Овен. Гороскоп на січень 2016 року.

Вплив Марса і Сонця не дозволить Овнам нудьгувати на початку 2016 року. У січні Овнам доведеться більше відчувати, ніж розмірковувати. Хоча для цього за гороскопом не найбільш вдалий час. У січні Овна може бути зроблено пропозицію, від якої дуже важко буде відмовитися. І ось тут-то і треба відсунути в сторону почуття та емоції і зробити дуже тверезий розрахунок. Якщо ця пропозиція стосується нової роботи чи бізнесу, не варто пірнати у вир з головою.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.

Зважте всі за і проти, поцікавтеся діловою репутацією потенційних партнерів і не ставте на перше місце несуттєві дрібниці, ускладнюють життя на попередньому місці роботи. Можливо, критично оцінивши всі фактори, що ви відмовитеся від майбутніх змін. Якщо навіть тверезий розрахунок підказує переваги цієї пропозиції, приймайте його, але дуже велику увагу приділіть юридичного оформлення. Не нехтуйте професійною допомогою юристів і нотаріусів. І трудовий контракт, і створення нового підприємства повинно бути оформлене грамотно і в рамках чинного законодавства. Це допоможе надалі уникнути фінансових неприємностей і невдоволення собою, яке так властиво представникам даного знаку зодіаку.

Гороскоп на січень 2016 року. Овен.

Зірки радять відмовитись на початку року від операцій з купівлі та продажу нерухомості. Велика ймовірність махінацій і зустрічі з недобросовісними людьми. Особливий ризик представляє продаж власної нерухомості. І, якщо вже ви не можете з якихось причин уникнути цього, то виконуйте всі юридичні тонкощі, щоб потім цю операцію неможливо було опротестувати.

Відвертість і імпульсивність Овнів найімовірніше підуть на шкоду. Слова, сказані в запалі або слова, сказані в довірчій обстановці, але малознайомій людині, можуть обернутися низкою конфліктів і сварок, які попсують чимало нервів. Будьте стриманішими.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Обстановку в родині і в робочому колективі Баранів теж не можна назвати спокійною. Ваш палкий норов, нездатність поважати чужі почуття і бажання в січні можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте м’якше і делікатніше у спорах, постарайтеся почути опонента. Це піде тільки на користь. Особливо це стосується відносин у родині. Партнерам важко дається ваш важкий характер і невміння залишати за порогом будинку всі неприємності, які трапилися у вас за день на роботі. Зриватися на близьких дуже типово для Овнів. І це є основною причиною конфліктів в сім’ї.

Любовні стосунки Овна в січні 2016 року.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.У вільних від сім’ї Овнів в цей період часу дуже ймовірно зародження любовних відносин. Швидше за все, це будуть відносини з людиною, з яким ви давно знайомі, але з якихось причин не змогли розглянути в ньому свою пару. Дівчатам-Овнам не варто дуже скоро вступати в статеві стосунки. Найімовірніше, це може відлякати від вас потенційного партнера. Особливо це стосується відносин з чоловіками Левами, Козерогами і Рибами. Не вгамувавши свою сексуальну енергію, ви можете приректи досить перспективний роман і перетворити його в одноденку. Витримайте паузу, перевірте міцність своєї симпатії і відносини мають усі шанси перетворитися в міцний і щасливий шлюб.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.У січні 2016 року Овни можуть сміливо зайнятися оновленням гардероба. Покупки будуть практичні і вигідні. Віддавайте перевагу яскравим кольорам – зеленому, лимонному і лілового. Тим Овнам, які раніше замислювалися про зміну способу, варто це зробити. Зміна стилю в одязі і зачіски принесуть чимало задоволення і не залишаться непоміченими оточуючими. А купатися в похвалах і восхищениях Овни люблять і вміють.

На початку року Овнам варто звільнитися від безлічі непотрібних речей, які скупчилися у великій кількості. Це стосується одягу, битого посуду, старої взуття і поламаною побутової техніки. Овни мають велику пристрасть до накопичення, часом викликаючи посмішки, а то й насмішки оточуючих. Продайте все, що вам не потрібно, а решту винесіть на смітник. Повірте, що зберігається на антресолях поламаний ламповий телевізор при наявності справного сучасного телевізора і комп’ютера вам ніколи не знадобиться. Велике життєве простір насправді набагато важливіше для Овнів, ніж завали непотрібних і застарілих речей.

Овен. Подорожі в січні.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Гороскоп на січень 2016 року радить Овнам не робити в цей час тривалих подорожей. Більше часу варто приділити вихованню дітей. Овни прекрасні батьки. Їх авторитет для дітей незаперечний і високий. Використовуйте його для того, щоб сіяти розумне, добре, вічне. Читайте дітям книги, більше часу проводьте разом, гуляйте і займайтеся спортом та творчістю. У Овнів дуже великі шанси виховати обдарованих, інтелектуально розвинених дітей.

Овен. Здоров’я у січні 2016 року.

Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Батькам дитини — Овна зірки радять ретельно стежити за станом його зору. Велику увагу приділяйте висвітлення в навчальній кімнаті, правильній поставі за робочим столом. Регулярно перевіряйте зір у окуліста, особливо в період статевого дозрівання дитини.

Здоров’я Овнів не викликає особливих занепокоєння притому що Овни дуже безвідповідально ставляться до нього. Єдина можливість укласти Овна в ліжко при нездоров’я — його повне фізичне виснаження. Не варто пускати процес видужування на самоплив. Іноді навіть Овнам не обійтися без допомоги фахівців-медиків.

Найслабше місце в організмі Баранів – органи голови. Ангіна, паратонзіллярний абсцес, ларингіт, отит і хвороби зубів і ясен найчастіші небажані супутники Овна, особливо взимку. По можливості виключайте протяги, знаходження в місцях великого скупчення людей, а, отже, і інфекції та переохолодження. Під час відвідуйте стоматолога. Слідкуйте за станом ясен і ротової порожнини. Хворі зуби можуть стати тригером безлічі захворювань, в тому числі і захворювань травного тракту. Пам’ятайте, що гарне здоров’я, дане вам від природи, потрібно берегти. А всі захворювання набагато ефективніше лікуються в момент появи перших симптомів, а не тоді, коли хвороба вже перейшла в хронічну форму.


Резюме:
У січні 2016 року Овнам не варто проводити операції з нерухомістю.
Перевірте зір у дитини Овна.
Дорослі Овни не допускайте переохолодження.

  • Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Новий рік в карелії 2016
  • Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Коли пост в 2016 році
  • Овен. Гороскоп на січень 2016 року.Купання на водохреща 2016
  • Розкажіть про нас друзям: