Пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 року – останні новини, чи скасують з 1.01.2016?

Пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 року – останні новини, чи скасують з 1.01.2016?

Чи скасують пенсії працюючим пенсіонерам в 2016 році

Криза серйозно зачепила економіку Росії, вимагає негайних рішень, проведення реформ соціальних виплат. Тому питання, що стосуються пенсійних відрахувань, обговорюються в Державній думі зараз дуже активно. А прості громадяни прагнуть дізнатися результати, на що сподіватися і відмінять пенсії працюючим пенсіонерам з 1 січня 2016 року. Зміни торкнуться і виплат для працюючих пенсіонерів, які Уряд має намір взагалі скасувати.

Суть законопроекту пенсійних виплат в 2016 році

На жаль, не завжди вихід на пенсію – це відпочинок на забезпеченні держави і припинення роботи. Часто пенсіонерам не вистачає власних коштів, і вони змушені шукати додатковий заробіток:

  • влаштовуються на нову роботу;
  • продовжують трудовий договір з чинним роботодавцем;
  • відкривають власну справу.

Основна мета законопроекту – нормалізувати бюджет і дати матеріальну підтримку малозабезпеченим пенсіонерам. Він необхідний для ефективного витрачання коштів пенсійних накопичень. І іншого способу реалізувати плани, як за рахунок працюючих пенсіонерів, немає.

Чи скасують пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 році?

Дійсно, прийнято рішення призупинити з початку 2016 року пенсію працює категорії громадян, але торкатися це буде тих, чий щомісячний дохід складає 83 000 рублів і більше, у річних розрахунках – 1 млн. рублів. Це вище середнього прожиткового мінімуму.

Такі заходи потрібні для збереження бюджету в Резервному фонді країни. Здійснення даного законопроекту дасть можливість поповнити скарбницю протягом трьох років більш, ніж на 60 млрд. рублів. На думку міністра праці, Максима Топіліна, ця цифра може збільшитися до 145 млрд. карбованців.

Якщо пенсіонер знизить доходи або відмовиться від трудової діяльності, він знову може претендувати на виплати. Нововведення торкнуться більше 200 000 чоловік, які отримують високі допомоги, тому їх скасування дає істотну економію держбюджету.

Закони про скасування пенсій вводилися ще за часів Радянського Союзу, і не вважаються нововведенням. Відомо, що Міністерством праці приймається на сьогодні вже стверджувальне рішення про прийняття законопроекту, який має такі особливості:

  • підставою для розрахунків є дані пенсійного фонду;
  • рішення про скасування нарахувань приймається за офіційними відомостями про заробітну плату;
  • скорочувати виплати будуть тієї категорії громадян, доходи яких перевищують встановлену законом суму.

Самі громадяни вважають, що взяти під контроль реальні доходи службовців пенсіонерів, уряд повинен був давно і не обмежуватися лише офіційними даними. Такі заходи допомогли б вирішити багато питань, пов’язані з корупцією. Щоб бути в курсі усіх нововведень, варто відстежувати останні новини про пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 році в новинних ЗМІ.

На завершення рекомендуємо дізнатися, як зміниться розмір МРОТ в 2016 році, це допоможе приблизно оцінити загальний стан російської економіки.