Одкровення людям нового століття за 2016 рік

Бог. Скільки всього таїться в цьому слові. Всього три букви, а такий глибокий зміст. Всім без винятку віруючим вимова цього слова дає звільнення думкам, в той час як їх супротивників — атеїстів — поняття Бога і всього, що з ним пов’язано, буквально дратує. Ясно одне: ніхто не правий, бо не можна довести і спростувати існування Великого Людини. В одкровеннях людям Нового століття за 2016 рік сказано, що Він є, і лише Йому вирішувати, яким буде світ в недалекому майбутньому.

Що ж таке одкровення? Це послання, диктування всьому населенню планети Земля. Віруючі знають, що вони написані якщо не самим Богом, то його прямими послідовниками. Атеїсти вщент розносять, як вони це називають, «писанину», придуману «хворими» людьми. Давайте розбиратися разом, чию сторону вибрати.

Що сказано в одкровенні?

Будь одкровення людям Нового століття, дане в 2016 році, направлено з тією метою, щоб примирити все населення планети. У цих посланнях, як не дивно, сказано про війну, про те, що ворожнеча розколює людей зсередини, пожирає їх і таким чином начіпляв на них невидимі кайдани. Війна може бути різною: як братовбивчої, так і вестися між країнами, або інформаційної. Останнім часом дуже багато розмов про останньому типі війни.

Також у січневих одкровеннях, конкретно за 11 число, було сказано, що будь-які війни ведуть до війни з Богом, а це вже саме по собі загрожує провалом. Бо не буде щасливий той, хто пішов проти свого Творця. Слідом за листом, датованим 11 січня, в диктуванні за 14.01.2016 спливає інформація про зраду. Людям дається вказівка, що якщо вони так і будуть вести себе далі, то загинуть від рук своїх же.

Одкровення людям нового століття за 2016 рік

Також у січневих одкровеннях чимало уваги зосереджено навколо згуртованості росіян і населення всього світу взагалі. Уникнувши розбрату, можна запросто відійти в сторону від будь-яких проблем. Саме це читається в писаннях, хоч і не прямо.

Лютневі одкровення вчать Росію вдосконалення. Якщо вже справа зайшла настільки далеко, що виходу, здається, не видно, тоді потрібно не розгубитися, а всіма силами взяти себе в руки. Потрібно удосконалювати самого себе, так як риба, що відомо кожному другому, гниє з голови. Ну а Батьківщина, якщо вже на те пішло, з ганку, щоб ви зрозуміли, до чого ми хилимо.

Природно, диктування за лютий 2016 року не залишили без уваги всі ті ж війни. У посланнях сказано про вогні, яким покрита вся планета. Добре, що він ще нереальний, бо якщо так і буде продовжуватися, як є зараз, то все закінчиться плачевно для всіх. І винен в цьому буде кожен, у цьому вже немає ніяких сумнівів. Закінчуються одкровення лютого тим, що в них сказано про швидку перемогу, але її не отримати, якщо не пожертвувати чимось цінним. Втрата неминуча.

Що буде в майбутньому?

Одкровення людям Нового століття за 2016 рік, як зазначено в посланнях, дають людям можливість побачити, якщо вони сліпі. Усі гріхи людські оголюються в писаннях. Березневі диктування знову зосереджуються на вдосконалення, але цим посланням вони закінчуються. А ось попередні (опубліковані перед заключним березневим одкровенням) вказівки по поведінці людей кажуть, що кожній людині потрібно вірити в Бога, бо тільки так Він може почути синів і дочок своїх і їх прохання. І Він виконає при необхідності, якщо вони йдуть від серця і не таять у собі злого умислу.

Диктування, опубліковані в березні, пророкують народження посланника, який в майбутньому поведе за собою всіх людей. Також у них сказано, що сусіди Землі втомилися спостерігати за тим, що відбувається на нашій планеті. Буде трагедія, але кінець у неї, що дуже навіть добре, позитивний.

В березні, на відміну від попередніх місяців, було багато одкровень, набагато більше, ніж у січні і лютому. У квітні диктовок опубліковано менше, на рівні першими двома місяцями. І все ж головне не кількість, а якість. Навіть у цих посланнях не можна не помітити, що зазначає Творець разом з учнями своїми. Вони говорять про біль і муки, відповідають на головні, на їх думку, питання своїх послідовників, міркують про майбутнє і минуле. Майбутнє все ще йде нам назустріч, а ось минуле і все погане, що в ньому було, як це не прикро, змусить платити за рахунками.

Одкровення людям нового століття за 2016 рік

Минуле і сьогодення — основа для майбутнього

Травневі одкровення людям Нового століття за 2016 рік ще тільки публікуються. Про що ще повідають нам диктування за травень, покаже час. Зоря вже видно, а Месія живе в кожному. Про це сказано в травневих писаннях.

Всі послання, написані Богом, можна читати захлинаючись. Найцікавіше — на них можна вчитися жити правильно. Відомо, що дурний той, хто нехтує. Якщо ти володієш чимось і знаєш про щось, так поділися з ближнім своїм. Люби свого ворога і не веди ворожнечу з ним — спробуй примиритися. Бо любов — це порятунок.

Великі справи у всього людства ще попереду. Але їх не буде, якщо не буде миру на Землі. Пам’ятайте про це завжди.

Читайте також:

» Передбачення Матрони Московської на 2016 рік

» Передбачення на 2015-2016 року: Нострадамус

» Передбачення на 2016 рік — що нас чекає?