Новорічні вистави для дітей у Москві на Новий рік 2017

Новорічні вистави для дітей у Москві на Новий рік 2017Новий рік — одне з найбільш очікуваних свят у році, особливо для дитини, адже він отримає бажані подарунки, приємні емоції та яскраві враження. Численні організації влаштовують захоплюючі новорічні вистави для дітей 2017 в Москві, відрізняються цікавим сюжетом і казковою атмосферою. Тим не менш, деякі уявлення виділяються на тлі інших.

Головні шоу столиці

Незважаючи на те, що всі столичні новорічні ялинки заслуговують схвальних відгуків за гідне шоу і якісну організацію, Кремлівська все одно стоїть осібно. Саме над цим поданням працюють провідні режисери, постановники, музиканти і артисти країни. Новорічні вистави для дітей 2017 в Москві в черговий раз спробують здивувати досвідчених глядачів нетривіальним розвитком сюжету, неймовірними спецефектами і яскравими декораціями.

Кремлівська ялинка є найстарішою на території столиці. Перша вистава відбулася в стінах Державного палацу ще в 60-х роках минулого століття. Щороку головна ялинка країни збирає близько 300 тисяч глядачів, а у вартість квитка входить обов’язковий подарунок для дитини.

Дітей намагаються розважити і розвеселити задовго до початку самого подання — найкращі аніматори столиці влаштовують веселі конкурси і танці. Зустрічають малечі Дід Мороз і Снігуронька. Перед виставою, деталі якого до моменту початку залишаються нерозкритими, традиційно організовують показ мультфільмів.

Ще одна знакова новорічну виставу в Москві проходить в ДК «Лужники». У палаці культури гостей чекають танці на льоду в стилі мюзикл. Перші глядачі зможуть побачити шоу 25 грудня, а закривається серія прекрасних виступів 10 січня. У цьому році для дітей готують виставу «Лускунчик і мишачий король».

Також величезну кількість глядачів щороку збирається на представленні у стінах храму Христа Спасителя. Сімейна новорічна програма тут проходить з 24 грудня по 10 січня. Сюжет протягом декількох років залишається незмінним. Він розповідає про подорожі в часі, яке здійснюють два звичайних учня однієї з московських шкіл. Їм доведеться повернутися в епоху князя Володимира і зробити подвиг.

При постановці годинного вистави використовуються сучасні мультимедійні технології:

  • лазерна підсвічування;
  • відео у форматі 3D;
  • кінетичні декорації.

Добра казка від «Крокусу»

Яскраве новорічне подання подарує малюкам московський «Крокус Сіті Хол». 2017 рік діти зустрінуть з шоу під назвою «Три богатирі, Маша і Ведмідь».

Свято обіцяють організувати з небувалим розмахом, задіявши різні літаючі об’єкти в залі, сліпучі костюми і численні декорації з зображенням прекрасних палаців і старовинних поселень. Спеціально для преставлення талановитими музикантами створювалися оригінальні пісні.

У просторому шеститисячному залі «Крокусу» перед головним шоу відбудеться спеціальна програма «Малышарики» для самих маленьких гостей. Дітлахи зможуть досхочу поспівати і потанцювати в компанії Крошика, Пандочки, Їжачка та Нюшеньки. Безкоштовний міні-вистава триватиме 45 хвилин.

Подання на Новий рік 2017 для дітей в Москві в «Крокусі» розраховані на вік від 3 до 12 років. Тривалість вистави — близько однієї години без антракту. Відвідати його можна з 17 грудня до 8 січня.

Новий рік в цирку

Відмінне новорічна вистава чекає гостей Цирку Нікуліна з 23 грудня до 15 січня. На манежі будуть відбуватися справжні чудеса: фігурне катання у виконанні ведмедів, танці морських левів і неймовірні виступи повітряних гімнастів.

У тих же числах святкове шоу пройде і в цирку на Вернадського. Творці вистави обіцяють чарівний сюжет з неймовірними номерами акробатів під куполом і незабутнім виступом ілюзіоністів. Також радувати малюків на арені цирку будуть морські котики, пантери, зебри і інші тварини.

Організатори шоу задіють кілька манежів і сучасну техніку для посилення ефекту. Подання у Великому цирку розраховане на дітей від 2 до 12 років і триватиме близько двох годин. Окремо можна придбати талон на подарунок.

Де ще проходять гідні новорічні шоу в Москві:

  • ялинка від мера;
  • цирк братів Запашных;
  • цирк Аквамарин;
  • театр «Руська пісня»;
  • театр «Золоте кільце»;
  • театр «Куточок дідуся Дурова».

Багато організацій вже зараз запрошують гостей на подання на Новий рік 2017 для дітей в Москві. Варто відзначити, що чим раніше придбані квитки, тим дешевше вони обійдуться, так що затягувати з купівлею квартири не варто.