Новий Тойота Прадо (2016)

Новий Тойота Прадо (2016)

Саме цей автомобіль на сьогодні найбільш очікуваний у всьому світі. Деякі говорять, що це сама приголомшлива новинка 2016. Чому? Чого всі чекають від конструкторів, так і від самого суперавто? Звичайно ж, чекають серйозного доопрацювання в силових агрегатах. І треба сказати, що саме цим і компанія займалася останнім часом. Були доопрацьовані різні елементи рухової системи.

Більш того, виділено час для того, щоб зробити його зручним в експлуатації, не тільки в його роботі, але і в його обслуговуванні. Головна особливість цієї новинки буде те, що він буде гібридним позашляховиком, здатним на багато що. Наприклад, на що. Є дві біди, які приносить з собою автомобіль з практичними силовими агрегатами. Це бензин та екологія. По бензину, йде більший витрата палива, значить менш економний. З дизелем ця проблема вирішується. Ще один нюанс, екологія.

Велика витрата палива, отже, більше робить вихлопів, а значить і забруднення навколишнього середовища. На даний момент Тойота Прадо 2016 з її новими гібридними технологіями, відводить проблеми далеко в сторону. Але це не єдине достоїнство даного автомобіля. Є сенс подивитися на динаміку авто. У компанії вже давно були певні думки з цього питання, зараз прийшов час для їх реалізації.

Тепер новий двигун трохи втратить у швидкості, але потужність при цьому збереже. Що це дає двигуну. Якщо раніше він свій ресурс видавав відсотків на 70-80, то тепер його робота буде 100%. Більше того японські фахівці працюють над тим, щоб скоротити витрату палива в рази, і в цьому є успіх. Тепер цей автомобіль ще й економічніший, що важливо.

Два виграшних квитка: комфорт і економія. Технічна сторона питання. Дуже багато електроніки в салоні автомобіля. Починаючи від яскравих кольорів на панелі управління, спідометрі, тахометрі, просто освітлення салону, і до шкіряного дивана. Кліматичні системи настільки унікальні, що здатні в теплу пору додати свіжості і одночасно вологості в салон, а взимку теплого повітря, від якого не буде боліти голова.

До речі клімат-контроль буде встановлено 4-зонний, а також в комплектацію входить система, яка повідомляє про наближення. Все це в комплектації «стандарт», і за гідною ціною. Якщо є бажання наповнити автомобіль чимось ще, то ця можливість має місце бути. Головне про це сказати. Чекаємо, скоро все буде.