Новорічні вистави для дітей у Москві на Новий 2017 рік

Новорічні вистави для дітей у Москві на Новий 2017 рікНоворічна вистава – важливий атрибут свята для дитини. Щороку в країні проводять заходи, окунающие маленьких глядачів в казку. Сідайте зручніше, зараз ми розглянемо, які вистави для дітей на Новий рік 2017 в Москві варто відвідати.

Перша ялинка країни

Кремлівська новорічна ялинка – головна в столиці. Вистава створюють провідні режисери, дизайнери і композитори, а беруть участь у ньому найкращі артисти. Глядачі приходять і дивуються сюжетом, спецефектів і декорацій, настільки вони вражають своєю красою.

Вперше москвичі побували на новорічній виставі в 60-х роках. Ялинка в Кремлівському Палаці — найстаріша в Москві. Щорічно її відвідує 300 тисяч чоловік.

Ціна вхідних квитків включає подарунок, а самі вони діляться на два типи – з супроводжуючим і без. Придбати їх можна у касах міста.

Перед ялинкою аніматори зустрічають дітей та проводять конкурси. Після цього маленькі глядачі знайомляться з Дідом Морозом та Снігуронькою. І ось, їх заводять до зали і включають мультфільми, а потім починається і основне уявлення. Ніхто не знає, про що буде йти мова. Сюжет вистави кожен рік залишається таємницею аж до першої секунди його початку.

Інші новорічні вистави для дітей у Москві 2017

З 24 грудня до 10 січня радимо відвідати виставу в храмі Христа Спасителя. Програма під назвою «Світло чарівної зірки» популярна протягом останніх 2-3 років і розповідає історію про перемогу добра над злом. Всього за годину ви побачите, як два школяра подорожують у часі, знайомляться з Князем Володимиром і рятують світ. Все це підкріплено 3D відеорядом, кінетичними декораціями і лазерної підсвічуванням.

ДК Лужники славиться своїми музичними і танцювальними виставами. Сходити на виставу ви зможете з 25 грудня по 10 січня. У 2017 році перед очима глядачів з’являться вже знайомі «Лускунчик і мишачий король».

Цирк – теж вид мистецтва

Вистави для дітей на Новий рік 2017 в Москві бувають різними, і серед них хочеться відзначити цирк. Малюки обожнюють спостерігати за тим, як тварини і гімнасти виконують свої трюки, а на тлі виблискують спецефекти і відіграє запальна музика. Найвідоміший в Росії Цирк Нікуліна пропонує відвідати новорічні заходи з 23 грудня по 15 січня.

Цирк братів Запашных з сучасною програмою «ЅИЅТЕМА2. ЧеловечеЅкий фактор» також готовий дивувати юного глядача екзотичними тваринами і запаморочливою акробатикою. Зустрічайте дресирувальників Едгара і Аскольда на сцені Лужників.

Приходьте на ще одну ялинку в період з 23 грудня по 15 січня у Великому цирку на Вернадського. Тут подання цікаві тим, що завдяки сучасній техніці під час вистави відбувається зміна манежів. Всього їх 5 – льодовий, ілюзійний, кінний, світловий і водний. Кожен з них відрізняється унікальним оформленням і має свою родзинку. Вистави підійдуть дітям від 2 до 12 і триватимуть 2 години. Якщо ви ще там жодного разу не були, обов’язково загляньте.

Інші новорічні вистави для дітей у Москві 2017:

  • Мэровская ялинка;
  • У музеї «Куточок Дурова»;
  • У цирку «Аквамарин»;
  • У театрі «Золоте кільце»;
  • Вистави в Театрі «Руська пісня».

І ще одна гарна казка

Крокус Сіті влаштовує шоу «Три богатирі, Маша і Ведмідь», присвячений героям мультфільмів за мотивами російських казок. Організатори обіцяють багато спецефектів, грандіозні декорації і розкішні костюми. Для торжества навіть написали саундтрек. За якість свята турбуватися не варто – торішнє шоу «Нові фиксики і чудеса з Машею» дуже полюбилася глядачам.

Подання проводиться з 17 грудня по 8 січня. Спеціально для заходу орендується великий зал на 6 тисяч місць. Почнеться свято з конкурсу для самих маленьких – «Малышарики». Там діти зможуть розважитися по повній програмі – заспівати, станцювати або просто добре провести час в компанії Крошика, Їжачка, Barashikа, Пандочки і Нюшеньки. Проведуть їх за 45 хвилин до старту основного показу.

Сам спектакль триває приблизно 1 годину без антракту і призначений для дітей від 3 до 12, але малюки теж прийдуть в захват від яскравого оформлення сюжету і барвистих костюмів.

Щоб зайняти хороші місця – замовляйте квитки заздалегідь. Це дозволить і заощадити гроші, оскільки перед самим шоу ціна на них зросте.

Перетворіть новорічні канікули дитини в казкову подорож – сходіть з ним на ялинку або інше уявлення. Ми зібрали самі стоять, на нашу думку, заходи, які гріх пропустити:

Розклад вистав для дітей на ялинках Москви:

Що
Де
Коли

Система 2 з братами Запашными
Мала спортивна арена (МСА) Лужники
З 23.12.2016

Ялинка «Чарівний бал. Битва з тролем»
Лужники, зал Дружба
З 29.12.2016

Ялинка «По слідах Снігової Королеви»
«Куточок дідуся Дурова»
З 9.12.2016

«Дід Мороз і довгий ніс»
«Куточок дідуся Дурова»
З 17.12.2016

Новорічна ялинка в Кремлі 2017
Кремлівський палац
З 25.12.2016

Ялинка Фиксики 2016-2017
Крокус Експо
З 17.12.2016

Гостинний двір
Китайський цирк
З 01.01.2017

Ялинка «Школа дідуся Мороза» в галереї Шилова
Галерея Олександра Шилова
З 17.12.2016

Новорічний мюзикл «Годинникар»
Школа сучасне п’єси
З 17.12.2016

Ялинка «Аліса в Задзеркаллі» в Лужниках
Лужники (Льодова арена)
З 17.12.2016