Пенсії в березні 2017 року – останні новини індексації

Пенсії в березні 2017 року   останні новини індексації

Підвищення пенсій у березні 2017 року

Пенсіонери країни в січні отримали одноразову виплату в 5000 рублів в якості компенсації за 2016 рік, коли не проводилася належна індексація. В лютому всіх непрацюючих одержувачів пенсій чекало традиційне підвищення на рівень інфляції. Буде щось нове в березні? Всі відповіді – нижче.

Чи чекати новин пенсіонерам в березні?

Те, що ми раніше називали пенсією по старості, а тепер іменується страховий або трудовий пенсією, належить всім росіянам, які досягли певного віку та набрали задані параметри стажу і балів. Ця трудова пенсії складається з двох частин-страхової і накопичувальної. Держава також забезпечує окремі види громадян соціальною пенсією. Це, в першу чергу, інваліди, сім’ї, що втратили годувальника і ряд інших категорій, які потребують особливого захисту соціальних органів.

Розмір пенсії у березні 2017 року залежить від її виду, а також від регіону, де проживає одержувач і ряду індивідуальних особливостей.

Ті, хто тільки збирається завершити трудову діяльність з березня 2017-го, повинні подбати про те, чи є у них необхідний набір факторів. Дають право на пенсійне забезпечення. Для початку: досягли відповідного віку. Для чоловіків-60 років, для жінок – 55. У районах Крайньої Півночі і прирівняних до них територіях цей вік рівно на 5 років нижчий. Є і пільгові категорії працюючих в особливо складних умовах, вони можуть виходити на заслужений відпочинок ще раніше. Наприклад, рано йдуть на пенсію військовослужбовці, співробітники поліції, газорятувальники і інші категорії «екстремалів».

Мінімум трудового стажу на сьогоднішній день залишається такою ж – 8 років. Пенсійних балів треба набрати мінімум 11,4. Ці показники будуть рости поступово, до 2024 року вони повинні досягти 15 років стажу і по балам — цифри 30.

Бали і індексація пенсій в 2017-м

Як набрати якнайбільше балів та отримати солідну пенсію в березні 2017 року?

Стандартна трудова діяльність прирівнюється до 1 балу. За службу за призовом можна отримати 1,8 бали, стільки ж додається за інвалідність першої групи і при досягненні ветераном віку 80 років. Передбачені бонуси у вигляді пенсійних балів і матусям, які виховують дітей. За першого спадкоємця 1,8 бали, за другу – 3,6. Якщо жінка виховала трьох і більше дітей, то в залік підуть 5,4 пенсійних бали.

Що стосується індексації пенсій, то вона вже була здійснена в лютому в розмірі 5,4%. Ще на 0,4% збільшаться виплати у квітні. Це компенсація за офіційний рівень інфляції одержувачів трудових пенсій.

Соціальні, у свою чергу, в лютому проіндексували на 2,6%, тобто. Згідно з прогнозом щодо зміни розміру прожиткового мінімуму. ЕДВ і НСУ для інвалідів збільшили на базовий коефіцієнт 5,4%.

В результаті середній розмір страхової пенсії в Росії навесні 2017 року склав 13 620 рублів. Конкретні цифри в чому залежать від регіону проживання. У березні вони збережуться на цьому ж рівні, ніяких додаткових виплат у цьому місяці не заплановано.

Працюють і військові пенсіонери – що новенького?

Підвищення пенсії з 1 березня 2017 року працюючим пенсіонерам теж не заплановано. Вони не змінилися в лютому, а піднятися повинні будуть тільки в серпні. Тут система інша, ніж у непрацюючих «колег». Пенсії будуть збільшувати на потрійну вартість пенсійного бали за 2016 рік, тобто, 78,28 рубля, помножені на 3. Значить, пенсіонери, які вважають за потрібне працювати, отримають «доважок» до пенсії у серпні в 234,84 рубля. Підвищення відбудеться автоматично, ніяких документів і заяв подавати до ПФ не потрібно.

Пенсії військовим пенсіонерам зростають вже з лютого. Загальний індекс підвищення пенсії наших захисників складе 4%, а в абсолютних цифрах доплата виразиться в сумі близько 900 руб. До підвищення середня пенсія військовослужбовців становила 24 456 руб.

Згідно з графіком

Наші пенсіонери вже звикли, що ніяких затримок пенсійних виплат не трапляється. Для зручності цієї категорії населення встановлені чіткі графіки отримання перерахувань.

Виплати проводяться у два потоки. Спочатку з 3 по 6 число кожного місяця, потім – з 15 по 22 число. Зручно одержувачам, менше проблем і тим, хто займається розрахунками та перекладом пенсійних нарахувань. Про в конкретних регіонах можуть бути деякі коригування цих графіків.

У свята, за доброю традицією, виплати будуть проводитися напередодні. Це правило працює і щодо вихідних днів.