Очікувані новинки смартфонів 2016 року

Очікувані новинки смартфонів 2016 року

Смартфони так щільно увійшли в наше життя, що їх купують навіть ті, хто їх не використовує їх на всі сто відсотків. І це зрозуміло, адже для початку потрібно зрозуміти, як саме їм користуватися, що від нього хочеться отримати?

У будь-якому разі проходить час і все стає на свої місця, і тепер це не просто телефон, це цілий корисний органайзер, який допомагає вирішити багато справ, це мультимедійний плеєр, якій допомагає відпочити, це фотостудія, яка дозволяє не просто фотографувати, а й навіть обробляти фотографії так, як нам подобається. Саме з тієї причини, що смартфони користуються таким попитом ми очікуємо появу нових моделей.

Наприклад, у 2016 році розробники різних компаній готові представити нам нові моделі, які не просто порадують нас, але й, насамперед, здивують. Отже, що це за флагмани? Перша модель, яку хочеться виділити час, це LG G Flex 3. Перше, нагадаємо, що ця лінія смартфонів, насамперед, має гнучкий екран, але це не означає, що він гнеться в різні боки, але в цей раз розробники намагаються зробити складаний екран, що з цього вийде, покаже прем’єра смартфона. Але найприємніше в цій моделі — це камера.

Причому кардинальним змінам піддається не тільки основна камера, але і передня, фронтальна. Отже, основна камера зніматиме у вирішенні 17 або 20 мегапікселів, а фронтальна вже 5. Але і це не головне доповнення, справа в тому, що ця зйомка тепер буде в 3D, а цим похвалитися зможе далеко не кожен смартфон. З заліза, то зазначимо, що тут встановлений Qualcomm Snapdragon, потужний процесор, який, до речі кажучи, споживає менше енергії, ніж попередні моделі, а значить працювати він буде довше звичайних смартфонів, і це, не дивлячись на його функціонал.

Так само в смартфоні розташовано 4 гігабайти оперативної пам’яті, і останнє, цей смартфон буде як водонепроникним, так і протиударним, саме те, чого нам так не вистачає. Наступна модель, яка так приваблює, це Samsung Galaxy S7. На відміну від попередників цього смартфона, ця модель повністю металева, що гарантує більш довгу службу смартфона. А ось нутрощі просто вражають.

Процесор Qualcomm Snapdragon 810, який на сьогоднішній день самий потужний і менш енергозатратний. Приємно те, що в ньому 5 гігабайт оперативної пам’яті, дозвіл екрану як не дивно більше ніж на усіх своїх попередників. І найприємніше те, що камера у цій моделі вище, ніж навіть у LG G Flex 3, 30 мегапікселів. То це дає? Це дає можливість знімати відео високої якості в режимі Full HD і якості 1080 р. Можна знімати кіно. Так, нас чекає серйозний прорив, ось тільки скільки все це буде коштувати? Відповідь на це питання покаже час.