Передбачення для Європи на 2016 рік

До прогнозам і пророцтв можна ставитися по-різному. Тільки треба пам’ятати, що прогнози великих екстрасенсів досить часто можуть збуватися. Так що не треба без належної уваги залишати слова людей, у яких є дар передбачення. До того, як насупить 2016 рік, залишилося зовсім не багато. Так що можна прямо зараз дізнатися про різноманітні прогнози для Європи.

Ванга пророкує що в світі буде достатньо тривог. Вона каже, що в 2016 році буде конфлікт на Близькому Сході, він тоді торкнеться і Європу. Проти європейців ополчаться мусульмани. Коли буде війна, то в хід піде хімічна зброя масового ураження. І воно знищить все живе. Це послужить початком Третьої світової війни. Ванга говорила, що в 2016 році в Європі буде страшний недуг, який викликається хімічної атакою. Тоді континент просто спорожніє.

На такий період є передбачення і Нострадамуса. Він передбачав якусь епідемію від палючих променів. Причому Європа зазнає найбільші втрати людства. З-за того, що буде небувалий мор людей, половина з них захоче врятувати своє життя і вони піде на північ. Нострадамус також говорив, що в 2016 році треба буде опасться природних катаклізмів. Він говорив, що будуть найсильніші зливи, які за кілька місяців затоплять повністю Європу. Через повінь з лиця землі може зникнути частина Італії, Великобританія, Чехія і Угорщина.

Павло Глоба є одним з авторитетних провісників нашого століття. На 2016 рік у нього вже готовий прогноз. За його словами, у 2016 році буде сильний економічний спад, який під знак питання поставить саме існування Євросоюзу. У цей період, крім фінансових криз, буде ще й військовий криза. А також конфлікти на національному ґрунті. З-за цього відбудеться соціальне потрясіння. Негативні тенденції спричинять за собою складні політичні події. Серйозні фінансові втрати торкнутися більшості людей, і слово – безробіття, можна буде почути майже в кожному будинку.

Інші віщуни, наприклад, такі як Марія Дюваль, розповіла, що бачить потужний економічний криза для країн Європи. Це відбудеться в 2016 році. Віщунка розповідала про масове від’єднання срана від Євросоюзу. Європейська валюта теж повинна зникнути до кінця 2016 року.

Такі прогнози можуть як лякати, так і радувати одночасно. Природно, не варто вірити відразу всім словами. З точністю можна сказати, що 2016 рік буде не з простих. Людство може постраждати як від природних мук, так і від тих, які люди створюють самі по собі. Так що варто лише затиснути кулаки і зустріти наступний рік з готовністю. Адже тільки від нас залежить.