Новий рік в Єкатеринбурзі 2016

Новий рік в Єкатеринбурзі 2016

Новий рік 2016 вже не за горами, так що пора задуматися, куди відправитися, для того щоб провести веселий і безтурботний час. Якщо ви були в багатьох містах Росії, але ніколи не відвідували Єкатеринбург, то тоді прийшов час відправитися туди саме на новорічні свята.

Відзначати Новий рік можна так, як ви захочете, але іноді треба заздалегідь бронювати столики, квартири і так далі. Якщо ви любитель нічних закладів, кафе і ресторани працюють для вас всю ніч. Деякі заклади навіть приготували для вас різноманітні розважальні програми та конкурси.

Починається веселощі зазвичай з 9 годин вечора. Ціни зазвичай починаються від 3 тисяч рублів. У цю вартість включено алкоголь, частування та святкова програма. У нічних клубах важить зазвичай великий екран, де показується звернення президента, а потім провідні і танцівниці гоу-гоу починають розважати всіх гостей, пускати салюти і запрошувати взяти участь у веселих конкурсах. Це задоволення обійдеться від 5 тисяч рублів і вище, адже все залежить від клубу.

На центральній площі Єкатеринбурга теж збирається народ, там ставлять ялинку, а вранці роблять дитячі програми. Дітлахи можуть одягнути костюми своїх улюблених персонажів, поводити хороводи і розповісти віршики Діду Морозу. За це кожен хлопчик і дівчинка отримують солодкі подарунки.

У Єкатеринбурзі є ще й ярмарок з новорічними прикрасами на ялинку, яскравими світлодіодними лампами, біжутерією та іншими дрібними речами. Якщо в звичайний час ці речі можуть бути і не потрібні, то на новий рік вже сильно хочеться прикрасити свій будинок або квартиру, а також порадувати рідних і близьких.

Не тільки Пітер культурна столиця Росії, Єкатеринбург теж сюди входить. У цьому місті є купа церков, дивних будівель, музеїв і пам’яток. Відвідайте один із чудових і великих парків, які відмінно підходять для романтичних вечорів. Особливо коли на вулиці тепло, на землі і на деревах лежить білий сніжок, десь далеко чути голоси людей. А в цей момент, ви сховалися від всього світу і насолодитися самотою.

Потім можна повернутися до своєї компанії, вийти на площу, пройтися по вулицях, заглянути в магазини і так далі. Є одна приказка – не місце красить людину, а людина місце, тому, де б ви не знаходилися, треба завжди мати з собою настрій і радість.