Новорічні канікули 2017: коли і як відпочиваємо на Новий 2017 рік, дні і дати

Коли і як відпочиваємо на Новий рік 2017

Новий рік — це час початку нового життя, складання нових планів і аналізу минулого року. В цей період часу всі сім’ї зайняті пошуком подарунків своїм близьким, а в кожному домі ще з грудня, а в деяких випадках і раніше, варто святкова ялинка. Стук келихів, олів’є і мандарини — головна атрибутика цього чарівного свята, який завжди приносить в життя звичайних людей трохи магії.

Крім того, для багатьох це свято має символіку чогось сімейного і затишного, а отже, Новий рік — це час прощати і забувати старі образи, створюючи новий характер відносин. Обзавестися мудрістю і умінням прощати можна без будь-яких труднощів, адже в цей час нам притаманна величезна теплота і потреба в чиємусь уваги, тому Новий рік воістину сімейне свято!

У багатьох новорічні канікули 2017 року асоціюється з чимось дивним і чарівним, казковим і непередбачуваним. Здається, що ж такого може відбутися за одну ніч? Але щира віра в диво, доброту і любов народжує деколи незабутні моменти, про які хочеться пам’ятати і переживати їх з разу в раз.

Нерідко гучне святкування не тільки затягується на всю ніч, але і прихоплює левову частину (бадьорого?) ранку. Кому ж у здоровому глузді після розкішних бенкетів і гулянь захочеться йти на рутинну роботу? Грунтуючись на Трудовому кодексі, уряд РФ піклується про громадян, стверджуючи новорічний графік вихідних. З цим проектом громадян зазвичай ознайомлює Міністерство праці.

Скільки ж часу будуть відпочивати наші співвітчизники?

Новий рік та Різдво — січневі свята, що мають статус державних. Подивимося, що ж обіцяє нам графік новорічних вихідних 2017 року. Лише на 10 день нового року треба буде приступати до роботи і навчання.

Працівникам торгівлі повезло менше — їм доведеться вийти на роботу 2 січня.

 

Дата
День тижня
Передсвяткові, святкові та вихідні дні

31 грудня
Субота
Вихідний. Для працюючих за графіком шестиденного робочого тижня – скорочений на годину передсвятковий день

1 січня
Неділя
Новий рік припадає на неділю, то вихідний переноситься на 6 січня

2 січня
Понеділок
Святковий день

3 січня
Вівторок
Святковий день

4 січня
Середа
Святковий день

5 січня
Четвер
Святковий день

6 січня
П’ятниця
Святвечір перед Різдвом, вихідний через 1 січня

7 січня
Субота
Різдво Христове, так як припадає на суботу, то вихідний переноситься на 9 січня

8 січня
Неділя
Вихідний

9 січня
Понеділок
Вихідний через 7 січня

Пропозицію про скасування новорічних канікул для дорослих

В даний час розглядається проект, згідно з яким вихідним днем вважається лишь1 січня, а залишився добрий десяток днів можна буде взяти працюючим у вигляді відпустки у зручний час.

Можливо, новорічні канікули 2017 року для дорослих принесуть користь, якщо їх скасують, адже це посприяє поліпшенню російської економіки. Як зазначає статистика, в період свят відбувається робочий застій, що впливає на продуктивність підприємств, а також сприяє погіршенню економічного статусу країни. Конкретно російська економіка в даний період часу втрачає цілих 3 трильйони рублів, при цьому ступінь промислового падіння оцінюється кожен рік до 15-20%.

Принаймні, державні діячі серйозно налаштовані. Якщо даний законопроект буде схвалений, зміни вступлять в силу в негайному порядку, а точніше в січні 2017 року, а поки це питання залишається на розгляді. Найближчим часом ми дізнаємося, коли відпочиваємо на Новий 2017 рік, а поки що можемо лише зайнятися плануванням святкових канікул.

31 грудня — працюємо або ж відпочиваємо?

За указом царя-батюшки Петра Великого з 1700 року Новий рік у Росії настає 1 січня. А 31 грудня, напередодні Нового року, по праву вважається одним з найбільш метушливих днів у році. Адже скільки потрібно все встигнути звичайному російському громадянинові — купити продукти, приготувати святковий стіл, навести красу як в квартирі, так і в зовнішності, і в думках.

Але до сьогоднішнього дня розмови про те, що 31 грудня стане вихідним, залишаються лише розмовами. Хоча варто відзначити, що в цей день трудове час скорочується на одну годину. Але з іншого боку, що ж виправить цей самий час в самий справжній дефіцит часу? Хто знає, можливо, згодом 31 грудня буде проголошено вихідним днем. Але поки про те, як відпочиваємо на Новий 2017 рік, нам, простому народові, залишається лише мріяти і чекати рішення законодавців. А тим часом можна зайнятися планами на найближчий рік і розробкою системи їх здійснення, а там і Новий рік не за горами, як і відомості про прийняття або відхилення передбачуваних нововведень, пов’язаних з цим прекрасним святом.

Увага! Інформація на цій сторінці актуалізується. Як тільки будуть опубліковані відповідні нормативні акти, інформація про офіційних святкових і вихідних днях на Новий 2017 рік буде оновлена.