Новий рік в Санкт-Петербурзі 2016 заходи

Якщо ви хочете провести святкові та вихідні дні з великим веселощами і розкішшю, то тоді слід відправитися на новий рік 2016 в Санкт-Петербург. У цьому місті можна не тільки відвідати музеї та екскурсії, але ще й зустрітися з дідусем морозом.

Причому Дід Мороз прибув з самого Великого Устюга. Так само вашій увазі надаються барвисті шоу і відмінні гуляння, в яких можна взяти участь. Санкт-Петербург у святкові дні виглядає особливо прекрасним і казковим.

Головні місця, в яких проводять свята, це Дворцова площа і Невський проспект. На різдво і новий рік всі головні вулиці прикрашаються до свят, практично на кожній площі можна побачити ялинку. Але серед усієї цієї принади, самий шикарний і зачаровує це Невський проспект.

Вже багато років, в якості основи для прикрас використовують світлодіодні дощі, ялинкові прикраси та різні гірлянди. Все це вішається на опори Палацового та Троїцького мостів, Гостинного будинку, а так само Міської думи. Перед стінами Петропавлівської фортеці висить величезний екран. Його можна побачити з усіх боків набережних Неви. На цьому екрані жителі і гості можуть бачити різну інформацію і привітання.

Гуляння на Палацовій площі зазвичай стартують в 22 години. На цьому місці ставлять головну міську ялинку. Також є кілька сцен, на яких проходять різні вистави. Все це розраховано для того, щоб будь-який глядач міг вибрати те, що його душі завгодно. Серед усього святкування можна знайти: виступи фольклорних колективів, концерт світових зірок естради, танцювальні номери пісні минулих років. Саму програму ведуть артисти, яких знає вся країна.

Дітей і дорослих так само розважають дід мороз, Снігуронька і герої російських народних казок. Так само на великому екрані, який встановлюють в місті, транслюють звернення президента Росії і губернатора Санкт-Петербурга, що стало вже традицією.

Так само можна сходити на ярмарок, що знаходиться на площі Островського. Ярмарок проходить від католицького різдва до Старого нового року. Тут гості, і жителі можуть придбати сувеніри та подарунки, а так само різні солодощі. На ярмарку так само є вікторини, конкурси та катальная гірка.

Крижана гірка і крижаний міст, які зводять у Петропавлівській фортеці, можуть порадувати людей. Адже з них дозволяється покататися просто або на старих автомобільних шинах, які надають студенти. Дітворі так само сподобаються казкові льодяні фігури. Особливо гарними фігури виглядають ввечері, коли всі занурюється у вогні і світлодіоди.