Передбачення Джеймса Хансена на 2016 рік

Кожен день ми можемо спостерігати за тим, як на Землі змінюється клімат. Звичайно, це може турбувати багатьох людей. Така проблема дуже актуальна на сьогоднішній день, і її не можна залишити без уваги. Навколишнє середовище може надати безліч небезпечних ситуацій для людства – повінь, землетрус, виверження вулканів та інше.

Темпи підвищення температури земної поверхні, за останні 50 років перевищили в два рази показники, які були зняті 100 років тому. Також можна сказати, що середня температура поверхні у вигляді збільшення концентрації парникового газу, може зрости на 3 градуси. Потужні теплові хвилі відбуваються із-за того, що в світі відбувається потужне потепління. Засуха посилюється в одних регіонах, а в інших регіонах спостерігаються потужні опади. Як наслідок, можна спостерігати танення льодовиків, вітровий режим і підвищення рівня моря.

Джеймс Едвард Хансен є дослідником Землі. Він також є американським професором Департаменту Екології і вивчення Землі Колумбійського університету. Зараз йому 74 роки і його добре знають завдяки масштабними кліматичних досліджень. Хансен завжди говорив, що людство давно переступило межу того, що викидає парникові ефекти в атмосферу. Він сказав, що це надзвичайна ситуація настала ще дуже давно. Тепер людство наблизилося до переломного моменту у всій світовій системі.

Він сказав, що в 2016 році може бути танення арктичних льодовиків і вони будуть танути повністю за один сезон влітку. Запобігти цьому можна. Тільки необхідно припинити спалювати викопні види палива і більше ніколи не використовувати вугілля. Адже він є основним джерелом парникових газів. Вчений намагається залучити до проблеми політиків і громадськість. Його часто можна побачити по телевізору з різними інтерв’ю. Також він неодноразово письмово звертався до президента Америки Бараку Обамі.

Також Хансен видає книги, в яких можна прочитати про страшні наслідки бездумної діяльності людства. Якщо люди не візьмуться за розум і не вирішать проблеми пов’язані з зменшенням палива, то тоді буде біда. Необхідно починати діяти вже зараз, але ж так важко достукатися до мільярду людей одночасно. Так що якщо говорити про пророцтва Хансена простими словами, то він пророкує кінець світу.