Новинки кіно 2016, нові фільми 2016 року

Новинки кіно 2016, нові фільми 2016 року

2016 рік буде ознаменований виходом давно очікуваних усіма фільмів. Як продовжень вже відомих касових фільмів, які зібрали біля телеекранів мільйони глядачів, так і принципово нові фільми, які також подають надії на колосальну популярність.

У список таких новинок ми включили найбільш очікувані публікою новинки. Коефіцієнт їх очікуваності будується на тому, як багато популярних зірок Голлівуду в ньому беруть участь, наскільки вдалою була попередня частина цього фільму, а також наскільки ефективна рекламна компанія і великий бюджет фільму. Зрозуміло, глядач, як правило, не проводить такий аналіз для кожного фільму, але на різних сайтах користувачі залишають свої оцінки і бали за того, наскільки добре буде фільм. Також такі показники виставляються різноманітними компаніями, які також використовують статистичні дані.

Отже, найбільш очікуваним фільмом сьогодні є фільм «Перший Месник 3: Громадянська війна». Прем’єра цього фільму в США і в Росії запланована на 6 травня 2016 року. Це ще одна картина від кінокомпаній Marvel Entertainment, Marvel Studios і Walt Disney Studios Motion Pictures. Сюжет фільму заснований на подіях фільму «Месники 2: Ера Альтрона», після яких американський уряд вирішує узгодити міжнародний пакт, ключовими позиціями якого є правила поведінки супергероїв. Таке рішення призвело до розколу серед героїв і Капітан Америка вступає в конфлікт зі своїми соратниками.

Ще один очікувані фільм 2016 року – «Варкрафт». Сюжет даного фільму заснований на ідеї легендарної і сверхпопулярной гри «Warcraft». Фільм виробництва Blizzard Entertainment. Вихід на екрани очікується 10 червня 2016 року.

Ще одна новинка 2016 року – «Загін самогубців». За сюжетом цього фільму уряд Сполучених штатів Америки створює команду, яка складається з суперлиходіїв. Їм належить виконання складного завдання, в якому то й вижити буде складно. Впорається команда з цим завданням? Адже на кону – спокутування всіх гріхів.

У червні 2016 року очікується вихід гучного свого часу мультфільму «У пошуках Немо», який називається «У пошуках Дорі». У центрі сюжету мультфільму – блакитна рибка Дорі, яку всі пам’ятають як страждає серйозними провалами в пам’яті. Тепер вона вирушає на пошуки своєї сім’ї і намагається побороти свою проблему з пам’яттю. Студія Pixar весь час радує своїми картинами, вони підходять для будь-якої аудиторії. Очікується, що мультфільм підкорить серця мільйонів.