій Райкін, Софія Ротару, Ігор Тальков, Роберт де Ніро та інші.

Якщо заглянути в паспорт жінки, то там буде написано Євгенія Давіташвілі Ювашевна. Народилася вона в селі Урмія, що в Краснодарському краї в 1949 році. Євгену прямо з дитинства можна було назвати незвичайною дитиною. Колись давно вона впала в колодязь і вижила. А після цього вона змогла передбачити в селі землетрус.

Прогнози цієї жінки дуже часто можуть шокувати чи здивувати. Але ось на 2016 рік вона налаштована оптимістично. Так що таке може тільки радувати. Віщунка стверджує, що скоро закінчиться криза, який своєю павутиною обплутав весь світ. Тим більше що тільки олігархи можуть відчути на собі економічну кризу, а от прості людей він не торкнеться.

Для Росії ніяких прогнозів про катаклізми не буде на 2016 рік. Як говорить Джуна, Росія — це країна, яку береже Бог і вона незабаром буде країною-чемпіоном. Тільки для цього необхідно повернутися до споконвічних людських цінностей відійти від думок про надмірність. Провісниця радить людям те, що вони повинні залишити свої думки про черевоугодництві і звернути свій погляд на їжу, більш здорову.

Жінка розповідала, що продукти, такі як огірки, помідори або картопля завжди були і будуть. Так що країні не загрожує померти від голоду. Треба гнатися не за золотом або ямсом, а за чистими помислами. Також Джуна зазначила, що криза сталася не просто так. Адже у людей зовсім зникла совість. А суспільство грає в перегони – хто багатший і хитріше.

Якщо говорити в загальному, про прогнози Джуни на 2016 рік, то вони означають, що треба жити простіше. Олігархами не зможуть стати всі, а на той світ не можна буде нічого забрати з накопиченого. Треба також більш дбайливо споживати ресурси і замислитися над питанням – що насправді потрібно людям і що готовий принести в їхнє життя щастя і любов.

Тільки після цього у людей буде все добре і криза їх не торкнеться. Джуна, до речі, завжди була патріоткою Росії від мозку до кісток. Хоч і народилася в Грузії. Відьма каже, що з країною в найближчому майбутньому все буде просто чудово.