Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017Ще кілька років тому вираз “новорічні круїзи” здавалося дивним. Якщо люди вирушали в подорож, то вибирали для відпочинку південні або північні країни. А круїзи довгі роки залишалися виключно літнім видом подорожей. Але за останні кілька років зросла як кількість пропозицій круїзів на Новий рік, так і попит на такі пропозиції. І в нашій сьогоднішній публікації ми розповімо своїм читачам про актуальні морські круїзи на Новий 2017 рік.

Вибрати новорічний круїз на Новий рік 2016 не так просто, особливо для людей, які вперше обирають такий спосіб проведення новорічних канікул. Щоб спростити завдання, пропонуємо умовно розділити всі круїзи на основні напрямки. Найбільшою популярністю серед росіян користуються такі морські новорічні круїзи 2017:

 • Середземномор’ї.
 • Балтійське море.
 • Карибське море.
 • Морські круїзи по Середземномор’ю на Новий 2017 рік

  На сьогоднішній день цікаві круїзи по цьому напрямку пропонують итальнские компанії MSC Cruises і Costa. Така подорож дозволяє побувати в найкрасивіших курортних містах Європи.

  У Барселоні можна відвідати кориду, погуляти вулицями міста, багато будівлі якого сконструйовані всесвітньо відомим архітектором Гауді. Настійно рекомендуємо прогулятися до собору Святого Сімейства. Цей пам’ятник архітектури славиться на весь світ. А гуляючи по бульвару Рамблас, ви опинитеся в центрі цього свята, спогади про який залишаться у вашій пам’яті на довгі роки. По обидва боки вулиці вас чекають музиканти, актори і міми. Всюди проходять веселі вистави, мімічні виступи і вуличні концерти.

  Опинившись у Ватикані, можна насолодитися станом гармонії і умиротворення, побувати на знаменитій площі Святого Петра, розбитою перед однойменної базилікою, зведеної римським архітектором Джованні Берніні у 1656-1667 роках.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Площа Святого Петра у Ватикані

  Морські круїзи на Новий 2017 рік по Середземномор’ю – це ще й можливість побувати на Французькій Рив’єрі, а це знамениті Ніцца, Канни, Монако, Сен-Тропе зі знаменитими пляжами, фешенебельними готелями і розкішними ресторанами. А одне з провідних місць серед курортів Французької Рив’єри займає місто Антіб. Саме тут знаходиться музей знаменитого Пікассо, палац Шато Гримальді, прекрасна середземноморська гавань, відома на весь світ.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Музей Пікассо в Антіб

  Морські круїзи по Балтиці на Новий 2017 рік

  Починається цей круїз з Санкт-Петербурга. Пам’ятки культурної столиці Росії відомі кожному, тому на них ми зупинятися не будемо. Вирушаючи з Санкт-Петербурга, круїзний лайнер слід у Стокгольм, Таллін, Осло.

  Однією з головних визначних пам’яток Стокгольма вважається Вадстенское абатство, яке із задоволенням відвідують навіть люди, далекі від релігії. Цей католицький монастир розташований в мальовничому місці – на зеленому острові в оточенні озера Веттерн. Будівлі монастиря оформлені в строгій і монументальному готичному стилі. Туристів тут зустрічають з привітністю і пропонують нічліг в одному з гостьових будинків.

  Морські новорічні круїзи 2017 по Балтиці – це і можливість побувати в музеї Нобеля, присвяченому Нобелівської премії і її засновника – Альфреда Нобеля. А людям, які цікавляться історією парусного мореплавства, буде цікаво побувати в музеї Васа. Тут знаходиться єдиний у світі зберігся до наших днів вітрильний корабель 17 століття, а також дев’ять виставок, пов’язаних з цим кораблем.

  А відвідавши музей шведської культури Скансен, ви отримаєте можливість прогулятися відразу по всій Швеції. Тут зібрані садиби та будинку зі всієї країни періоду 18-19 століть. А колоритні майстерні і лавки, розташовані на території музею, дозволяють отримати уявлення про міському пристрої того часу.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Музей шведської культури Скансен

  Не менш цікавий і Таллін зі своєю середньовічною архітектурою, католицьких соборів, замків і парків. Головна визначна пам’ятка цього міста – міська стіна Талліна, побудована в XIII столітті і досягає у висоту 20 метрів. Крім прогулянок уздовж стіни, туристи можуть заглянути всередину збережених веж. Наприклад, всередині самої потужної вежі Кік-ін-де-Кек в даний час знаходиться музей, присвячений військовому мистецтву. А в самій масивної стіни вежі знаходиться морський музей Естонії.

  У Талліні знаходиться маса християнських святинь, в тому числі є і православні храми. Найбільш знаменитий собор Олександра Невського. Темні куполи цього величного храму можна бачити з багатьох точок міста, а його дзвін чути ще з більшої відстані. Собор був побудований в 1900 році на місці церкви, яка вже була неспроможна вмістити всіх православних жителів міста.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Собор Олександра Невського в Талліні

  Якщо ви подорожуєте з дітьми, обов’язково відвідайте дитячий музей Miia-Milla-Manda, присвячений історії будинку, в якому знаходиться музей, дружби, природи і різних професій. Музей орієнтований на дітей віком 3-11 років. Дітлахи можуть приміряти на себе різні професії. Вони можуть не тільки дивитися і слухати експонати, але і грати з ними.

  Морські круїзи на Новий рік 2017 не обходять стороною і чарівний у своїй консервативності Осло.

  Опинившись в Осло, обов’язково відвідаєте Королівський палац, оточений прекрасним палацовим парком з водоймами, численними скульптурами і пам’ятниками. Палац був зведений у першій половині XIX століття в стилі класицизм.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Королівський палац в Осло

  Шлях до Королівського палацу лежить за популярною, багатолюдній вулиці KarlJohans Gate, що славиться численними магазинами, лавками, вуличними музикантами і художниками. На Новий рік саме на цій вулиці ставиться величезна міська Новорічна ялинка. Її можна знайти у будівлі старого Університету, біля якого знаходиться Національна галерея й Історико-етнографічний музей.

  Морські круїзи по Карибам на Новий 2017 рік

  А справжньою екзотикою по праву вважаються морські новорічні круїзи в 2017 році по Карибському морю. Теплоходи, що ходять по цьому маршруту, обов’язково заходять в порти Куби, Домінікани та Коста-Ріки.

  На Острові Свободи є маса цікавих місць. Ми настійно рекомендуємо побувати в Старій Гавані. У 1984 році вона була внесена ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини людства. Тут безліч історичних пам’яток, цікавих площ, оригінально побудованих будівель. Абсолютну більшість місць кубинської столиці, обов’язкових для відвідування знаходиться саме тут.

  Одним з найяскравіших пам’яток архітектури вважається кафедральний собор Святого Христофора, розташований на площі Сьенага. Це дивовижне барокове будівля колоніального стилю, зведена з обтесаних кам’яних плит. Виняткова краса цього храму навели письменника Алехо Карпентьера на поетичний образ “музика, що завмерла в камені”.

  Обов’язково варто пройтися і до Гаванському Капітолія, який дуже нагадує знаменитий Капітолій у Вашингтоні. Побудований у 1929 році, він вміщував парламент Куби лише 30 років. Після цього у цьому прекрасному будинку був відкритий доступний для всіх конференц-центр, а також історичний музей і бібліотека.

  Не менш цікавим буде відвідування Домініканської Республіки. А, мабуть, найбільш яскравою пам’яткою країни є знаменитий Маяк Колумба. Але не чекайте побачити високу вежу з ліхтарем на даху. Поблизу цього будинку навіть немає моря. Маяк Колумба – це зовсім не маяк, а музей, всередині якого знаходиться мавзолей з останками першовідкривача Америки Христофора Колумба, а також музей.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Маяк Колумба в Домінікані

  Варто побувати і в регіоні Коста-дель-Коморі, знаменитому великою кількістю покладів виробного каменю і сяючими на сонці піщаними пляжами. Центром регіону є місто Пуерто-Плата, в якому розташовані руїни будинку Христофора Колумба і храм Сан-Феліпе – перша церква в Америці, де відбулася меса.

  Морські новорічні круїзи в 2017 році Карибами – це ще і можливість побувати в справжній туристичний рай – Коста-Ріці. Тут знаходиться безліч заповідників, вулканів, національних парків, пляжів з дивним чорним або золотим піском, водоспадів, гірських ланцюгів з хмарними і дощовими лісами.

  Новорічні морські круїзи на Новий рік 2017

  Черепахи на пляжі Плайя-Гранде

  Центрами курортної життя цієї країни вважаються міста Хако і Пунтаренас. А пляжі Коста-Ріки розрізняються в залежності від спеціалізації. Наприклад, на пляжі Плайя-Гранде можна зустріти черепах, відкладають яйця прямо в пляжний пісок. На пляжах Тамаріндо і Плайя-Фламінго займаються серфінгом, а на Плайя-дель-Коко – дайвінгом.

  Є в Коста-Ріці і чудово збереглися старовинні будівлі, цікаві пам’ятки, музеї, і звичайно ринки з сувенірами.

  На завершення рекомендуємо з’ясувати, як відпочиваємо і працюємо в 2016 році в Росії. Це допоможе спланувати свої канікули завчасно.