Офіційне привітання з Новим роком 2016

Мої найдорожчі і улюблені колеги! З Новим роком вітаю Вас щиро, від усієї душі бажаю, щоб у новому році здійснилися всі самі чисті, світлі і заповітні мрії, сповнились бажання, а друзі та близькі щодня оточували Вас турботою, теплом і своєю участю. Нехай наступний рік порадує Вас новими проектами, великими подвигами та грандіозними перемогами! Нехай начальство буде толерантним і поблажливим, а колеги доброзичливими і надійними! Нехай Новий рік наповнює Ваше життя сюрпризами, радісними зустрічами та гучними корпоративами! Радості Вам, успіхів і гарного настрою!

***

З настанням Нового року в наше життя вихором вриваються нові мрії, нові плани і нові перемоги. Кожен новий день відкриває для нас нові можливості, які зі швидкістю вітру втілюються в життя. Саме зараз у нас з Вами є всі підстави для того, щоб з великою впевненістю зробити крок в Новий рік та нове життя. Соціально-економічний розвиток йде в гору, радуючи нас все більше і більше. Нехай же разом з усіма сприятливими змінами у Ваші оселі постукають любов, достаток і благополуччя. Нехай кожен день буде наповнений радістю від справджених бажань, а кожен вечір розливається по тілу теплота і любов близьких.

***

Новорічна ніч – це час, коли кожна людина мимоволі оцінює підсумки року, що минає, зверхньо дивиться на все обойденные перешкоди і, звичайно ж, будує високо амбітні плани на наступний рік. Всім нам хочеться вірити в світле майбутнє і в те, що Новий рік принесе нам фінансову стабільність, успіх і любов. Я бажаю, щоб у наступному 2016 році всі Ваші досягнення зросли багаторазово, щоб усі задуми втілились у життя і змінили його на краще! Бажаю знайти не тільки фінансову стабільність, але і підвищення творчих здібностей! Гарного Вам свята і чудового настрою!

***

Напередодні новорічних свят всі ми віримо в те, що світ стане чистішим, люди добріші, а щастя обов’язково знайде дорогу до кожного будинку. Першим кроком на шляху до радісного життя можуть стати наша любов і турбота по відношенню до рідних людей. Нехай Новий рік у Вашу родину увійдуть розуміння, благополуччя і душевна теплота! Нехай все вдається і всі негоди обходять стороною Ваші дружні родини! Нехай у кожного з Вас здійсниться найзаповітніша мрія, і з кожним днем Ви будете ставати щасливішими! Зі святом Вас і Ваших близьких!

***

У році, що минає завжди залишаються реалізовані колись проекти, приємні співробітництва і хороші знайомства. Нехай в Новий рік разом з Вами увійдуть всі Ваші самі добрі спогади, перемоги та досягнуті цілі. Попереду ж нехай Вас чекають нові нескорені вершини, успіхи в справах і велике людське щастя! Нехай всі печалі і негоди залишаться у минулому, а Новий рік подарує тільки любов, радість і взаєморозуміння! Щастя Вам, великих висот і неземного благополуччя!

Читайте також:

» Тости на Новий рік 2016

» Що дарувати в рік Мавпи 2016

» Подарунки клієнтам на Новий 2016 рік