Новорічна дискотека 2017

Новорічна дискотека 2017Залишилося зовсім небагато часу, коли росіяни підуть на новорічні канікули. За давньою традицією, святкові дні для старшого покоління триватимуть 10 днів, а для школярів — 14 днів. Вже зараз багато планують, як проведуть новорічні свята, відпочинуть і отримають заряд позитиву.

З упевненістю можна сказати, що немає таких людей, хто б не любив потанцювати. Як вам ідея — новорічна дискотека 2017? Можна весело відзначити свято удвох з коханою людиною або з компанією хороших друзів. Залишається справа за малим — вибрати, який заклад підходить для ваших планів.

Новорічна дискотека для дорослих

Відкриємо невеликий секрет — новорічні програми готуються задовго до того, як росіяни почнуть купувати ялинки та гірлянди, провізію для святкового столу і т. д. Веселі конкурси та інтерактивні ігри, сюрпризи і подарунки, привітання Діда Мороза та Снігуроньки — без цього не обійдеться жодне новорічне свято. А кращий музичний супровід святкового заходу внесе не тільки свою родзинку, але й підніме настрій гостям.

Відвідавши новорічну дискотеку, можна не тільки повеселитися від душі, але й познайомитися з цікавими людьми, своїми очима побачити зірок естради, отримати довгоочікуваний автограф. Дізнатися про те, хто і коли буде виступати у вибраному вами закладі, можна у менеджерів при замовленні столиків або квитка.

Ретро-клуби р. Москва

Клубів, де можна потанцювати під улюблені шлягери 80-х і 90-х років, у Москві не мало. Серед них:

Караоке концерт клуб (Koncert club)

Адреса: вул. Земляний Вал, 50Ас4
Ціна: від 1500 до 2000 руб.
Тип закладу: ресторан, клуб, ресторан
Музика: хіти 80-х – 90-х і концертні програми популярних рок-музикантів

Бар Диско 90 (Bar Disco 90)

Адреса: Настасьинский провулок, 4к2

Ціна: Від 1000 до 1500 руб.
Тип закладу: ресторан, клуб, нічний клуб
Музика: хіти 90-х
Особливості: можливість використання ігрової приставки

Ресторан Ленінград (LeninGrad)

Адреса: Ленінградський проспект, 24А
Ціна: від 3000 руб.
Тип закладу: ресторан, клуб, нічний клуб, банкетна майданчик, караоке
Музика: різні напрямки

Клуб Вермель (Vermel)

Адреса: Раушская набережна, 4/5с 1
Ціна: від 1500 руб.
Тип закладу: ресторан, клуб, нічний клуб
Музика: різні напрямки, концерти естрадних артистів, музичні вечори народів світу

Жигулі

Адреса: вул. Новий Арбат, 11с 1
Ціна: від 1000 до 1500 руб.
Тип закладу: ресторан, нічний клуб
Музика: хіти минулих років
Особливості: реальна атмосфера 80-х, даний жигулівське пиво і раки.

Новорічна дискотека для тінейджерів

Діти і підлітки не менше чекають новорічних свят. Їх теж цікавлять активні ігри, конкурси, хороша музика. Для молоді урочисті заходи проводяться, як правило, у денний час і тривають близько 2-4 годин.

Розважальна програма складається з артистичних номерів з участю фокусників і акробатів, танцювальних колективів та вокалістів. Крім цього, досвідчені ді-джеї складуть музичну програму так, що молодь зможе потанцювати під ту музику, яка відповідає їх інтересам. Тектонік, фанк, реп та ін. — порадують молоде покоління, і новорічна дискотека 2017 їм запам’ятається надовго.

Конкурс «Смішинка»

Ведучий виносить в центр залу рюкзак, в якому знаходяться забавні речі: ковпак чарівника, незвичайні окуляри, борода, величезні черевики, перуку і т. д. Хлопці, не дивлячись, беруть з рюкзака по одній речі про надягають те, що їм дісталося. Звучить весела музика і кожен учасник танцює в своєму вбранні, намагаючись розсмішити оточуючих. Переможцем стане той, хто змусить розсміятися більшу частину присутніх у залі.

Конкурс «Богатир нашого міста»

Ведучий вибирає з числа присутніх 3-х хлопців, які будуть виконувати ролі «богатирів». Кожен «богатир» вибирає дівчину, яка буде його шанувальницею. Ведучий пропонує «богатирям» однією рукою взятися за міцне кільце, за формою нагадує кермо автомобіля. Кільце зроблено з гумового джгута, мотузки та брезенту, тому неможливо поранитися. Руки «богатирів» розташовуються на кільці на однаковій відстані приблизно під кутом в 120 градусів від рук суперників. Кожна вболівальниця стоїть навпроти свого «богатирі» і підбадьорює його гучними вигуками. Перемагає той «богатир», який не відриваючи руки від кільця швидше суперників дотягнеться іншою рукою до своєї вболівальниці.

Конкурс «Алфавітна привітання»

Учасникам роздаються картки, на яких зазначені букви алфавіту. Завдання кожного учасника — вимовити новорічну вітальну промову, яка буде починатися з тієї букви, що вказана на картці. Приміром, вам дісталася буква «Б». Вимовляєте привітання: «Бармалей від усієї душі вітає вас з Новим роком!» Призи дістаються тим, хто придумає оригінальні привітання.

Конкурс «Солодкий я»

На святкову ялинку вішаються цукерки, до яких прикріплені листочки з жартівливими написами. Наприклад, того, хто:

• стрибає вище за всіх;
• співає голосніше за всіх;
• раніше багато хуліганив;
• самий кучерявий і т. д.

Кожен учасник знімає з ялинки цукерку і зачитує напис. Цей конкурс не тільки повеселить молодь, але і дозволить поласувати дісталася смакотою.

«Гарний танець»

Ведучий вибирає головного учасника, з яким в якості партнера по танцю дістається швабра. Інші учасники танцюють парами з молодими людьми або дівчатами. Коли музика різко зупиняється, головний учасник швидко вручає швабру іншому, а сам «забирає» його пару. Конкурс триває хвилин 10, і швабра переходить від одного учасника до іншого. Незважаючи на простоту цього конкурсу, він подарує чимало веселих моментів всіх без винятку присутніх.

Новорічна дискотека 2017 — що може бути краще? Приходьте! Заряд бадьорості і позитиву гарантовано!