Новорічні ярмарки в Москві 2017 року

Новорічні ярмарки в Москві 2017 року

Новорічні ярмарки в Москві в 2017 році

За доброю традицією за кілька тижнів до настання Нового Року починають відкриватися новорічні ярмарки в Москві в 2017 році, початок яким було покладено ще в петровські часи. Численне населення Москви з великим нетерпінням очікує їх відкриття, яке дозволить насолодитися всіма передноворічними атрибутами з веселими конкурсами та уявленнями.

Щороку кількість ярмарків, як і представленого на них асортименту подарункової продукції, неухильно зростає, забезпечуючи всіх городян разом з гостями святковим настроєм. Відвідати всі новорічні ярмарки в Москві в 2017 році практично неможливо, тому варто обмежитися самими традиційними.

Місця проведення новорічних ярмарків у Москві в 2017 році розкидані по всьому місту, але при наявності розвинутої транспортної інфраструктури дістатися до кожної з них не складає труднощів.

Передноворічний ярмарок в Гумі

Найвідомішою в Москві, особливо серед іноземних гостей столиці, є ярмарок в Гумі на Червоній площі, яка починає працювати вже з перших днів грудня і не закривається до самого кінця лютого, а саме до 28 числа. Головним її перевагою є те, що вона розташована в історичному центрі столиці, по сусідству знаходяться красиво прикрашені Кремль і головна ялинка країни. Всім відвідувачам ярмарку доступні численні розваги і атракціони, серед яких виділяються:

 • крижана гірка, має форму великого торта;
 • великий каток, навколишній новорічну ялинку.

На її території розташовані численні крамниці, що торгують подарунками до нового року, сувенірною продукцією та різними традиційними стравами російської кухні з множинними гарячими напоями, які допоможуть зігрітися і продовжити святкове гуляння.

Новорічна казка на ВДНГ

Велика площа ВДНГ дозволяє влаштувати наймасштабнішу новорічний ярмарок на території Росії, яка починає працювати з 18 грудня і продовжить аж до закінчення зимових канікул 11 січня. На неї можна придбати найрізноманітніші ласощі зі всього світу, якими прийнято пригощати один одного в Різдвяну ніч.

Численні торгові лавки, оформлені в стилі старих російських теремів, запропонують найбільш великий асортимент новорічних подарунків, сувенірів, товарів народно-прикладного творчості, передають національний колорит, а також красивих і незвичайних ялинкових прикрас.

Розважають гостей численні фольклорні групи, що прогулюються по всій ярмарку герої улюблених казок і мультфільмів, які в кінці вечора влаштовують новорічна вистава під акомпанемент лазерного шоу. Гостям доступні і красиво оформлені атракціони, каток з Дідом Морозом і Снігуронькою, каруселі.

Розташовані поруч лавки напоять всіх бажаючих гарячими напоями, ароматами яких насичений весь повітря ярмарки, передаючи незабутні відчуття всім відвідувачам.

Ярмарок рукотворного мистецтва в Сокільниках

Традиційно ярмарок у парку Сокольники збирає ручні вироби умілих майстрів з просторів всій Росії. Численні сувенірні лавки торгують унікальними та неповторними товарами, виготовлених вручну і присвячених новорічної тематики. Починає роботу новорічний ярмарок «Формула рукоділля» з 18 грудня і вона закривається 10 січня.

В цей період на ній будуть проходити незліченна кількість благодійних аукціонів, вести які запрошені відомі вітчизняні артисти естради та спортсмени. Доходи від цих торгів дозволять придбати новорічні подарунки дітям-сиротам в дитячих будинках.

Розважати гостей у дні проведення ярмарку будуть театралізовані барвисті вистави, є можливість взяти безпосередню участь всією сім’єю в народних гуляннях, національних змаганнях і забавах, переможці яких будуть винагороджені різними сувенірами.

Відвідавши ярмарок, можна буде побачити презентації нових казок, навчитися танцювати національні танці різних народностей, а також придбати новорічні подарунки та сувеніри в численних крамницях народної творчості.

Подарунки в Art Flection

Єдина в своєму роді ярмарок новорічних подарунків і сувенірів, що триває рівно один день з 27 по 28 грудня, на якій представлені:

 • натуральна косметика, зроблена вручну;
 • біжутерія та прикраси ручної роботи;
 • величезний вибір авторських новорічних листівок, ялинкових іграшок та ляльок;
 • текстиль, різні предмети домашнього інтер’єру та інший різноманітний декор.

Для відвідувачів ярмарку працюватимуть майстер-класи з виготовлення щорічного символу заходи, яким у цьому році буде олень. Наявність у ярмарку фуд-корту і фото-зони дозволять не зголодніти і зробити відмінні знімки, якими можна поділитися в соціальних мережах.

Казкова дорога

Відправитися в казку по чарівній дорозі можна в період з 15 грудня по 8 січня, яка пролягає Столешниковому провулку, Арбату і Великій Ординці. По всьому шляху гостей будуть розважати:

 • алея Дідів Морозів;
 • символ року вогненний Півень;
 • різні артисти, танцюристи і фокусники.

В кінці шляху гостей зустрінуть:

 • головна новорічна ялинка;
 • новорічний ярмарок в Гумі з масою всіляких атракціонів.

Як видно, дати новорічних ярмарків у Москві в 2017 році у всіх дещо відрізняються, тому, при великому бажанні, певному грошовому запасі і великий невтомності можна побувати на дуже багатьох заходах з користю і для гарного настрою.