Новобудови СПБ в 2017 році – здача в 2017 році, від забудовника, ціни квартир

Новобудови СПБ в 2017 році   здача в 2017 році, від забудовника, ціни квартир

Новобудови Санкт-Петербурга до здачі в 2017 році

У 2017 році забудовники готуються здати в експлуатацію більше десяти сучасних житлових комплексів в Санкт-Петербурзі. Активна забудова Північної столиці триває відразу в декількох районах міста – деякі з них більш благополучні в плані екологічної обстановки та інфраструктури.

Відповідно, ціна на житло безпосередньо залежить не тільки від запропонованих забудовником умов, але і від впорядкованості району, де новобудови здаються в СПБ в 2017 році.

Нижче представлена ознайомча інформація про адреси новобудов СПБ в 2017 році, здача в експлуатацію яких заплановано саме на цей рік.

ЖК «Світлий світ «Я – романтик»»

Житловий комплекс з мрійливим назвою розташовується на території Vasileostrovskogo району. Відстань до найближчої до новобудові станції метро становить 2,5 кілометра.

До складу комплексу входить 10 будинків, поверховість яких – 6-20 рівнів. Тип споруд – монолітний. Житло в ЖК «Світлий світ «Я – романтик»» відноситься до класу комфорт. Всі квартири – з чистової обробкою, побутовою технікою та меблями.

Перший етап будівництва був завершений в нинішньому році. Здача другої черги квартир в цій новобудові запланована на третій квартал 2017 року. А вже в першому кварталі 2018-го буде здана третя, остання черга. Покупцям доступні студії, одне-, двох – і трикімнатні квартири площею від 17 до 77 квадратних метрів. Вартість квадратного метра становить від 60 до 127,5 тисячі рублів.

ЖК «Моя стихія»

За зведення «Моєї стихії» відповідає компанія «O2 Development». Новобудова знаходиться у Виборзькому районі Санкт-Петербурга, який відрізняється сприятливою екологічною обстановкою. Станція метро знаходиться в пішої доступності.

До складу комплексу входить три будинки з одне-, двох-, трикімнатними квартирами і студіями. Житло в «Моїй стихії» відноситься до класу комфорт. На території РК є відкритий і підземний паркінг.

Здача житлового комплексу в експлуатацію відбудеться в 2017 році. Що стосується вартості квадратного метра житла в «Моїй стихії», вона складе не менше 59 тисяч рублів.

ЖК «Дві епохи»

В ролі забудовника «Двох епох» виступає фінська компанія «EKE». Новобудова розташована в Василеостровському районі. До найближчої станції метро мешканці зможуть дістатися за 16 хвилин.

Здача комплексу в експлуатацію запланована на третій квартал наступного року. Житло в «Двох епохах» відноситься до класу комфорт. До складу комплексу входить чотири будинки: один – 9-поверховий і три заввишки 11 поверхів. Кількість кімнат у квартирах – від однієї до п’яти, внутрішня обробка не передбачена.

Площа квартир становить від 41 до 145 квадратних метрів. Крім іншого, мешканцям буде доступний підземний паркінг, а на території комплексу забудовник обладнає дитячий та спортивний майданчик.

«Шерлок Хаус»

Сучасний житловий будинок розташований у Виборзькому районі міста. До станції метро від «Шерлок Хауса» можна дістатися пішки всього за 7 хвилин.

Цегляно-монолітна новобудова піднімається на 9 поверхів, будинок оформлений в англійському стилі. Майбутнім покупцям запропонують вибрати одну з 96 квартир, кількість кімнат у яких варіюється від однієї до трьох. Внутрішнє оздоблення відсутнє. Площа найменшої із квартир становить 40 квадратних метрів.

За квадратний метр житла в «Шерлок Хаусі» потрібно віддати, як мінімум, 96 тисяч рублів. Початок продажів заплановано на 2017 рік. Територія, прилегла до новобудові, огороджена і знаходиться під охороною.

ЖК «Сінема»

Житловий комплекс розташований в Калінінському районі Петербурга. Забудовником «Сінема» є компанія «ЛСР. Нерухомість Північно-Захід».

Комплекс складається з чотирьох будинків, поверховість яких становить 25 рівнів. Покупцям будуть доступні одно – і двокімнатні квартири комфорт-класу з внутрішньою обробкою. Вартість квадратного метра – від 73 тисяч рублів. Початок продажів заплановано на другу половину 2017 року.

Від охоронюваної території «Сінема» до найближчої станції метро – приблизно 3 кілометри шляху. Забудовник планує облаштувати територію комплексу об’єктами соціальної та розважальної інфраструктури, які утворюють мікрорайон.

ЖК «Юттери»

«Юттери» знаходиться в Колпинском районі Північної столиці. Цей район вважається промислової околицею Петербурга, тому екологічна обстановка тут гірше, ніж в інших частинах міста. Однак і вартість житла у цьому районі нижче.

«Юттери» являє собою упорядкований мікрорайон з власним дитячим садком, школою, поліклінікою та торговим центром. Поверховість будинків новобудови – 4 рівня, а сам комплекс складається з десяти житлових будинків. Забудовником на продаж виставлено 2100 квартир комфорт-класу з обробкою і без.

У 2016 році була здана в експлуатацію перша черга квартир комплексу «Юттери», а в 2017-му відбудеться здача другої черги. Ціни на квартири в новобудовах СПБ в 2017 році, як видно, змінюються не сильно в порівнянні з минулими роками – за квадратний метр у цій новобудові просять від 60 тисяч рублів.

ЖК «Будинок на Смоленке»

Забудовником цього житлового комплексу, розташованого в Василеостровському районі, є компанія «Житловий капітал». До найближчої станції метро майбутні мешканці зможуть дістатися за 9 хвилин.

До складу комплексу, крім житлового будинку, входить гараж і офісний центр. Всього в будинку 106 квартир з кількістю кімнат від однієї до трьох. В «Будинку на Смоленке» також можна придбати студію і пентхаус. Житло в цьому комплексі належить до бізнес-класу.

Поруч з новобудовою знаходяться об’єкти соціальної та розважальної інфраструктури: супермаркети, розважальні центри, школи, дитячі сади і т. п.

ЖК «Трилогія»

Житловий комплекс знаходиться в Кіровському районі Санкт-Петербурга, де сконцентровані об’єкти важкої промисловості. До складу новобудови входить три будівлі поверховістю в 23 рівня. Між собою будинки з’єднані дворівневими парковками.

Майбутні мешканці зможуть заселитися в одну з 864 квартир класу комфорт з чистової обробкою. Кількість кімнат у квартирах – від однієї до трьох. Мінімальна площа становить 25 квадратних метрів. Вартість одного квадратного метра при цьому буде варіюватися від 80 до 106 тисяч рублів.

Нижні поверхи житлових будинків будуть здані під об’єкти соціальної інфраструктури та для потреб комерційних організацій – тут розташуються дитячі сади, магазини, офіси і т. п. Територія новобудови в Кіровському районі облагороджена і захищена від сторонніх, поблизу знаходиться парк.

Як видно з цього короткого огляду, новобудови в Санкт-Петербурзі в 2017 році здаються в експлуатацію у великій кількості. І у потенційних покупців завжди є вибір, де придбати житло у відповідності зі своїми бажаннями і вимогами до нього.