Новий рік в Суздалі 2016 недорого

Скоро новий рік, а значить, що настав час дарувати подарунки. Ось тому зробіть собі подарунок і купити тур або просто квиток на поїзд, який відвезе вас в чарівний місто Суздаль. Ви запитаєте – що ж там такого чарівного? Та багато чого. Можна сказати що Суздаль, прямо виготовлений з стародавніх секретів, таємниць і казок. І ось на новий рік він все це виштовхує із себе назовні, щоб показати людям, що тут зберігатися багато таємниць. А оскільки новий рік-це час чарівництва, то тоді можна приїхати і насолодитися казками, красивим видом і природою.

На площі в Суздалі, звичайно ж, буде стояти ялинка. Біля неї буде багато концертів, шоу програм та вікторин. Вранці торжество проводять для діточок, а ввечері – для всіх дорослих. Якщо ви ще не знаєте де зупинитися, то виберіть одну з готелів або будиночків на природі. Але тільки бронювати все треба заздалегідь, адже місць до 31 числа практично ніколи не залишається.

У Суздалі ще дивовижний повітря, особливо в лісі. І якщо в цей рік, випаде білий і пухнастий сніг, то повірте, це свято запам’ятатися вам на все життя.

Якщо говорити про визначні пам’ятки, то найголовнішою є – Спасо-Евфімієвський собор, який був побудований в 14 столітті. Так само туриста може зацікавити цілий комплекс споруд, які знаходяться неподалік. Не дивлячись на те, що пройшло вже багато часу, храм зберігся в хорошому стані, і навіть деякі фрески виглядають як нові.

На даний момент храм відкритий для туристів. Можна відвідати в ньому темницю, в якому тримали неугодних Катерині II. А коли була радянська влада, то там сиділи політв’язні.

У Суздалі є музей воскових фігур. Насправді вони спочатку стояли в Москві. Потім об’їхали всю Росію і побували навіть в Європі. Починалася виставка з 9 фігур. Але з часом вона розрослася. Так що тепер виставку з безлічі фігурок моно побачити в Суздалі. І особливо прекрасна вона в новорічний час.

Вулиці Суздаля прикрашаються вогниками і світлодіодними лампами, вішають на дерева і будинки, кафе і бари. Загалом люди завжди намагаються зробити свою батьківщину трішечки яскравішим і забути на час про сірі будні. Суздаль – зовсім не дорогий курорт, але і тут є частинка новорічного чарівництва. Місцеві жителі досить доброзичливі і завжди підкажуть вам, як краще провести в них час.