Новорічні вклади в банках 2016

Бажаєте отримати вигідний відсоток за залишеним заощаджень? У такому випадку оптимальним рішенням стануть новорічні вклади в банках 2016, які пропонують людям дійсно вигідні умови для забезпечення максимально вигідною прибутку. Кожен внесок новорічний це в своєму роді дійсно унікальна пропозиція, здатне зробити справжній фурор на потенційного вкладника.

Пропозиції банків

Кожен з банків робить до новорічних свят депозитні власні рішення, які сприяють збільшенню бюджету потенційних вкладників і стануть справжнім подарунком до майбутнього торжества. Внесок новорічний 2016 можна оформити в таких банківських установах на представлених нижче умовах.

«Янтарний» — найбільша процентна ставка

Російський Міжнародний Банк пропонує депозит «Янтарний», в якому можна оформити депозит з максимальною ставкою 13%. Мінімальна сума коштів складає 900000 рублів, на термін від одного року. Передбачена можливість пільгового розірвання угоди, якщо така необхідність виникне. У даному випадку можливе часткове поповнення, виплата накопичених процесів виплачується щомісяця або в кінці терміну, зазначеного в контракті.

Новорічні вклади в банках 2016

«Максимум» — отримуй більше прибутку

Банк Помаранчевий в свій внесок «Максимум» зробить реальністю пропозиції на новорічні вклади 2016, підібравши спеціально для своїх вкладників вигідний відсоток, 12,75%. Мінімальна сума коштів в рублях становить 100000, строк дії контракту підготовлений від 730 днів. Пільгове розірвання може бути виконано банк не обмежує таку можливість. Виплата відсотків здійснюється щомісяця, держатель може запросто поповнити свою позначену суму коштів.

«Святковий» — доступно і приємно

«Росинтербанк», приєднується до інших установ та пропонує оформити новорічні вклади в банках Москви 2016 .Ставка для такого вкладу «Святковий» встановлена у 12%, може це і не так високо, але дозволяє при цьому покласти на рахунок близько 50000 рублів, що вигідно для пенсіонерів, людей з невисоким рівнем доходів. Мінімальний термін дії контракту 400 днів при цьому є можливість пільгового розірвання. Відсотки виплачуються щомісяця, передбачено часткове поповнення та зняття, що також буде вигідно для людей, які потребують засобах у будь-який час.

«Рантьє» — як еталон вигідності

Банк «Кредит Європа» також пропонує скористатися своїми послугами, і спробувати оцінити його пропозицію у вигляді вкладу «Рантьє». Мінімальна ставка серед вищеописаних банків становить 10,5%, однак настільки ж мінімальним встановлений і термін дії кредиту, який налічує близько 91 дня. Можна покласти на рахунок 100000 російських рублів, при виникненні необхідності доповнити кошти, внісши певну суму коштів. Можливості пільгового розірвання не передбачено, однак допускається виплата відсотків щомісяця, в кінці календарного терміну.

Новорічні вклади в банках 2016

«Зимовий» — в зиму з достатком

Банк «Росавтобанк» надає своїм потенційним клієнтам оцінити кредит «Зимовий», в якому передбачена відсоткова ставка в межах 11,8%, з встановленою мінімальною сумою порядку від 50000 рублів. Оформляється такий вклад строком не менше ніж на 370 днів, при цьому не передбачається можливість пільгового розірвання угоди. Між тим власник може замовити часткове зняття, однак варто враховувати, що процентні кошти нараховуються безпосередньо наприкінці дії цієї угоди.

«Новорічний» — приємний сюрприз

Приємні враження справляє і НБД Банк вклад «Новорічний», який надається можливість укласти в період до лютого місяця 2016 року. Особливістю даної пропозиції є вигідна і низька система вкладень, сума яких становить від 10000 рублів. Процентна ставка, незалежно від того, був укладений контракт на рік, або ж три місяці, становить не більше 10,5%. Геть відсутня можливість внесення додаткових сум у якості внесків, при цьому виплата відсоткових коштів здійснюється в самому кінці дії угоди. У разі відсутності заяви на виплату коштів, нагромаджених за перший період такого вкладу, вони переходять на новий термін, зачисляясь в розмірі автоматично.

Подарункові сертифікати

Самими приємними є новорічні вклади в «Ощадбанку» 2016, які можуть оформити як фізичні, так і юридичні особи. Правда це будуть швидше не класичні депозити і вклади, які люди звикли бачити найчастіше, а спеціальні «подарункові сертифікати». По одному такому сертифікатом можна розраховувати отримати в межах до 11% річних, що зробить можливим легке підвищення власних коштів і очікувано отримати матеріальні засоби при пред’явленні такого сертифіката у банківській установі. Всі сертифікати реєструються у Банку Росії і є оптимальним подарунком для близьких людей або вигідним капіталовкладенням.

Читайте також:

» Новини економіки Росії сьогодні: що чекати в 2016 році

» Бюджет на 2016 рік в Росії

» Прогноз курсу долара і євро на 2016 рік в Росії