Офіційний сайт ФИПИ 2017

Офіційний сайт ФИПИ 2017Починаючи з вересня, учні дев’ятих та одинадцятих класів приступають до інтенсивної підготовки до держ. іспитів. Щоб отримати потрібну і корисну інформацію необхідно перегорнути безліч ресурсів. У пошуках демонстраційних матеріалів з ДПА і ЄДІ учні користуються сервісами, які пропонують різні демоверсії, підготовчі завдання, кодификаторы і багато іншого. Однак ці сайти не завжди є надійними і корисними для учня. Краще скористатися офіційним джерелом.

ФИПИ

Офіційний сайт ФИПИ 2017 містить актуальну інформацію, пов’язану з підготовкою до іспитів. Тут інформація знаходиться у вільному доступі і з’являється в першу чергу, потім її розміщують на інших ресурсах. На офіційному сайті можна побачити всі відомості по ЄДІ, ОГЕ і ГВЭ. Основним завданням Федерального інституту пед. вимірювань є вивчення сфери освіти та забезпечення методологічним матеріалом навчальні заклади.

Як працювати з ФИПИ?

На п’ять блоків розділений офіційний сайт ФИПИ 2017, кожен з них призначений для конкретних користувачів. Категорії користувачів сайту наступні: педагоги, екзаменаційна комісія та учні 9-11 класів.

В меню сайту є розділ «Про нас» де можна почерпнути дані про завдання і призначення сервісу. ЄДІ і ВГЭ 11 клас – розділ призначений для випускників 11 класів та їх викладачів, ОГЕ і ГВЭ 9 клас – для підготовки учнів у 9 класі. «Пошук документів» допоможе швидко відшукати необхідний документ, а розділ «заходи ФИПИ» допоможе дізнатися розклад всіх подій.

Іспити для 11 класу

У розділі ЄДІ і ГВЭ зібрана вся необхідна інформація для випускників 11 класу усіх куточків нашої країни. Демоверсії ДПА і ЄДІ – найкорисніша для школярів інформація.

Для екзаменаторів і педагогів існує чотири розділу:

 • Методичні та аналітичні матеріали;
 • Нормативна база;
 • Інформація для комісій з предметів;
 • Кодификаторы, специфікації, демоверсії.

Інші розділи призначені для випускників 11 класу, з ними необхідно ознайомитися кожному, хто бажає здати іспити гідно. Наприклад, у частині «Підсумкове твір» міститься вся інформація для підготовки до іспиту з російської мови. Тут перераховані всі критерії оцінювання, правила і час написання, можливі теми і інструкції.

Іспити для 9 класу

Офіційний сайт ФИПИ 2017 наповнений інформацією, яка може стати в нагоді на іспиті. Тут представлені демоверсії ЄДІ і ДПА у 2017 році. Для користувачів існує функція скачування файлів кодифікаторів і спецификаторов, які представлені в форматі PDF. Скористатися інформацією можна практично з усіх предметів:

 • Російська мова та література
 • Іноземні мови (вивчаються за шкільною програмою)
 • Географія, історія і суспільствознавство
 • Точні науки (фізика, математика)
 • ІКТ
 • Біологія
 • Інформатика.

Випускники можуть ознайомитись з інформацією щодо майбутніх змін у 2017 році, які торкнутися ОГЕ і КІМ. Скориставшись сервісом ФИПИ, кожен випускник може перетворити оцінки в бали.

Щоб підготовка до іспитів була максимально ефективною передбачені три розділу:

 • Тренувальні збірники для учнів СОЗ
 • ГВЭ 9
 • Банк завдань ОГЕ.

У «Банку завдань» зібрані з кількох предметів всі можливі завдання. При бажанні випускник обирає ті, яких вважає за потрібне вирішити, розпечатує їх для себе. У тренувальних збірниках зібрані матеріали для підготовки з усіх дисциплін як для 9, так і для 11 класу. Всі вони представлені у форматі PDF, що полегшує роботу з сайтом. У розділі ГВЭ 9 зосереджена інформація по іспитів та їх тривалості, всілякі рекомендації з дисциплін та довідкові матеріали.

Чим ФИПИ краще?

Офіційний сайт ФИПИ 2017 не тільки корисний, але і досить цікавий. До того ж користувачі завжди впевнені в актуальності даних. Всі літературні видання представлені у цифровому форматі з останніх джерел. Розділ «Новини» дозволяє бути в курсі останніх змін стосуються іспитів. Портал ФИПИ гарантує достовірність розміщених даних.

Зміни в ЄДІ в 2017 році

Обов’язкові іспити:
російська мова, математика, історія (?)

Тестування з інформатики:
на комп’ютерах

Оцінка всіх іспитів:
за 100-бальною шкалою

Вплив оцінок на атестат:
по всім предметам

Додавання усної частини:
російська мова

Апробація обов’язкового іспиту:
англійська мова