Основні і додаткові канікули у першокласників 2015-2016 року – розклад в Росії

Основні і додаткові канікули у першокласників 2015 2016 року – розклад в РосіїБатьків і їхніх діток, які тільки почали вчитися в школі, напевно, цікавить питання, коли канікули у першокласників у 2015-2016 році в Росії. Знаючи графік канікул своїх діток заздалегідь, батьки можуть вчасно спланувати свою трудову діяльність і відпочинок, варіанти розваги дітей і подорожей з ними.

Першокласники, як і інші школярі мають канікули в кожному сезоні: восени, взимку, навесні, влітку. Відразу скажемо, що чинним російським законодавством не визначено чіткий розклад канікул першокласників 2015-2016 року. Кожна школа має право затверджувати власний графік. Інша справа, що Міністерство освіти встановило рекомендовані дати канікул в навчальних закладах. І школи нашій країні в переважній своїй більшості в точності дотримуються даних рекомендацій.

Розклад канікул першокласників 2015-2016

Раніше ми опублікували матеріал, в якому представили читачам розклад шкільних канікул у 2015-2016 роках. Воно виглядає наступним чином:

Сезон канікул
Зразкові терміни

Осінь
31 жовтня – 9 листопада

Зима
26 грудня – 11 січня

Весна
26 березня – 4 квітня

Літо
24 травня – 1 вересня

Графік канікул для першокласників точно такий же. Однак самим маленьким школярем Міністерство освіти дало невеликий бонус. Так, в кінці лютого для них будуть організовані додаткові канікули, тривалість яких складе рівно один тиждень.

І хоча російські школи мають право самостійно розробляти і затверджувати графік канікул, більшість навчальних закладів строго дотримується рекомендацій Міносвіти і в питаннях додаткових канікул для першокласників.

І хоча основні і додаткові канікули у першокласників 2015-2016 року можуть бути змінені в окремих навчальних закладах, їх загальна тривалість залишиться незмінною. Згідно Наказу Міністерства освіти, загальна тривалість весняних, зимових, осінніх і додаткових канікул першокласників повинна становити 35 діб.

Також рекомендуємо вивчити зміни в ЄДІ в 2016 році, щоб знати, як змінюється система контролю освіти.