Онлайн трансляція виборів 2016 року – дивитись онлайн пряму трансляцію виборів в Держдуму Росії 18 вересня 2016 року

Онлайн трансляція виборів 2016 року – дивитись онлайн пряму трансляцію виборів в Держдуму Росії 18 вересня 2016 рокуДоброго дня, читачі сайту vesnovyjgod.ru. Вже кожен знає, що 18.09.2016 проходять вибори в Державну Думу РФ сьомого скликання в рамках єдиного дня голосування. На цій сторінці сайту вестиметься онлайн трансляція виборів 2016 року у Держдуму Росії. Нагадаємо, голосування проходить у всіх суб’єктах Російської Федерації, в усіх 225 виборчих округах.

Протягом усього дня виборів тут вестиметься онлайн трансляція виборів 18 вересня 2016 в Росії. З цією метою адміністрація нашого сайту буде збирати інформацію відразу з декількох незалежних джерел.

Дивитися онлайн вибори в Держдуму 18 вересня 2016 року кожен бажаючий зможе на цій сторінці. А поки пропонуємо дізнатися, які саме зміни торкнулися сферу виборів за останній час.

Станом на 1 січня 2016 року в Росії (включаючи територію Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя), було зареєстровано 109 820 679 виборців. При цьому загальна кількість виборців з урахуванням громадян, які перебувають за межами РФ, становить 111 724 534 людини.

Поріг явки на вибори не встановлено. Тому вибори будуть визнані такими, що відбулися за будь-якої явки виборців.

Примітно, що спочатку єдиний день голосування був призначений на 4.10.2016. Але в цьому році було вирішено перенести день виборів. Тому онлайн-трансляція виборів в Держдуму в 2016 році відбудеться 18 вересня.

Зміни в правилах політичної агітації

Відомо, що мета кожної партії – отримати максимум крісел в Держдумі. І в гонитві за цією метою, політики йдуть на багато що. Нерідко трапляються грубі порушення. Щоб протистояти цим порушень, були внесені деякі зміни в законодавство про вибори.

Наприклад, відтепер в агітаційних матеріалах не допускається використання зображень публічних особистостей. Агітаційні матеріали не можуть бути розміщені на будівлях та спорудах, що мають культурну, історичну та архітектурну цінність. Агітаційні матеріали можуть розміщуватися на відстані не ближче п’ятдесяти метрів від виборчих дільниць.

Зазнала змін і сфера, пов’язана з зборами громадян в громадських місцях. Так, тепер наметові містечка прирівняні за статусом до пікетів, а автопробіги – до демонстрацій.

Зміни в процесі виборів

Відвідувачам, яких цікавить онлайн трансляція виборів 2016 року, варто знати і про деякі зміни, внесені безпосередньо в процес виборів. Найбільш важливі з них наступні:

  • Особи, що втручаються в роботу виборчих комісій, дестабілізують їх роботу, будуть оштрафовані на суму від двох до п’яти тисяч рублів. Аналогічні дії, вчинені службовою особою, будуть покарані штрафом у десятикратному розмірі.
  • Видалення з виборчої дільниці спостерігача можливо тільки за рішенням суду.
  • Відповідно до постанови президента РФ, на виборчих дільницях дозволена відео та фотозйомка.

Вибори 18 вересня 2016 в Росії, онлайн трансляція яких буде вестися на цій сторінці, пройдуть за змішаною (мажоритарно-пропорційною) системою голосування. Тобто тепер депутати до парламенту будуть обиратися і за партійними списками, і в одномандатних округах. Нагадаємо, Держдума Росії складається з 450 депутатів. З них половина (225 осіб) буде обрана за партійними списками, друга половина – по мажоритарних округах. У свою чергу, виборцям будуть запропоновані для голосування одразу два бюлетені: партії, представники виборчого округу.

Центральна виборча комісія розділила територію РФ на 225 округів. Поділ було засноване на кількості жителів. Так, чисельність жителів кожного утвореного виборчого округу становить 480 000 громадян.

Щоб отримати мандати в Державній Думі, партіям необхідно подолати бар’єр 5% голосів виборців. У свою чергу, кандидати в округах має отримати відносну більшість голосів. Нагадаємо, змішана система голосування застосовувалася раніше на виборах в Держдуму в 1993, 1995, 1999 і 2003 роках.

Ще одним нововведенням стало поділ великих міст на округи з приєднанням до кожного з них певних сільських територій. У результаті склад електорату на таких округах суттєво змінився, що створить кандидатам у депутати додаткові складності.

Вибори в Держдуму Росії 18 вересня 2016, онлайн трансляція яких буде проходити на цій сторінці, будуть більш насиченими у зв’язку з появою в них графи “Проти всіх”. Вибори можуть бути визнані такими, якщо галочку в цій графі поставить більшість виборців у кожному з виборчих округів.

Партії-фаворити передвиборних перегонів

Згідно думку більшості провідних політологів, провідною силою на майбутніх виборах була і залишається партія влади – “Єдина Росія”. Тим не менш, дивитися онлайн вибори в Держдуму 18 вересня 2016 року буде в якомусь сенсі цікаво. Адже вибори – питання непередбачуваний, і ситуація може змінитися навіть у самий останній момент.

Але поки фонди опитування громадської думки дають наступні цифри: “Єдину Росію” підтримує 59% виборців. ЛДПР і КПРФ підтримують 9% громадян.

Новий ЦВК

Контролювати процес виборів ЦВК в новому складі. Справа в тому, що строк повноважень членів ЦВК закінчився в березні цього року, після чого комісія була оновлена. 28 березня новим головою ЦВК була призначена Е. Памфілова, її заступником став Н. Булаїв.

Вибори 18 вересня 2016 в Держдуму Росії – онлайн трансляція

Радіостанція Вести ФМ веде пряму трансляцію виборів:


Нижче буде вестися текстова пряма онлайн-трансляція виборів у Державну думу Росії.

08:15

Виборчі дільниці відкриті в Центральній частині РФ. На Чукотці і Камчатці голосування вже йде повним ходом. Там дільниці відкрилися о 23:00 за МСК.

08:25

До 15:00 за місцевим часом свій вибір зробили 48% виборців Чукотки і 26% виборців Камчатки.

08:30

Найвищу явку в Сибіру в перші дві години голосування продемонструвала Тува. Тут на вибори вже прийшло 19,36% місцевих жителів.

09:30

У Хабаровському краї, Єврейської автономної області і на Сахаліні до 15:00 за місцевим часом проголосувало більше 25% виборців.

09:50

Дільниці для голосування російських громадян працюють в Україні. Обстановка біля дільниць спокійна. Зокрема, ділянку біля посольства Росії в Україні охороняють співробітники української поліції і національної гвардії.

09:55

Цілком спокійно проходять вибори на території Криму. За словами глави кримського виборчкому, в республіці вжиті всі необхідні заходи, щоб забезпечити безпеку виборів.

10:05

До 15:00 за місцевим часом в Якутії явка склала 32,92%.

10:20

Спеціальний координатор спостерігачів ОБСЄ Ілкка Канерва відвідала виборча дільниця №141 в Москві. За результатами перевірки вона заявила журналістам, що голосування організовано на високому рівні.

10:25

Вибори в Держдуму РФ відстежують 774 спостерігача з 63 держав. Вони розподілилися по 55 регіонах країни. За словами голови ЦВК Росії Е. Памфілової, вони вибрали регіон для спостереження самостійно.

10:51

Участь у виборах прийняв Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. Він сподівається, що результати голосування принесуть благо Росії і всім її мешканцям.

«Вважаю, що сьогодні дуже важливий день для всієї нашої країни — ми робимо вибір. У своєму житті ми багато робимо виборів, і найважливіший з них — вибір між добром і злом. Він поширюється на всі інші вибори. Дай Бог, щоб вибір, який робить сьогодні країна, був на благо Вітчизни нашої і приніс людям добро і мир», — сказав журналістам предстоятель Руської церкви.

11:10

За словами заступника голови ЦВК РФ Н. Булаева, явка на вибори по країні до теперішнього часу перевищила 10%.

11:15

Лідером по явці в Уральському автономному окрузі станом на 10:00 за місцевим часом є Ямало-Ненецький автономний округ. До цього моменту тут свій вибір зробили 15,04% виборців.

11:35

У Чукотському автономному окрузі та в Камчатському краї почався підрахунок голосів. Ділянки тут були закриті в 20:00 за місцевим часом. Вибори пройшли в нормальному режимі, порушень зафіксовано не було.

11:55

За даними ГУМВС Москви, одна з політичних сил планує провести в одному з виборчих дільниць столиці несанкціоновану акцію протесту.

12:35

У голосуванні взяв участь голова уряду РФ Д. Медведєв. Він прибув на виборчу дільницю в Москві у супроводі дружини. Виступивши перед журналістами, прем’єр-міністр сказав наступне:

«Я сподіваюся, що кожен, хто вважає для себе важливим участь у виборчому процесі, прийде і проголосує, тим самим зробивши свій внесок у розвиток нашої політичної системи».

12:40

За словами голови виборчкому Самарської області Ст. Міхєєва, в роботі близько 50% КОИБов регіону стався збій. При цьому він заявив, що всі дільничні комісії оперативно спрацювали, організувавши голосування в стаціонарні резервні ящики. У зв’язку з цим виборці цього не відчули, не сталося затримки. До теперішнього моменту голосування через Ковби відновлено.

12:45

За показником явки виборців в Приволжжя лідирують Мордовія і Татарстан. У них до теперішнього моменту проголосували 10 і 15% відповідно.

13:00

У голосуванні взяв участь президент Росії Ст. Путін. Він повідомив журналістам, що їде на роботу. А на питання про те, за кого він голосував, глава держави відповів: “ Мені є, за кого голосувати. Хіба ви не в курсі?”.

13:35

Прокурор Республіки Крим Наталія Поклонська очікує, що на виборах в Держдуму РФ кримчани продемонструють єдність і високу явку. На її думку:

«Потрібно приймати участь в житті своєї країни та вміти берегти нашу батьківщину, безпека, те, що ми вже зробили. Не потрібно залишатися осторонь».

13:40

У Північній Осетії виборчої комісії при підрахунку числа виборців стався збій. Проблеми були виявлені в системі ГАС «Вибори». Пізніше в комісії повідомили, що неполадки були оперативно усунені.

13:45

На виборчій дільниці 2151 в Москві, де в голосуванні взяв участь президент Росії Ст. Путін, також проголосували голова Верховного суду Ст. Лебедєв, глава Центробанку Е. Набіулліна і заступник голови Державної Думи, президент Олімпійського комітету Росії А. Жуков.

13:50

За словами посла з особливих доручень МЗС Росії А. Нестеренко, на виборчих дільницях в Україні ситуація непроста. У зв’язку з цим влади України обіцяли посилити заходи безпеки навколо виборчих дільниць, в тому числі поблизу посольства Росії в Україні.

14:05

Серед регіонів Сибірського федерального округу по явці виборців лідером виявилася Кемеровської області. До 15:00 за місцевим часом явка тут склала 60,79%. У Республіці Тува на виборчі дільниці прийшли понад 53% виборців.

14:25

Глава делегації з Баден-Бадена (Німеччина) Ж. Ель відвідав одну з виборчих дільниць Ялти, в якому відбувається голосування на виборах до Держдуми РФ.

15:00

Майже 50 000 підсудних, які утримуються в слідчих ізоляторах по всій Росії, проголосували на спеціальних виборчих дільницях до полудня за московським часом.

15:05

Представник кандидата в депутати Заксобранія Свердловської області Андрія Кабанова Веніамін Помазкин вранці в неділю затримано на одній з виборчих дільниць Єкатеринбурга. Після затримання він був доставлений у відділення поліції.

15:10

Участь у виборах взяв Головний рабин Росії Б. Лазар. Він заявив, що абсолютно упевнений в тих людей, за яких віддав голос. На його думку, вони будуть працювати на благо всіх жителів Росії.

15:15

Станом на 14:00 явка в цілому по Росії склала 23%.

15:25

ЦВК не залишить без уваги публікації exit poll в соціальних мережах. За словами голови Центрвиборчкому Е. Памфілової, деякі кандидати в депутати публікують на сторінках соціальних мереж дані про результати exit poll, що є прямим порушення російського законодавства.

16:15

За словами уповноваженого з прав людини по Підмосков’ю Е. Семенової, в регіоні не виявлено серйозних порушень під час виборів.

16:40

Станом на 15:00 явка в Москві склала 19,11%.

16:50

Станом на 15:00 за МСК явка в цілому по Росії склала 33%.

17:00

За дві години до закриття виборчих дільниць у Сибіру найвища явка зафіксована в Кузбасі. Вона склала 78,96%. Найнижча – в Іркутській області, де проголосувало 28,88% виборців.

17:25

У Челябінській області чоловік у стані сп’яніння відкрив стрілянину на виборчій дільниці. У правоохоронних органах повідомили, що в результаті інциденту ніхто не постраждав, однак, на ділянці були вибиті вікна.

21:00

З’явилися перші дані екзит-полів

Чотири парламентські партії проходять до Держдуми сьомого скликання: «Єдина Росія», ЛДПР, КПРФ, «Справедлива Росія», свідчать результати екзит-полу ВЦИОМ.

«Єдина Росія» набирає 44,5% голосів, ЛДПР — 15,3%, КПРФ — 14,9 %, есери — 8,1 %.

«Комуністи Росії» — 2,6% голосів, «Батьківщина» — 2,3 % голосів, Російська партія пенсіонерів «За справедливість» — 2%, «Партія зростання» — 1,8%, «Парнас» — 1,2%, «Зелені» — 0,8%, «Громадянська платформа» — 0,3%, «Громадянська сила» — 0,2%.