Новинки авто в Росії 2016

Новинки авто в Росії 2016

Новинки, які нам належить побачити в майбутньому році, завжди інтригують і викликають великий інтерес. Це так звані «концепт-кари» — прототипи автомобілів, які незабаром зійдуть з конвеєра і будуть радувати автомобілістів, які бажають виділятися і користуватися тільки самими новими автомобілями. Такі моделі зазвичай маскують і приховують від широкої публіки до їх виходу, інтригуючи лише кількома частинами. Давайте ж розглянемо новинки авто 2016 року в Росії.

Вийде новинка від автовиробника Audi — TT Sportback. Це п’ятидверний автомобіль, виконаний зовні седан. А ось його внутрішнє оснащення дозволить йому рухатися як купе або родстрер. Це свого роду розширення лінійки ТТ, компанія ще й сама не впевнена, чи вийде авто в масове виробництво, але є чутки, що ця лінійка буде поповнена навіть позашляховиком. Вартість такого автомобіля буде в межах 40 тисяч євро.

Ще одна очікувана новинка Ford Focus RS, яка залишалася в секреті досить довгий час. Автомобіль зовні майже не зміниться, і буде виглядати, як і його попередник — Ford Focus. Гаряче оновлення цього авто – потужний мотор від мустанга об’ємом 2,3 л, який обіцяє 350 кінських сил. Такий тюнінг обіцяє дати автомобілю славу найшвидшого автомобіля, який працює на перднем приводі і знаходиться у відкритому продажі. Попередня вартість – 34 тисячі євро.

Компанія Jaguar в 2016-му році випустить кросовер C-X17. Автомобіль буде виконаний на алюмінієвих основи, електрична система і мотор будуть такі ж, як і в іншій моделі – ХЕ. Сьогодні головним його автомобілем-конкурентом на ринку називають Audi Q5. Цей автомобіль буде акцентувати увагу на зовнішніх даних і комфорт при їзді, а не на позашляхові якості. Ціна – 42 тисячі євро.

Також в наступному році автоконцерн Skoda випускає семидверный кросовер A Plus невеликих розмірів. Як очікується, автомобіль буде розходитися великим тиражем і до 2018-му році досягне 1,5 мільйона продажів по всьому світу. Основні конкуренти автомобіля Kia Sorento і Hyundai Santa Fe. Вартість попередньо названа в 32 тисячі євро.

Ще одна новинка — Peugeot Quartz. Їй будуть властиві великі колеса і помітні фарби кварцу. Даний автомобіль є представником нового покоління після 3008. З вигляду автомобіль схожий на купе. Дуже порадує автомобілістів і фанатів цієї марки автомобілів дизайн як зовні, так і зсередини. В авто буде встановлено турбований мотор об’ємом 1,2 л. Також будуть доступні дизельні модифікації BlueHDi обсягами 1,6 і 2 л.