Новорічні подарунки вчителям на Новий рік 2017 – що подарувати вчителю?

Новорічні подарунки вчителям на Новий рік 2017   що подарувати вчителю?

Що подарувати вчителю на Новий рік 2017?

Новий рік – це час радувати всіх і кожного невеликими презентами. Ми даруємо подарунки близьким людям, рідним, колегам по роботі і начальству. У школярів замість начальства виступають їхні вчителі, тому потрібно заздалегідь продумати, що подарувати вчителю на Новий рік 2017.

Простий завданням це не назвеш. Вчителі часто поводяться зі своїми учнями інакше, ніж в домашній обстановці, і не особливо поширюються про своїх інтересах і захопленнях. Єдине, що школяру відомо – їх професія.

Подарунки вчителям на Новий рік 2017 – 8 безпрограшних варіантів

Чому взагалі варто дарувати подарунок вчителю? В одних випадках це данина поваги, а в інших – спосіб виразити свою вдячність. Давайте подумаємо, як поєднати в подарунок приємне з корисним і піднести його вчитель в кращому вигляді.

Варіанти подарунків:

1. Книга

Досить поширений подарунок, але від цього не менш практичний. Існують вчителі, які не люблять читати, але їх дуже і дуже небагато. Якщо ви знаєте про улюблених жанрів і авторів викладача – покладайтеся на цю інформацію при виборі книги. Якщо ж ні – найпростіше подарувати книгу на тему спеціалізації вчителя.

2. Канцелярія

У школі канцелярські товари – незамінна річ. Нехай це і не самий оригінальний подарунок, але зате вчителю не доведеться купувати їх самому.

3. Квіти у вазоні

Рослина у вазоні набагато краще звичайного букета квітів. Учитель може поставити його на підвіконня біля свого столу і милуватися ним цілий рік, пам’ятаючи про ваш подарунок. Дарувати вчитель вазон стоїть лише тоді, якщо ви впевнені, що він чи вона любить квіти і готовий (а) за ними доглядати.

4. Сувеніри

Доречним подарунком вчителю на новий рік буде і приваблива дрібничка кшталт статуетки або скриньки. В основному їх люблять жінки, але чоловіки також можна підібрати підходящий варіант.

5. Солодощі

Найпростіший подарунок, який тільки можна придумати. Але вчителеві буде все одно приємно, що ви надали йому увагу. Щоб зробити презент кілька оригінальніше, підберіть красиву упаковку або зробіть її своїми руками. Жінкам особливо сподобається букет з цукерок.

6. Світильник

У магазинах представлена велика різноманітність світильників різних форм і розмірів. Краще підбирати таку модель, яка не вимагає додаткової установки. Наприклад, це може бути настільний світильник незвичайної форми. Можна оформити його і самостійно, прикрасивши на свій смак – тоді подарунок буде нагадувати вчитель про вас.

7. Квіти

Практично кожна жінка любить квіти. Тому якщо ваш учитель – представниця прекрасної статі, то сміливо йдіть у магазин і вибирайте їй розкішний букет троянд (або інших кольорів за її смаком). Але дарувати квіти краще як доповнення, або ж якщо ви зовсім не знаєте, що подарувати вчителю на Новий рік 2017.

8. Альбом із фотографіями

Такий подарунок буде особливо актуальний для випускників, які хочуть залишити вчителю що-небудь на пам’ять про себе. В залежності від вашого бюджету і запасу часу є два варіанти:

  • Зберіть всі фотографії класу і помістіть їх в красивий фотоальбом. Якщо фотографій трохи – можна зробити колаж.

  • Якщо ви готові здивувати викладача ще більше – зверніться до професійного фотографа, який проведе фотосесію спеціально до Нового року.

Всі ці подарунки гарні по-своєму. Але приємніше всього вчителю буде, якщо ви зробите йому подарунок своїми руками.

6 подарунків вчителям на Новий рік 2017, які можна зробити своїми руками

1. Колаж з фотографій

Якщо коштів на фотосесію недостатньо, можна просто зібрати всі загальні фото і скомпонувати їх в красиво оформлений колаж. Відмінний подарунок для класного керівника, з яким ви, напевно побували на безлічі заходів та екскурсій. Здивуйте викладача – повісьте колаж на стіну класу, коли його там немає. На наступний ранок він зрадіє приємного сюрпризу.

2. Портрет

Якщо в класі є художник – попросіть його намалювати портрет вашого вчителя. Інші учні можуть допомогти з підбором рамки для картини, придбати необхідні матеріали або додатково прикрасити портрет. В іншому випадку краще звернутися до професійного художника.

3. Відео

Запишіть відео-привітання. Нехай кожен учень побажає вчителю що-небудь приємне від себе. Також можна заспівати на камеру пісню або влаштувати маленьке виступ. Непоганий заставкою або закінченням записи стануть спільні фотографії.

4. Поїздка

Чудовий подарунок для улюбленого вчителя. Звичайно, з організацією поїздки доведеться допомогти батькам, особливо у фінансовому плані. Але вчитель буде дуже приємно, що учні ставляться до нього настільки добре, що хочуть проводити з ним час і поза шкільних стін.

5. Екскурсія

Бюджетний варіант поїздки – сходити куди-небудь класом. В залежності від уподобань учителя і учнів можна відвідати виставку, театр, музей, парк розваг або просто прогулятися по місту всім разом.

6. Красива листівка

Зробіть оригінальну листівку своїми руками і підпишіть її. Нехай цей подарунок і не самий практичний, але вчитель буде радий привітання і того, що ви намагалися.

Ось такі подарунки вчителям на Новий рік 2017 можна «змайструвати своїми руками. Краще продумайте презент заздалегідь, оскільки більшості з них потрібно чимало часу для підготовки.