Оновлена Хонда Пілот (Honda Pilot) 2016 року

Оновлена Хонда Пілот (Honda Pilot) 2016 року

З-я генерація Honda Pilot буде виставлена на ринок уже цього літа. Про це було офіційно оголошено на виставці автомобілів в місті Детройт. Джон Мендель, який в Америці представляв автомобілі Хонда сміливо, і без якої-небудь скромності зазначив – 2015, 2016 рік, це період японських автомобілів. І швидше за все це не голослівна заява, а реально продумані слова. І ось ми чекаємо Honda Pilot 2016 року. Чим примітна ця модель? Чим вона особлива? Подивимося з різних сторін.

Екстер’єр

Перше, що кидається в очі-це фари на світлодіодах. Причому настільки яскраві, що здається, що перед тобою реально день. Плюс таких фар в тому, що вони не так сліплять, як ті ж галогенки. А ті тизери даного авто, які вже були представлені на початку року, показали, що зміни в дизайні торкнулися ще і бампера. Це не просто доопрацювання або модернізація бампера, вони реально інші. І треба визнати дуже відмінно виглядають. По суті в дизайні крім об’ємних, круглих форм нічого і не змінилося.

Інтер’єр

З самого початку хотілося, щоб у салоні було зручно їхати, особливо коли їдеш на великі відстані. Цим в принципі і займалися конструктори. І що вийшло? Тепер в салоні, особливо на задніх сидіннях місця більше. Попереду залишилося все так само. Це в питанні простору. Але зате на торпедо з’явилися багато мультимедійні елементи.

DVD магнітола, акустика покликані зробити поїздку приємною. Додалися різні USB порти, для того, щоб можна було зарядити мобільний телефон, або підключити якісь пристрої. Сенсорні екрани, які дозволяють керувати автомобілем. Так само до цих екранів стане можливим підключити систему навігації, через порти підключити флешку або встановити камеру спостереження. Самі сидіння стали зручніше. І до речі, цей оновлений позашляховик здатний перевозити 8 пасажирів. Звичайно ж, це на руку багатьом, і у нього буде великий попит.

Силові агрегати

За деякими даними в цьому автомобілі планується установка бензинового двигуна V6, обсяг якого дорівнює 3,5 літрів. Його потужність 310 конячок, робіть висновки наскільки він потужний. Швидше за все, ця новинка отримає 4-циліндровий VTEC. 6-ступенева коробка передач, а в деяких автомобілях варто автоматична КПП. Все це, звичайно, поки припущення, бо все засекречено, але Мендель запевнив – чекайте на сюрприз. Що він хотів сказати?

Можливо, він якраз і мав на увазі появу цієї гібридної версії. Почекаємо, побачимо. Ціна Базової версії Pilot складе приблизно 34 тисячі доларів. А ось максимальна ціна цього автомобіля, вже близько 37 тис. 800 доларів.