Новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік – рецепт з ФОТО

Новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік – рецепт з ФОТО

Рецепт салату Мавпа на Новий 2016 рік з фото

Новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік – дуже оригінальне рішення, яке потішить дорослих і дітей, дозволить догодити досить примхливій символу 2016 року.

На Русі здавна вважалося, що “як зустрінеш рік, так його і проведеш”. Тому до цього свята ставилися дуже відповідально, надягаючи нові красиві наряди, прикрашаючи будинок і накриваючи стіл всілякими наїдками. А останні роки багато наших співгромадян стали зустрічати Новий рік ще й з огляду на традиції Китайського гороскопу.

Адже кожен рік проходить під знаком одного з дванадцяти міфічних тварин. Кожна тварина має свій характер, смаки і уподобання. Вважається, що якщо догодити символу року в момент його зустрічі, весь рік пройде вдало. І це стосується всього – новорічного меню, нарядів, прикрас будинку, місця святкування.

Нагадаємо, символ 2016 року – Вогняна Мавпа. Це створення має легкий, жартівливий характер, володіє прекрасним почуттям гумору, швидким розумом. Мавпа любить веселитися, рідко впадає в смуток, віддає перевагу яскраві, незвичайні речі. З урахуванням всього цього і слід планувати зустріч Нового року.

Мавпочка буде дуже рада, якщо в її честь будуть приготовані новорічні страви. І сьогодні ми розповімо своїм читачам про те, як приготувати новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік. Спеціально для вас ми підготували кілька рецептів салатів, присвячених символу 2016 року.

Салат у вигляді мавпи

Самий звичайний салат “Олів’є” можна зробити у вигляді голови мавпи. Якщо ви не володієте художніми навичками, знайдіть зображення мавпи, перенесіть його на аркуш розміром майбутній салат. За цим зразком формується загальний контур. Після формування контурів з приготованого заздалегідь салату можна приступити до його прикраси. Різні частини голови мавпи посипаються різними продуктами. Для цього можна використовувати будь-які підручні продукти. Наприклад, очі можна позначити оливками. Губи – тертим буряком, смужками червоного болгарського перцю або зернами граната. Волосся можна позначити натертою морквою, сиру або яйця. При бажанні можна піти ще далі. Наприклад, можна з підручних інгредієнтів викласти мавпі краватку-метелика або оформити їй шапку Діда Мороза. До речі, якщо ви плануєте запросити Діда Мороза зі Снігуронькою на Новий 2016 рік, дізнайтеся, як правильно їх вибрати.

Салат з силуетом мавпи з ковбаси

Також можна приготувати будь-новорічний салат на Новий рік 2016 і прикрасити його зображенням Мавпи з ковбаси. Для цього треба нарізати варену ковбасу тонкими кружечками. Використовуючи наочне зображення мавпи, викладаємо кружечки ковбаси на поверхні салату. У цьому випадку фігурка мавпи вийде менше, ніж у попередньому варіанті. Тому для позначення очей маслини не підійдуть. Можна взяти горошинки чорного перцю. Поряд з фігуркою мавпи можна зробити пальму. Зобразити її стовбур можна з довгого скибочки, вирізаного з моркви, а листя пальми виконати із зелені петрушки, кропу або кинзи.

Новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік – рецепт з ФОТО

Мавпа з ковбаси

Як бачимо, приготувати новорічний салат Мавпа на Новий 2016 рік досить просто. А які саме салати вибрати для надання їм такої форми чи прикраси зверху мавпочкою, вирізаної з ковбаси, ви можете дізнатися з цієї публікації.

Бажаємо вам веселого та оригінального Нового року, щастя, любові і успіху!