Пенсія працюючим пенсіонерам з 1 січня 2017 року – останні новини

Пенсія працюючим пенсіонерам з 1 січня 2017 року – останні новиниНашу країну важко уявити без різноманітних соціальних виплат, зокрема, пенсій. На сьогоднішній день всім жінкам старше 55 років та чоловікам, старше 60 виплачується так звана «пенсія по старості». Але не у всіх країнах прийнято таким чином піклуватися про літньому населення. У деяких державах в уряду інша позиція на цей рахунок, на їх території зміст старих дітьми і родичами вважається цілком нормальним.

Важкі часи диктують свої правила

Медицина не стоїть на місці, тривалість життя росіян зростає, внаслідок чого уряду потрібно витратити більшу кількість коштів на виплату пенсій. Здавалося б, підприємства, на яких люди працюють, поки не досягли пенсійного віку, щомісяця відраховують кошти на спеціальний рахунок пенсійного фонду. Чому ж тоді чиновники заявляють про брак коштів? Вся справа в тому, що, на жаль, гроші, які знаходяться на цих рахунках, витрачаються на різні потреби держави, до того ж, у зв’язку з інфляцією та іншими негараздами, до моменту виходу людини на пенсію, кошти знецінюються.

Деякі країни замислюються про додаткові збори з населення, щоб компенсувати нестачу коштів у бюджеті. До того ж багато громадян Росії воліють працювати неофіційно, щоб не витрачати частину зароблених грошей на виплату податків, цим особам з віком також призначається пенсія, але в мінімальному розмірі. Чиновники вважають, що це не справедливо, так як вони не вносили свій внесок в бюджет країни.

Що чекає на пенсіонерів у майбутньому?

Чи слід нам очікувати змін у роботі пенсійного фонду, ніхто точно сказати не може. Ймовірність того, що відбудуться які-небудь інші негаразди, наприклад, втрата роботи або зменшення доходу, більш велика. Деякі пенсіонери отримують зовсім мізерну заробітну плату, але і вона допомагає їм залишатися на плаву.

Рішення президента залежить від багатьох факторів, зокрема від громадської думки, так як йому важливо, щоб за нього і його соратників голосували на виборах. А більша частина виборців – пенсіонери. Тому він може зупинити хід введення поправок в будь-який момент.

Поради

Для того щоб поліпшити якість життя, ми рекомендуємо вам слідувати наступним радам:

  • Уважно ознайомтеся з законами та підзаконними актами, що стосуються вашої діяльності та пенсійних виплат, якщо ви будете обізнані в цих областях, ні держава, ні роботодавець вас не зможуть обдурити.
  • Займіться контролем витрат. Заведіть невеликий блокнот, де будете планувати свої витрати на місяць, так що вам вдасться не тільки укластися в суму, яку ви отримали, але і трохи відкласти.
  • Знайдіть джерело додаткового заробітку. Це може бути робота няні, яка приходить гардеробника або вахтера.
  • Слідкуйте за знижками та акціями в магазинах, регулярно користуйтеся бонусними і знижковими картками.
  • Дізнайтеся, які пільги і додаткові виплати вам належать. Досягніть їх отримання.

Працюючі пенсіонери

Багато хто, навіть вийшовши на пенсію, продовжують працювати. Причин цьому явищу може бути множина: брак засобів, потреба у спілкуванні, прагнення реалізуватися і т. д. Нерідко можна помітити, що якщо людина втратила можливість працювати, він впадає в стан депресії, починає хворіти без видимої причини того. Деякі пенсіонери знаходять альтернативу роботі, захоплено облаштовують дачну ділянку або починають вишивати, але не у всіх виходить швидко перебудувати своє життя.

Існують країни, в яких проблема бідності не актуальна. Їх жителі пенсійного віку не прагнуть повертатися на роботу, знаходять собі захоплююче хобі, гуляють, займаються спортом, подорожують, вони вважають, що треба поступатися робочі місця молоді, і вони частково мають рацію. З часів Радянського Союзу в Росії склалася дещо інша політика: пенсіонер вважається досвідченим фахівцем, який знає багато тонкощів, до того ж він, найчастіше, не вимагає великої заробітної плати.

Останні новини про пенсії працюючим пенсіонерам з 1 січня 2017 року

Існує таке припущення, що пенсії працюючим пенсіонерам з 1 січня 2017 року виплачуватися не будуть. Засоби масової інформації заявляють, що новий закон про зміни в роботі пенсійного фонду зараз розробляється. Планується, що він набуде чинності з січня 2017 року. Але ці міри будуть прийняті тільки по відношенню до осіб похилого віку, дохід яких перевищує суму 1000000 рублів в рік. Для регіонів, це велика планка, а в Москві і Московській області ці поправки торкнуться багатьох. Також у ньому будуть прописані зміни, які стосуються працівників державних служб, а саме віку виходу на пенсію.

Зміни, звичайно ж, не торкнуться тих, хто волів на пенсії працювати неофіційно. На вулиці чи по телевізору часто можна почути про те, що пенсії не буде взагалі. Не вірте чуткам, читайте тільки перевірені джерела. Слідкуйте за офіційними даними.

Позиція аналітиків

Організації, які проводять соціальні дослідження дотримуються наступної позиції з цього питання: якщо раптом різкі зміни в пенсійному законодавстві набудуть чинності, ця обставина підніме хвилю протестів з боку населення. Особливо, якщо пенсії працюючим пенсіонерам з 1 січня 2017 року будуть скасовані. Якщо у депутатів є совість, вони не підуть на цей крок.

Адже, враховуючи сильно зростаючі ціни на товари масового споживання, пенсійні виплати вкрай малі, а щорічна індексація сильно положення не змінює. Варто тільки уявити, кожен рік до пенсії додається близько 200-400 рублів, цієї суми не вистачить навіть для одного походу в продуктовий магазин.