Новий рік в Ялті 2016

Новий рік в Ялті 2016

Відсвяткувати Новий рік у Ялті, безумовно, веселе рішення. Адже хоч містечко і невеликий, але за те, скільки там всього цікавого. Чого варті лише набережна, де ставлять ялинку на свята. Навколо пахне солоним повітрям, хвилі шумлять і розкочуються з гуркотом по бетонних плитах.

По всій набережній гуляє народ, співають пісні, їдять смачні страви в ресторанах і насолоджуються заслуженим відпочинком. Так само на набережній кожен день з’являється нова розважальна програма з клоунами, танцюристами і співаками. Зайдіть в місцеву лавочку і придбайте сувенір, зробіть фото з тваринами і спробуйте смачну місцеву кухню. Після цього у вас відразу ж підніметься настрій.

Також у Ялті є багато нічних клубів з запальною музикою та чудовими танцівницями. Недалеко від Ялти розташована знаменита гора Ай Петрі. Ось тут взимку точно завжди лежить сніг. Спочатку ви піднімаєтеся вгору, насолоджуючись з кабінки фунікулера чарівними пейзажами лісових просторів.

Далі, коли ви вже на самій горі, можна подивитися вниз і по боках. Такого виду ніде більше не уведешь. Також на горі відкриті невеликі кафешки. Адже на свіжому повітрі завжди хочеться поїсти теплого супу або місцевих татарських страв. Ось і ви зможете насолодитися цими смакотами, поїсти шашлик, салатик і спробувати трав’яного чаю.

Якщо проїхати ще далі, то там буде місто Алупка. Взимку тут звичайно робити нічого, крім як спуститися до берега моря, до скелястих пляжів і посидіти в тиші і спокої. Воронцовський палац теж знаходиться в Алупці. До нього можна дійти пішки за 20 хвилин.

Щоб обійти повністю парк вам знадобитися години дві. Можна купити окремо квиток і зайти в сам палац, де знаходяться старовинні картини, меблі та інші експонати. Екскурсовод можна провести невелику екскурсію по всьому парку, розповідаючи про цікаві дерева, ягоди і про те, як тут колись жив князь Воронцов. Виявляється, що йому було далеко не солодко, а навпаки, важке життя чекала бідного хлопчика попереду.

Якщо перейти через трасу на іншу сторону дороги, то там розташований заповідник. Можна йти весь час вгору по стежках, на зустріч трапляються шишки, сосни і ялинки. Але як тільки ви опинитеся на горі Крестовка, то зрозумієте, що немає місця прекрасніше на землі. По-перше, нікого поруч немає, можна сміливо розводити багаття і смажити картоплю або шашлик. Хоч територія охороняється, але на самому верху гори ніхто вас чіпати не буде.