Новорічна виріб кінь. Фото

Підготовка до Нового Року часто доставляє не менше радості, ніж саме свято. Адже прикраса ялинки, вибір новорічного вбрання — все це приносить задоволення. Багато хто прагнуть зробити сувеніри та іграшки самостійно. Речі, зроблені своїми руками, завжди особливо дороги, їх дуже приємно дарувати чи отримувати в якості подарунка. Чому б не проявити фантазію і не зробити його самим? Якщо ви не знаєте, як зробити новорічну поробку, то ця стаття для вас.

Вироби на Новий рік своїми руками можуть бути виконані з самих різних матеріалів і в будь-якій техніці. Варто відзначити, що господиня майбутнього року вітає натуральні матеріали, так що для творчості відмінно підійдуть папір, картон, дерево, тканину і т. д. Вибір залежить від вашого бажання та призначення вироби. Мабуть, найпоширенішим варіантом перед Новим Роком є виготовлення ялинкових іграшок.

Найбільш актуальна в цьому році буде новорічна виріб кінь з дерева. Однак вирізання по дереву – не самий легкий і поширений вид творчості. Не менш привабливо на ялинці буде виглядати новорічна виріб кінь з глини або солоного тіста. І якщо глину можна купити далеко не у всіх магазинах, то солоне тісто легко зробити в домашніх умовах: візьміть рівну кількість солі і борошна, а потім додайте таку кількість води, щоб вийшла маса, яка не буде прилипати до рук. Іграшку можна зробити об’ємної або плоскою, головне – не забудьте передбачити отвір під стрічку. Наприклад, плоска новорічна виріб кінь робиться дуже просто: для початку виберіть потрібний шаблон з зображенням коня, зменшіть його до бажаних розмірів і роздрукуйте; солоне тісто розкачайте в пласт товщиною 5-10 мм і по шаблону виріжте з нього зображення. Якщо ви хочете таку іграшку повісити на ялинку — робіть її маленькою, до 10 сантиметрів, так як така іграшка великих розмірів буде важким прикрасою. Потім висушіть іграшку в духовці при температурі 50 градусів (потрібно тримати близько години), дайте охолонути і приступайте до найцікавішого – розфарбовування. Для цього вам знадобляться акрилові фарби і пензлик. Ваша конячка може бути будь-якої породи і кольору! У завершенні просуньте стрічку в підготовлений отвір. Новорічна виріб кінь готова прикрасити вашу ялинку.

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб своїми руками кінь може бути виконана і у формі м’якої іграшки, тобто пошита з тканини. Вона також може прикрасити ялинку або просто стати милим подарунком до Нового Року. Для виготовлення м’якої іграшки скористайтеся готовими шаблонами викрійок, перенесіть всі деталі на тканину в потрібному масштабі і вирежіте їх. Потім зшийте деталі і набийте конячку ватою або синтепоном. Щоб зробити очі, ипользуйте гудзики. Новорічна виріб кінь може бути прикрашена гарною зброєю з яскравих стрічок.

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. Фото

Новорічна виріб кінь. ФотоНоворічні вечірки часто припускають наявність якогось костюма. Костюм або маска коні напевно будуть користуватися популярністю. Звичайно, на полицях з новорічними товарами зараз можна побачити величезний вибір подібних товарів, але чому б не зробити маску коні самостійно? Для цього вам знадобляться аркуш ватману формату А3 (якщо ви робите маску для себе) або два аркуші альбомного формату (якщо маска для дитини), ножиці, клей, фарби (гуаш або акварель), трохи жовтої, коричневої, помаранчевої або білої пряжі (для гриви), степлер і гумка. За шаблонами (див. малюнок) виріжте всі необхідні деталі: власне голову коня потрібного вам розміру і два трикутних вуха, які слід приклеїти до основної частини. Зробіть прорізи для очей і ніздрів, виконайте два згину уздовж (на рисунку вони позначені лініями), щоб додати об’єм. Потім розфарбуйте вашу саморобку, як забажаєте, і залиште ненадовго, щоб все висохло. В цей час візьміть пряжу обраного кольору, відріжте кілька смужок однакової довжини, зберіть їх в пучок і приклейте між вухами конячки – вийде чудова грива! Залишиться тільки прикріпити гумку (краще зробити це степлером) – і можна вирушати на новорічний маскарад! Оригінальна новорічна виріб кінь з паперу не залишиться непоміченою, і ви (або ваша дитина будете в центрі уваги.

З паперу або картону також нескладно виконати ексклюзивну листівку у популярній зараз техніці скрапбукінг. Підключивши фантазію, можна створити безліч цікавих речей своїми руками. Такі вироби на Новий рік вам обов’язково сподобаються, і у ваш будинок прийдуть щастя і удача.