Основні зміни у ЄДІ-2016

Основні зміни у ЄДІ 2016

Як стало відомо ЄДІ 2016 зазнає деякі зміни, про які ми зараз трохи й поговоримо. Отже, про що ж йде мова? Взагалі, у чому основне завдання цих змін? Передбачається, що ці зміни ЄДІ зроблять більш об’єктивними і найголовніше прозорими.

Хочеться, щоб право вчитися в кращих університетах отримували не багаті мажори, а обдаровані, талановиті хлопці, які за великим рахунком з простих російських сімей, і далеко не завжди забезпечених сімей. У них обов’язково має бути право отримати гідну освіту.

І хоча структура проведення ЄДІ вже забезпечила цю можливість, проте не все ще ідеально. І ці зміни повинні до цього призвести. Наприклад, під час іспитів будуть виключені всі тестові завдання, де серед відповідей будуть правильні і неправильні, і багато хто просто вгадують відповідь, а не вирішують його і знаходять відповідь через рішення. Тепер просто доведеться самому вирішувати і приходити до істини своїм розумом.

Що це дасть? Це дасть розумним дітям довести свою силу. Так само передбачається, що зміниться і мінімальний бал, який значною мірою відкриє можливість вступити в навчальні заклади країни за різними напрямками. Особливо приємна зміна для тих, хто з різних причин, причому об’єктивним не зміг здати ЄДІ, наприклад, через хворобу, тепер ці хлопці зможуть здати іспити безпосередньо у лікувальному закладі, або будинку, якщо для цього будуть підстави.

Як бачимо міністерство освіти йде на зустріч учням та допомагає досягати своїх цілей своїм розумом, і якщо хлопці справді обдаровані, перед ними відкриваються відмінні цілі, якими не скористатися велика життєва помилка. В принципі, інших особливих змін немає, як і було раніше основними екзаменаційними предметами залишаються Українська мова та математика. Саме в цих предметах і варто блищати.

Але, варто учням боятися цих іспитів? В принципі в страху немає нічого поганого, це нормально, головне, щоб добре підготуватися до іспитів, адже страх приходить не коли готуєшся, а коли сидиш перед партою, або стоїш перед дверима в аудиторію. Під час підготовки варто виділити стільки часу, щоб розуміти суть предмета, і тоді буде легше. Так, що шановні учні, будьте впевнені в тому, що у вас все вийде, і дорога в майбутнє перед вами обов’язково відкриється.