Останні передбачення Віри Ліон на 2016 рік

Останні передбачення Віри Ліон на 2016 рікЩо день прийдешній нам готує? Цим питанням майже щодня задаються багато, тому що це таємно або явно теж хвилює всіх. І хоча до настання Нового 2016 року залишається ще чимало часу, багато людей вже сьогодні читають передбачення екстрасенсів на 2016 рік.

Але якщо плани на завтра, за великим рахунком, в основному залежать від нас, то в глобальному масштабі кожен розуміє, що він – пилинка, молекула, атом в цьому світі бурхливому… А знати про майбутнє хочеться! Хоча б для того, щоб (так, на всякий випадок) «соломки підстелити», якщо що…

Таку можливість нам надають ясновидці, які знають не тільки про те, що, з ким, коли і за яких обставин сталося в минулому, але й про те, що, у кого і як складеться майбутнє!

Так, ще в 2013 році ніхто не вірив, що передбачена екстрасенсами «знесіння» Володимира Путіна на «Олімп слави» можливо. Однак сьогодні президент РФ – фігура номер один не тільки в Росії, але і в світі. Його позиції серйозно зміцнилися, рейтинг постійно зростає. З його ім’ям пов’язують надії і сподівання багато політики, чиновники і навіть прості люди.

Дивна заява про майбутній стан Путіна майже три роки тому зробила Віра Ліон. Ясновидиця дуже точно і в деталях описує майбутнє, але, за її власним визнанням, озвучує лише ті ситуації та події, змінити, скасувати які вже ніхто не в силах. Іншими словами, заяви Віри Ліон – стовідсоткова гарантія здійснення передбаченого нею (принаймні, за її словами).

Останні передбачення Віри Ліон на 2016 рік

В світі відбудуться кілька досить важливих подій. Так, знизиться вплив Сполучених Штатів на загальносвітову економіку. Причому цей процес буде тривати кілька наступних років, що суттєво підірве авторитет Америки. До того ж відкриються «таємниці століття» про дійсні масштаби державного боргу країни. Але саме вражаюче (а якщо збудеться, то буде ще більш вражаючим!), що Віра Ліон пророкує американцям припинення існування інституту президентства! Вона заявляє, що Барак Обама – не тільки перший афроамериканець в Білому домі, але і «за сумісництвом» – останній президент США. Правда, він може «правити балом» ще один термін, але на цьому терпець його електорату закінчиться.

А ось у Ізраїлю терпіння вже потроху закінчується, і країна на чолі зі своїм урядом починає відвертатися від «американських друзів» і буде продовжувати це робити, правда, повільно і непомітно, але впевнено і безповоротно.

В Євросоюзі, на думку Віри Ліон, в 2016 році теж не все складеться благополучно: його буде злегка «трусити». Існуюча нині політика ЄС багатьом глав багатьох держав бачиться абсолютно безперспективною. Виною тому – маса невирішених питань, проблем, завдань, які часом навіть не намагаються вирішуватися! Безініціативність лідерів ЄС може призвести до того, що знайдуться країни, які захочуть просто вийти з єврозони.

А в Росії, навпаки, захочуть увійти багато – правда, не територіально, а «людськими масами». Так, сама проживає в Казахстані Віра Ліон нарікає, що струмочок переселенців (причому, російськомовних) з її республіки в Росію буде з роками тільки збільшуватися. Міграція прийме характер стійкого явища, оскільки уряд Казахстану йде по шляху посилення «мовних законів», а саме тих, що стосуються російської мови. Проте в 2016 році це буде саме струмочок, а не річка і не лавина.

Зате лавини в горах тануть льодовики і лава з вулканів, що вивергаються у майбутньому нікуди не зникнуть. І будуть вони по-звичайному раптові і «звичного» небезпечні. Але ніяких особливо великих руйнівних наслідків не принесуть. Хоча мас-медіа будуть мусолити цю тему. Однак краще їм не вірити. Хоча прибережні території, можливо, постраждають трохи більше, ніж зазвичай.

А на батьківщині Віри Ліон, тим часом, води буде ставати все менше і менше. Правда, спочатку практично ніхто цього і не помітить, адже водні джерела будуть вичерпуватися непомітно і спочатку некритично.

Критичним ж стане становище зі здоров’ям нації. Секс, наркотики, рок-н-рол! Цей популярний колись девіз молоді призвів до легалізації не тільки вільної любові і нового музичного напряму, але і дурманного зілля. І тут теж не обійшлося без США! Віра Ліон стверджує, що результатом такої політики цієї держави стане його крах. За прогнозами провісниці, станеться це між 2020 і 2030 рр ..

Ще одна загроза-2016» – ігроманія. І не стільки вона сама, скільки її наслідки у вигляді суїцидів.

Отже, проблеми у 2016 році будуть як світових масштабах, так і у сімейному колі«. І нехай не всі вони принесуть нам тільки щастя і радість, але екстрасенс Віра Ліон впевнена, що ми стоїмо на порозі великих суспільних змін – позитивних та приємних: люди стануть більш справедливими, свідомими, культурними та етичними. І цей час вона називає Великим Переходом.

Залишається сподіватися, що і саме останні передбачення Віри Ліон на 2016 рік про поліпшення в самих людях обов’язково збудеться!

Також рекомендуємо почитати передбачення на 2016 рік про Росії, опубліковані в цьому матеріалі. Бажаємо вам щастя, успіху і любові!