Офіційні вихідні на Новий 2016 рік

Офіційні вихідні на Новий 2016 рікБагато людей починають чекати настання Нового року ще з літа. При цьому, якщо одні просто чекають вихідних в надії спокійно відпочити від роботи, а потім вирішити всі побутові питання, то інші планують різні заходи: поїздки в інші регіони або країни, відвідування друзів і родичів в інших містах. У будь-якому випадку кожен прагне провести новорічні канікули максимально ефективно, а для цього необхідно заздалегідь знати офіційні вихідні на Новий 2016 рік.

В основу цього матеріалу ліг проект Постанови Уряду РФ “ПРО перенесення вихідних днів у 2016 році”. Відзначимо, що в даний момент ця постанова не затверджено. Але як показує практика минулих років, його затверджують, у незміненому вигляді. Якщо ж зміни будуть внесені, ми обов’язково повідомимо про це своїм читачам на цій сторінці.

Нагадаємо, перенесення вихідних і святкових днів у 2016 році в Росії робиться з наступною метою. Якщо офіційний святковий день випадає на вихідний день (суботу або неділю), цей вихідний день переносять на інший день. Про те, як це буде зроблено в 2016 році, ми розповімо нижче.

Отже, офіційні вихідні на Новий 2016 рік, порівняно з попередніми новорічними канікулами, скоротиться на один день. Нагадаємо, офіційними святковими днями в Росії, у відповідності з Трудовим кодексом РФ, є дні з 1 по 8 січня включно. Але в 2016 році росіяни вийдуть на роботу лише 11 січня. Справа в тому, що відразу за офіційними святами ідуть два звичайних вихідних дні – субота і неділя.

Офіційні вихідні на Новий 2016 рік

Як відпочиваємо на Новий 2016 рік в Росії

Зрозуміло, офіційні новорічні вихідні 2016 року не стосуються працівників, службовців вахтовим методом або позмінно. Але нагадаємо, що, згідно з Трудовим кодексом РФ, працівникам в цьому випадку покладається компенсація або відгули.

Новорічні канікули

Знаючи заздалегідь офіційні вихідні на Новий 2016 рік, можна спланувати дальню поїздку до друзям, родичам або просто на відпочинок. У свою чергу на нашому сайті ви можете знайти інформацію про те, де зустріти Новий 2016 рік за кордоном. У цьому матеріалі розглянуто варіанти як для любителів снігу і морозу, так і для прихильників теплою заморської екзотики. Якщо ж ви поки не налаштовані залишати межі країни, дізнайтеся, де зустріти Новий 2016 рік в Росії. У цьому матеріалі розглянуті пам’ятки Москви і Санкт-Петербурга, Великого Устюга, Якутії, Камчатки, Карелії – прекрасних місць для проведення новорічних канікул.

Готуючись до новорічних канікул, заздалегідь обміркуйте питання подарунків близьким. Якщо ви намагаєтеся дотримуватися традицій китайського гороскопу, дізнайтеся, що краще подарувати на Новий 2016 рік Мавпи. У цьому матеріалі надано поради щодо підбору подарунків з урахуванням характеристик символу 2016 року Мавпи.